Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Provjerio sam na dva grafa kod dva različita brokera i nema šanse da se povuku ove linije koje ste Vi povukli. Ne bi se ni osvrtao na to nego mi još ne ide iz glave onaj vaš target od 900. Za čudo Božje njihovi grafovi su identični.

odlično kolega.daj nam te grafove da ih vidimo.

Frankly my dear, I don't give a damn!

@Verdi
Graf je potpuno legitiman, ako vam brokeri ne poznaju koncept kanala onda je možda vrijeme da ih promjenite 😉 Nabacite kolega sliku pa da vidimo kako razmišljaju. Što fali targetu od 900kn ako se trejda u kanalu? Može i niže… No, povucite liniju up trenda 02.12.2008. (low 475kn ) – travanj prošle godine pa onda vidite zašto nije sad na 900kn…



ATPL.Još uvijek u onom kanalu koji sam nacrtala prije desetak dana.Još uvijek pokušava probiti liniju dauntrenda.Označila sam krugovima 2 višestruka pokušaja proboja te linije trenda koji su propali jedan za drugim i treći za koji se nadajmo se da će biti treća-sreća. Pa mislim,treći put i Bog pomaže,kak se veli. Ovdje je dosta neizvjesno ali ima pozitivnih pomaka.Gospon mrgud, držim fige.Znate sve.
Pozdrav

Provjerio sam na dva grafa kod dva različita brokera i nema šanse da se povuku ove linije koje ste Vi povukli. Ne bi se ni osvrtao na to nego mi još ne ide iz glave onaj vaš target od 900. Za čudo Božje njihovi grafovi su identični.
[/quote]

http://www.poslovni.hr/140397.aspx
Tjedna TA.

who dares, wins



Provjerio sam na dva grafa kod dva različita brokera i nema šanse da se povuku ove linije koje ste Vi povukli. Ne bi se ni osvrtao na to nego mi još ne ide iz glave onaj vaš target od 900. Za čudo Božje njihovi grafovi su identični.

odlično kolega.daj nam te grafove da ih vidimo.
[/quote]
Piše ispod da se ne smiju javno publicirati a ja ga ne znam izrezati pa bi se vidjela cijela stranica sa osobnim podatcima. Svatko tko želi vidjeti šta brokeri crtaju neka se izvole ulogirati na iste. Moraju i oni od nečeg živjeti.

who dares, wins



@Verdi

Graf je potpuno legitiman, ako vam brokeri ne poznaju koncept kanala onda je možda vrijeme da ih promjenite 😉 Nabacite kolega sliku pa da vidimo kako razmišljaju. Što fali targetu od 900kn ako se trejda u kanalu? Može i niže… No, povucite liniju up trenda 02.12.2008. (low 475kn ) – travanj prošle godine pa onda vidite zašto nije sad na 900kn…



ATPL.Još uvijek u onom kanalu koji sam nacrtala prije desetak dana.Još uvijek pokušava probiti liniju dauntrenda.Označila sam krugovima 2 višestruka pokušaja proboja te linije trenda koji su propali jedan za drugim i treći za koji se nadajmo se da će biti treća-sreća. Pa mislim,treći put i Bog pomaže,kak se veli. Ovdje je dosta neizvjesno ali ima pozitivnih pomaka.Gospon mrgud, držim fige.Znate sve.
Pozdrav

Provjerio sam na dva grafa kod dva različita brokera i nema šanse da se povuku ove linije koje ste Vi povukli. Ne bi se ni osvrtao na to nego mi još ne ide iz glave onaj vaš target od 900. Za čudo Božje njihovi grafovi su identični.
[/quote]

[/quote]

Fala gospon Brankec da ste to malo pojasnili jer sve što je na mojem grafu je školski primjer dva kanala a vama fala što ste ukazali na uptrendliniju od dna.Eto vidite zato je super tu razmjenjivati ideje jer se ne sjetimo uvijek pogledati sve pa čak i tak velike i bitne stvari.
Pa evo da još malo pokažemo na slici.Malo sam povećala perspektivu. Možete vidjeti veliki sideways kanal iz 6. mjeseca 2009. koji se proteže do danas a unutar njega je padajući kanal.
Kad sam radila analizu sve je ukazivalo na pad prema doljnjoj liniji kanala i targetu od 900 koji je uz donju liniju, tamo je zadnje dno i Fibo linija.
Odlično zapažanje gospona Brankeca sam ucrtala na graf.
Fala gospon Brankec

who dares, wins

Ove svijeće na kraju nisu tako nisko i radi toga bi kanal bio položen horizontalnije pa čak ni linije u opće nebi bile paralelne. Po ovome što ja vidim stvar u opće nije u kanalu već je probila prema gore.

who dares, wins


Ove svijeće na kraju nisu tako nisko i radi toga bi kanal bio položen horizontalnije pa čak ni linije u opće nebi bile paralelne. Po ovome što ja vidim stvar u opće nije u kanalu već je probila prema gore.

