Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mije zakazao

graf?

&

Inace sa ovim INDEXom trguju na Studgardskoj burzi a ne sa CROBEXOM

INDEX se zove CROX i zanimljivo je da rast poslje HT na njemu je na nizen nivou nego sto je slucaj na CROBEXU

Po meni na nasu zalost CROBEX je za narodne mase .Kao sto se vidi iz prilozenog klin nije ni blizu probijanja.

Izgleda da ga i u Londonu koriste.

SAM PROTIV SVIH

meni i ne izgleda baš jaki klin…dodao crvenu crtu-početak iste na početku korekcije

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Prijatelju neznam kakav je jaki ali moj spaja 5 tocaka dok ovaj tvoj spaja 2 tocke.A po knjizi je uvijek jaci koji spaja vise tocaka.Bitno je obratiti paznju da spaja i prijasnji vrh.

SAM PROTIV SVIH

Da zakljucim na CROXU koji stranci koriste klin nije probijen a na narodnom INDEXU je probijen.

SAM PROTIV SVIH

isuse pa kud mi idemo?

&

što bi značilo da ćemo mi prvi kupovati a oni kasnije [lol]

u stvari je vrlo jednostavno …

otpor, potpora, otpor, potpora …

I love the Smell of Profits in the Morning

vidi…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Ne znam koliki je tocno ponder Ina-e u crobexu pa ni ne mogu tocno izracunat na kojoj razini treba bit cijena za toliki pad crobexa no…

Za izračun, može ti pomoći tablica na prvoj stranici ove teme:

Vaš link

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


vidi…

Odakle ovi grafovi?

uvecano

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close