Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


gospon DrWagner, to (što ste napisali) samo je dio istine. I to manji dio. Prema svim neurskim valutama (američkim i azijskima) kuna je oslabila. Ekonomskim riječnikom kazano, izvoznicima je konkurentonost "porasla" 10-ak% na američkim i azijskim tržištima, a ostala ista na euroiziranim tržištima. S druge strane, uvoznicima je povećan trošak, na isti način. A kad se to desi, na ovakav način, onda se to zove, baš onako kako sam i napisao.

ne vidim kakve veze HNB ima s kretanjem eur/usd (preko kojeg dobivamo kotaciju hrk/usd).
ovo je trenutno najpovoljnije kretanje kune koje možemo imat, prema euru stabilno, jer u eurima imamo ogromne obveze, a prema dolaru i trećima deprecijacija koja podiže konkurentnost.
s time ne mislim da ćemo odjednom počet izvozit u USA, ali mnoge istočnoeuropske zemlje se drže dolara, (čak rumunjska npr. iako se sprema za euro), bliski istok, afrika…to su naša tržišta.

smola@ short na daxu 5680????? sto velis????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Dragi i poštovani majstori tehnike,

recite kako vi vidite sp500 u slučaju da $/e dođe na 1,3


Dragi pobjeda

dolar i spx ap ap ap

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

valutni odnos se ne može gledati samo kroz cijenu uvoza i izvoza jer bi se u tom slučaju sve države svijeta trudile devalvirati svoju

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


valutni odnos se ne može gledati samo kroz cijenu uvoza i izvoza jer bi se u tom slučaju sve države svijeta trudile devalvirati svoju

a nego šta nego se trude, osim macho australaca. [cool]
devalue or die trying. [lol]



valutni odnos se ne može gledati samo kroz cijenu uvoza i izvoza jer bi se u tom slučaju sve države svijeta trudile devalvirati svoju

a nego šta nego se trude, osim macho australaca. [cool]
devalue or die trying. [lol]
[/quote]

http://butnowyouknow.files.wordpress.com/2009/07/zimbabwe_100_trillion_2009_obverse.jpg

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


smola@ short na daxu 5680????? sto velis????

tek sad došo pa vidio………pa da, trebo bi na 5600 popodne……no sad je već
5650, sad nije tak čisto za ulazit…………………

Deca,Crobex.Izgleda obećavajuće. Pogledajte u grafu sličnost patterna iz 12. mjeseca.Stvarno jako slično kak se meni čini.Ne mora niš značiti ali mi se svidjelo.Imamo buy signal na stochu i momentumu a Crobex izgleda kao da će zatvoriti iznad SMA 21. RSI je prešao 50 na MACDu još čekamo potvrdu.
Naravno, trebamo potvrdu rasta koja po meni traje tri dana zatvaranja indeksa iznad SMA 21.
Ali kaj da vam velim nego da obećava.
Pozdrav


Deca,Crobex.Izgleda obećavajuće. Pogledajte u grafu sličnost patterna iz 12. mjeseca.Stvarno jako slično kak se meni čini.Ne mora niš značiti ali mi se svidjelo.Imamo buy signal na stochu i momentumu a Crobex izgleda kao da će zatvoriti iznad SMA 21. RSI je prešao 50 na MACDu još čekamo potvrdu.
Naravno, trebamo potvrdu rasta koja po meni traje tri dana zatvaranja indeksa iznad SMA 21.
Ali kaj da vam velim nego da obećava.
Pozdrav


opet nema targeta ????? [undecid] pobogu brankica pa necemo tako polovicno

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Deca,Crobex.Izgleda obećavajuće. Pogledajte u grafu sličnost patterna iz 12. mjeseca.Stvarno jako slično kak se meni čini.Ne mora niš značiti ali mi se svidjelo.Imamo buy signal na stochu i momentumu a Crobex izgleda kao da će zatvoriti iznad SMA 21. RSI je prešao 50 na MACDu još čekamo potvrdu.
Naravno, trebamo potvrdu rasta koja po meni traje tri dana zatvaranja indeksa iznad SMA 21.
Ali kaj da vam velim nego da obećava.

Anemoj se truditi štogod ti napišeš bude kontra a taman Crobex počeo malo UP kad eto je
Pozdrav

Šteta za ovaj dio foruma, nekada se tu konstruktivno i smisleno razgovaralo a sad cijeli dan ni slova ni slike….


Šteta za ovaj dio foruma, nekada se tu konstruktivno i smisleno razgovaralo a sad cijeli dan ni slova ni slike….

nema se kome drukati….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close