Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.finviz.com/futures_charts.ashx?t=ES&p=d1



Za one koji ne znaju kamo će sutra evo mali prilog.

mi danas idemo dole splite a i ovo nisi ti nacrto…daj svoje skice pllliiizzz
[/quote]
splićo…jesam opet pogodio? to ti je 2/2 jer moje procjene koštaju…koji je tvoje omjer pokušaja /pogodaka? 2000/1? ali nema to veze…daj ti nacrtaj nekaj

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



Molio bih mišljenje za ADPL,npr kolega Tigrus,il netko ko ga bolje prati!
Hvala!

+ malo više od 20%
[/quote]
Kolega Lanica, predstavljate se kao muškarac, a imate nick žene, što je od tog dvoje točno?
Glede ADLPL savjetujem svima da ne čekaju već krenu istovarati dok ima vremena.
Fibo 61,8% je jako blizu i kad krene SELL bit će ADPL po 50-60kn dok okom trepneš.

26.11.2010 - Dan D


Za one koji ne znaju kamo će sutra evo mali prilog.

25.02.2010
16:00h
CROBEX: 2.143,20 (-0,79%)

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.




Molio bih mišljenje za ADPL,npr kolega Tigrus,il netko ko ga bolje prati!
Hvala!

+ malo više od 20%
[/quote]
Kolega Lanica, predstavljate se kao muškarac, a imate nick žene, što je od tog dvoje točno?
Glede ADLPL savjetujem svima da ne čekaju već krenu istovarati dok ima vremena.
Fibo 61,8% je jako blizu i kad krene SELL bit će ADPL po 50-60kn dok okom trepneš.
[/quote]
ko i uvjek točno u sridu [thumbsup]molio bi sve da obrate pozornost na strelicu

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



Za one koji ne znaju kamo će sutra evo mali prilog.

25.02.2010
16:00h
CROBEX: 2.143,20 (-0,79%)
[/quote]
Da, kod nas u pravilu klin završi lažnim pucanjem dolje i idućih par dana s odbijancem, već viđeno.

26.11.2010 - Dan D





Molio bih mišljenje za ADPL,npr kolega Tigrus,il netko ko ga bolje prati!
Hvala!

+ malo više od 20%
[/quote]
Kolega Lanica, predstavljate se kao muškarac, a imate nick žene, što je od tog dvoje točno?
Glede ADLPL savjetujem svima da ne čekaju već krenu istovarati dok ima vremena.
Fibo 61,8% je jako blizu i kad krene SELL bit će ADPL po 50-60kn dok okom trepneš.
[/quote]
ko i uvjek točno u sridu [thumbsup] molio bi sve da obrate pozornost na strelicu
[/quote]
kod mene ispo alternativni scenariji. [undecid]






Molio bih mišljenje za ADPL,npr kolega Tigrus,il netko ko ga bolje prati!
Hvala!

+ malo više od 20%
[/quote]
Kolega Lanica, predstavljate se kao muškarac, a imate nick žene, što je od tog dvoje točno?
Glede ADLPL savjetujem svima da ne čekaju već krenu istovarati dok ima vremena.
Fibo 61,8% je jako blizu i kad krene SELL bit će ADPL po 50-60kn dok okom trepneš.
[/quote]
ko i uvjek točno u sridu [thumbsup] molio bi sve da obrate pozornost na strelicu
[/quote]
kod mene ispo alternativni scenariji. [undecid]
[/quote]
[lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

zastavica?
videli bumo

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


zastavica?
videli bumo

Gospon caccone to je trokut.
Stavila sam ga na forum prije dva dana i objasnila sve implikacije.
Pa evo imamo neke zanimljivosti. Iako sam već rekla da su trokuti 50-50 šanse za gore ili dolje ipak ovdje imamo strukturu koja odgovara jednom obrascu.
Nemamo pozitivne pomake na oscilatorima ali današnjim danom dobili smo školski primjer simetričnog trokuta sa bullish ishodom.
Kad imamo tri wave-a koji dodirnu doljnju stranicu trokuta s tim da je prvi dodir isto tako dolje i dva wave-a gore to je prema nekim obrascima corrective waves simetrični trokut sa bullish ishodom.
Prema tome , cijena bi se trebala odbiti prema gore i krenuti prema izlazu iz trokuta.
Izlaz iz trokuta na značajnom volumenu uz probijanje prema gore daje tehnički target od 2300.
Ovaj trokut je kao i 99% trokuta odraz isčekivanje važne vijesti koja može pokrenuti tržište u oba smjera.Ovdje se očigledno radi o ishodu posla u Crnoj Gori. Samo da napomenem da postoji velika šansa false breakouta tako da treba pričekati da se ono pravilo tri dana zatvaranja ostvari.
Bok deca, neka nam je sa srećom






Molio bih mišljenje za ADPL,npr kolega Tigrus,il netko ko ga bolje prati!
Hvala!

+ malo više od 20%
[/quote]
Kolega Lanica, predstavljate se kao muškarac, a imate nick žene, što je od tog dvoje točno?
Glede ADLPL savjetujem svima da ne čekaju već krenu istovarati dok ima vremena.
Fibo 61,8% je jako blizu i kad krene SELL bit će ADPL po 50-60kn dok okom trepneš.
[/quote]
ko i uvjek točno u sridu [thumbsup] molio bi sve da obrate pozornost na strelicu
[/quote]
kod mene ispo alternativni scenariji. [undecid]
[/quote]
[lol] [lol] čista 100 [lol] [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



zastavica?
videli bumo

Gospon caccone to je trokut.
Stavila sam ga na forum prije dva dana i objasnila sve implikacije.
Pa evo imamo neke zanimljivosti. Iako sam već rekla da su trokuti 50-50 šanse za gore ili dolje ipak ovdje imamo strukturu koja odgovara jednom obrascu.
Nemamo pozitivne pomake na oscilatorima ali današnjim danom dobili smo školski primjer simetričnog trokuta sa bullish ishodom.
Kad imamo tri wave-a koji dodirnu doljnju stranicu trokuta s tim da je prvi dodir isto tako dolje i dva wave-a gore to je prema nekim obrascima corrective waves simetrični trokut sa bullish ishodom.
Prema tome , cijena bi se trebala odbiti prema gore i krenuti prema izlazu iz trokuta.
Izlaz iz trokuta na značajnom volumenu uz probijanje prema gore daje tehnički target od 2300.
Ovaj trokut je kao i 99% trokuta odraz isčekivanje važne vijesti koja može pokrenuti tržište u oba smjera.Ovdje se očigledno radi o ishodu posla u Crnoj Gori. Samo da napomenem da postoji velika šansa false breakouta tako da treba pričekati da se ono pravilo tri dana zatvaranja ostvari.
Bok deca, neka nam je sa srećom

[/quote]

ok
ak vi tak velite

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close