Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo treba biti strpljiv i bit će jeftinog dokupa naših građevinara …

ATGR. H&S. Volumeni savršeni .Cijena probila neklajn i vratila se na retest. Target 670.
Pozdrav




ADPL. H&S. Volumeni nisu savršeni ali nisu ni totalno krivi. Cijena probila neklajn. Gapovi na 79 i 81.
Target 80. Pozdrav

ADPL kontra analiza

1. Slow Stoch na 0 i prekrizio se za buy
2. Bikovska divergencija koja oznacava nastavak rastuceg trenda
3. nalazimo se na donjoj liniji rastuceg kanala

ps. MACD na SP500 probio 0…

ide to pravac gore!
[thumbsup]
[/quote]

Tigi, šta je jače u tehnološkoj, šamponi ili ove tvoje kombinacije? thnx
[/quote]

u ovoj trenutnoj situaciji kod ADPL jace su moje kombinacije pokazatelja.
ide se pravac gore, nema drugog izbora.

pitanje je do koliko ce ici gore…
uskoro cu znati pa javim.
[wink] [smiley]

ako može netko TA KOEI-a?

thnx

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

Može TA za DDJH?

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Samo treba biti strpljiv i bit će jeftinog dokupa naših građevinara …

GAP, GAP, neviđeni GAP. Tehnički gledano cijena IGH-a se mora vratiti iznad 3000 KN. Do sada su se GAP-ovi skoro uvijek popunjavali.

Ista stvar i na THNK-R-A. Tim više što je cijena srušena samo s 47000 KN.

ekipa, sto se tice IGH ovako:

ovaj gap sto se stvorio nije gap koji se treba popuniti.

ovo je vrlo vjerojatno tzv. "breakeaway gap" koji oznacava znacajne slabosti na kupnji i pocetak snaznog padajuceg trenda.

nemojte se ni slucajno se postavljati na bid.
prvi target koji vidim je na 2400, ali je jako sumnjiv…



Raj za trejdere [smiley]

Samo daj. [thumbsup]

Stvoren H&S na Crobiju.
Target 2040.
Sretno.
[/quote]
kakve veze ima H&S na crobiju sa trejdanjem?
ako zna hvatati odbijance u padu zaradit će više nego ti na long ulaganjima i uvijek ć ebiti uglavnom u kešu
pa pogledaj tigrusa, koju lovu namlati na daytrejdanju…i onda s njom pokriva gubitke na long strani [tongue]

nemojte biti brzopleti…

Ovo mi je stvarno zanimljivo.. Iako je od uvođenja eura tečaj EUR/USD narastao u 5 koraka zbunjuju me ovi grafovi: 1) eurusd dugoročni (valjda nekakav odnos dem-a, lira, franaka itd/ u odnosu prema USD) kao i graf 2) EUR index ( valjda košarica bivših euro valuta) po kojima je moguće da je stvarno nastupila supergrand korekcija

Vadi jedan krumpire i upita ga drugi jesu li dobri krumpiri, a ovaj prvi mu odgovori da ovi bolji i jesu, a ovi gori i nisu.




Raj za trejdere [smiley]

Samo daj. [thumbsup]

Stvoren H&S na Crobiju.
Target 2040.
Sretno.
[/quote]
kakve veze ima H&S na crobiju sa trejdanjem?
ako zna hvatati odbijance u padu zaradit će više nego ti na long ulaganjima i uvijek ć ebiti uglavnom u kešu
pa pogledaj tigrusa, koju lovu namlati na daytrejdanju…i onda s njom pokriva gubitke na long strani [tongue]
[/quote]

klega Tic,
ja sam trenutno 90% u Cashu jer postoji velika vjerojatnost da ce se formirati padajuci trend.

kad je trend rastuci ja sam 90% u dionicama.

sto se tice mojih "long" pozicija – ja ih nemam – ustvari imam samo HT jer je to jedina dionca sa jasnim rastucim trendom.

New Report

Close