Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

može graf od igh ? hvala

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

može graf od tehnike? hvala

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

može down targeti za thnk i igh? hvala

graf igh i thnk.

http://www.zurnal.info/home/images/stories/business/economics/krizagrafweb.jpg


može down targeti za thnk i igh? hvala

odbij 20 i nešta posto

never surrender


Ode posao stoljeća kod Crnogoraca. Sutra shodno toj vijesti opća tarapana. Istovar papira građevinara. Potop Crobex-a. Shodno tome dole i što treba i što ne treba. Selektivnost na djelu. A hrvati su isti i u euforiji i u tuzi. Pustimo na stranu sad da im je i bolje da pod kondicijama pod kojim su i ponuduli posao i bolje je da ga ne dobiju. Hebate cijeli svijet koji razumije da je dva i dva četiri, a ne četiri i tri frtalja, odbija dati garancije za taj posao, a razlog je uvijek isti – financijska neodrživost posla pod ponuđenim uvjetima. E pa shodno tomu, zamislite sutrašnju trgovinu, zamislite, jer ono što sutra slijedi ne možete vidjeti ni na kakvom grafu. A onda samo dobro procijeniti točku konsolidacije (onaj trenutak kad iz guzice dođe do glave), e to će biti dobar dokup, naravno ne građevinara.

respect.

Bit će istovar papira građevinara, definitivno, al nekud ta lova mora otić. Nečim će se pad crobexa kompenzirat. Sad treba ocijenit šta bi moglo rast.

never surrender

Kolega… pa vi mora da gajite nekakve osjećaje prema kolegici. Na svaku njenu pametnu vi kontra – ali bez argumenata – još niste niti ATPL-R-A opravdali (kanal). Lupite koju slikicu, koji graf pa da konstruktivno porazgovaramo, a ne ovako…




ADPL. H&S. Volumeni nisu savršeni ali nisu ni totalno krivi. Cijena probila neklajn. Gapovi na 79 i 81.
Target 80. Pozdrav


najbolje da savjetujes na 40 kn pa da bude sigurno…. [rolleyes]
[/quote]
Ovi je za nijansu bolje od one Atpl na 900 [lol]
[/quote]



ADPL. H&S. Volumeni nisu savršeni ali nisu ni totalno krivi. Cijena probila neklajn. Gapovi na 79 i 81.
Target 80. Pozdrav

ADPL kontra analiza

1. Slow Stoch na 0 i prekrizio se za buy
2. Bikovska divergencija koja oznacava nastavak rastuceg trenda
3. nalazimo se na donjoj liniji rastuceg kanala

ps. MACD na SP500 probio 0…

ide to pravac gore!
[thumbsup]
[/quote]

Tigi, šta je jače u tehnološkoj, šamponi ili ove tvoje kombinacije? thnx


Kolega… pa vi mora da gajite nekakve osjećaje prema kolegici. Na svaku njenu pametnu vi kontra – ali bez argumenata – još niste niti ATPL-R-A opravdali (kanal). Lupite koju slikicu, koji graf pa da konstruktivno porazgovaramo, a ne ovako…




ADPL. H&S. Volumeni nisu savršeni ali nisu ni totalno krivi. Cijena probila neklajn. Gapovi na 79 i 81.
Target 80. Pozdrav


najbolje da savjetujes na 40 kn pa da bude sigurno…. [rolleyes]
[/quote]
Ovi je za nijansu bolje od one Atpl na 900 [lol]
[/quote]

[/quote]
čitam ovo kaj ste napisali na sličici i zaključak je – ili će gore ili dole.. Ma svaka čast momak…svaka čast

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



može down targeti za thnk i igh? hvala

odbij 20 i nešta posto
[/quote]
naravno,bio sam sarkastičan,ali thnx
moja procjena onak,odokativno-igh-20%,thnk-30%(u par dana,naravno),možda uz koji dead cat bounce,a s obzirom na okolnosti i količinu špekulanata,i malih neiskusnih možda i pad pod 45´
no,bumo videli,rekli bi slijepci [cool]


Kolega… pa vi mora da gajite nekakve osjećaje prema kolegici. Na svaku njenu pametnu vi kontra – ali bez argumenata – još niste niti ATPL-R-A opravdali (kanal). Lupite koju slikicu, koji graf pa da konstruktivno porazgovaramo, a ne ovako…




ADPL. H&S. Volumeni nisu savršeni ali nisu ni totalno krivi. Cijena probila neklajn. Gapovi na 79 i 81.
Target 80. Pozdrav


najbolje da savjetujes na 40 kn pa da bude sigurno…. [rolleyes]
[/quote]
Ovi je za nijansu bolje od one Atpl na 900 [lol]
[/quote]
[/quote]
Koju pametnu? I kaj će mi argument za ono kaj i slijepac vidi? Graf je bio tu obješen ujutro a po stoti put se je desilo suprotno. I ćorava kokoš po nekad pogodi ali kolegici to ne uspijeva ama baš nikada i to ne iz razloga što ne zna već zbog toga što namjerno crta naopako. A kaj se joj Vi advokat ili ste iz istog brokeraja?

who dares, wins


e,sad bi bilo zgodno vidjeti analizu i kontraanalizu ATGR…
prosim lepo

ATGR se nalazi u "škripcu" između SMA 100 i SMA 50. Danas se odbila od SMA 100 (i donjeg bollingera), ali zaustavljena je na SMA 50. Vidimo skrivenu bikovsku divergenciju, ali ona je izgleda preslaba za ozbiljniji rast.
Oscilatori izgledaju dobro – SS je dao buy signal jučer i danas, a Williams jučer.

Dakle bilo bi logično očekivati rast. Prvi otpor je oko 717 – fibo 23.6 i SMA 20, a ukoliko se to probije vjerojatno će se zaletiti i do 740.

No s obzirom na ne baš optimistična očekivanja od sutrašnjeg trgovinskog dana (propast posla stoljeća), jednako je logično očekivati i da će ATGR testirati podrške na SMA 100 (694) i fibo 50 (684) [lol]

New Report

Close