Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.poslovni.hr/139813.aspx
Tjedna TA

who dares, wins

Pa ta ekipa koja piše tjednu analizu je ista ekipa koja piše po forumu.Pa to i m je očigledno posao u fondu u kojem rade, pa na CNBC je uvijek ekipa drukera koja svakodnevno govori ono što želi GS.
Pa ljudi koliko ima analitičara?
Jedni vide crno a drugi bijelo.
Samo kod nas analitičari već 2 godine su se tako ispromašivali ali opet mislim da je to sve igra.
Ja se jedino nadam oporavku gospodarstva u EU i HR.
Jer jedino tako ce svima biti bolji život.


Kakvo je viđenje glede firme podr-r-a ?

grebe po dnu.
vidi dnevni SLow Stoch…

strong buy.

Verdi – Puno puta se nisam složio sa tjednom TA ali mogu reci, da ovaj tjedan ekipa je dobro napravila svoj posao.



Kakvo je viđenje glede firme podr-r-a ?

grebe po dnu.
vidi dnevni SLow Stoch…

strong buy.
[/quote]
ne bih se složio, eventualno kratkotrajni odbijanac pa nastavak prema dolje, prvi target 300kn


Verdi – Puno puta se nisam složio sa tjednom TA ali mogu reci, da ovaj tjedan ekipa je dobro napravila svoj posao.

Eee kolega zato sam se ja vratio da pogledam još jednom kako to g. Srećko vidi i gdje je dno ovoga cirkusa. Ni prošle godine u ovo doba nije bilo bajno. Samo se nadam da se to neće razvući opet do 3. mj.

who dares, wins

So far so good.

Yes. Još uvijek moguc proboj sp 500 prema 1200 – 1250. Ako padne ispod 1065 onda ništa od tog targeta.

po meni ameri sada idu do 1100 max. ……poslije na cca 1000 tamo do kraja ožujka……
prvenstveno su comodities napumpani i nema druge nego ispuhivanje…………………

ma di nam je brankica sa onim bear flag??????? target 1030 spx????? i takodjer nisam dobio targete za atpl ..123456…sve targete molim ,hvala

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Yes. Još uvijek moguc proboj sp 500 prema 1200 – 1250. Ako padne ispod 1065 onda ništa od tog targeta.

Do sad si uglavnom trubio o drami i pozivao se na svoj post na čuvenoj stranci xyz. —-Uvijek je bilo suprotno!!!

Zato kad god ti ostavljaš mogućnost rasta.—–Moram priznati nije mi svejedno!!!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Baš tak. Nije mi važno, dali se drugi slažu ili ne…..važan mi je realan plus na kontu (a vjeruj mi, da postoji)….

Inače ameri rade mali klin. U prejevodu znači, da će sutra malo pasti a nakon toga idu na oko 1097. Nakon toga korekcija prema cca. 1065. Čao biseru.

New Report

Close