Nije "verdi" probila kanal prema gore, nedostaje nekoliko mm, ali danas če sigurno to biti probijeno ako krene varijanta jedan iz jučerašnjeg moga posta.
Lijepo pozdravljeni svi !!

I very much love INGRA !!

http://www.hrportfolio.com/hr/dionice/dionice_0_0_0_0/%7C%7CZagreba-ccka_burza/#vrh
Kliknuti na grafi ispred tikera da se otvori TA, u prvu kućicu na svijeće, staviti 6 mj. pa tku tu nacrta kanal svaka mu čast. Ovo je besplatno a tako je i kod brokera. Od kud vame ove svijeće ja to stvarno ne znam.

who dares, wins


http://www.hrportfolio.com/hr/dionice/dionice_0_0_0_0/%7C%7CZagreba-ccka_burza/#vrh
Kliknuti na grafi ispred tikera da se otvori TA, u prvu kućicu na svijeće, staviti 6 mj. pa tku tu nacrta kanal svaka mu čast. Ovo je besplatno a tako je i kod brokera. Od kud vame ove svijeće ja to stvarno ne znam.

Gospon verdi, kaj vi imate problema sa poteškoćama možda?
Fakat ne kužim o čemu vi pričate, pa nacrtala sam vam ja kanale,nacrtal vam je gospon mrgud kanala a vi i dalje po svom. Evo nacrtala sam vam i na tom vašem grafu da vidite.
Ne znam o kakvim vi brokerima pričate, prvo ste rekli da imate grafove od dva brokera koji su drukčiji, a sad vidimo da nemate nikakve grafove neg imate nekakav link na hrportfolio,bik mamicu.

Dajte nam kolega pokažite na što mislite…Nećemo se valjda kroz 4 stranice postova natezati oko ATPL-R-A ko nedugo oko IGH-R-A (tehnička (ne)opravdanost kupnje). Ako mi neznamo nacrtati kanal pokažite nam što oni znaju (PrtScr pa u Paint paste, Cut i Copy, pa u novu sliku Paste i Save As ako je copyright na njihovom materijalu (rekli ste da neznate to napraviti) ili jednostavno naslikajte što su oni napravili – može i oba izvora), ako ne dosta već s tim. Tehnička analiza je subjektivne prirode pa ostavite nama malo umjetničke slobode. Zar ne?



http://www.hrportfolio.com/hr/dionice/dionice_0_0_0_0/%7C%7CZagreba-ccka_burza/#vrh
Kliknuti na grafi ispred tikera da se otvori TA, u prvu kućicu na svijeće, staviti 6 mj. pa tku tu nacrta kanal svaka mu čast. Ovo je besplatno a tako je i kod brokera. Od kud vame ove svijeće ja to stvarno ne znam.

Gospon verdi, kaj vi imate problema sa poteškoćama možda?
Fakat ne kužim o čemu vi pričate, pa nacrtala sam vam ja kanale,nacrtal vam je gospon mrgud kanala a vi i dalje po svom. Evo nacrtala sam vam i na tom vašem grafu da vidite.
Ne znam o kakvim vi brokerima pričate, prvo ste rekli da imate grafove od dva brokera koji su drukčiji, a sad vidimo da nemate nikakve grafove neg imate nekakav link na hrportfolio,bik mamicu.

[/quote]

Kolegice ja sam se potrudio pronaći treći graf koji je dostupan svima i opet vam kažem da to što vi i kolege crtate nije isto onome što ja vidim na potpuno istoj slici. Ako se kanal u starti pomakne za stupanj gore ili dole u konačnici je veliko odstupanje. Svako crta kako njemu paše taj dan. Po ovom zadnjem ispada da je 900 u doglednoj budućnosti sredina kanala a moguće je i 850. Ako padne na tu razinu što je i na našoj burzi skoro pa nemoguće u ovo vrijeme onda ulazim kompletnim portfeljom unutra.

who dares, wins

New Report

Close