Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega Tigruse, vi se, vidim, ( za razliku od nekih ) kužite u te tehnikalije, pa ako vam nije teško, može predviđanje za Tehniku……

Hvala

pa moze…

1. trend na THNK se okrenuo u rastuci- pogledati ljubicasti krug na EMa20
2. dolazak na fibbo od ukupnog rasta
3. postojanje nekog kanala
4. RSI se vratio na svoju uzlaznu liniju – zelena linija i probiju liniju padajuceg trenda – crvena

moguce hladenje (nije sigurno) zbog mozebitne negativne divergencije.
ako bude bilo manjeg hladenja onda:
1. target – 1820
2. tagret – 1720




Tzv. "vrhunski" tehničar tony s ovog foruma koji me je napadao, rekao je sljedeće tigrusu kada je IGH bio na 2600točno, prije tjedan dana je to bilo". , citat:

"tu nećes puno zaraditi u skorije vrijeme" [lol]

malo sam gledao temu što smo tržili baš zbog ovakvih postova. tigrus je prodao igh prije rasta, neda mi se samo kopat po forumu, baš kao i dobar dio foruma. toliko o tome.
[/quote]

ja sam prodao IGH jer se nije ponasao prema odredenim pravilima.
plus toga, IGH je bio u padajucem trendu.

da sam zadrzao tih 20 dionica zaradio bi 14000kn , ovako nista.

neki put snazna fundamentalna vijest promjeni grafove za 100%…
[/quote]

Bravo TIGRUSE…. [thumbsup]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



Kolega Tigruse, vi se, vidim, ( za razliku od nekih ) kužite u te tehnikalije, pa ako vam nije teško, može predviđanje za Tehniku……

Hvala

pa moze…

1. trend na THNK se okrenuo u rastuci- pogledati ljubicasti krug na EMa20
2. dolazak na fibbo od ukupnog rasta
3. postojanje nekog kanala
4. RSI se vratio na svoju uzlaznu liniju – zelena linija i probiju liniju padajuceg trenda – crvena

moguce hladenje (nije sigurno) zbog mozebitne negativne divergencije.
ako bude bilo manjeg hladenja onda:
1. target – 1820
2. tagret – 1720

[/quote]

krivo sam povukao fibbo – 1 target je 1880.





Tzv. "vrhunski" tehničar tony s ovog foruma koji me je napadao, rekao je sljedeće tigrusu kada je IGH bio na 2600točno, prije tjedan dana je to bilo". , citat:

"tu nećes puno zaraditi u skorije vrijeme" [lol]

malo sam gledao temu što smo tržili baš zbog ovakvih postova. tigrus je prodao igh prije rasta, neda mi se samo kopat po forumu, baš kao i dobar dio foruma. toliko o tome.
[/quote]

ja sam prodao IGH jer se nije ponasao prema odredenim pravilima.
plus toga, IGH je bio u padajucem trendu.

da sam zadrzao tih 20 dionica zaradio bi 14000kn , ovako nista.

neki put snazna fundamentalna vijest promjeni grafove za 100%…
[/quote]

Bravo TIGRUSE…. [thumbsup]
[/quote]
Svi se pitate kakav je to pattern na IGH. Srećom, javio mi kolega bloger da se radi o "inverted dead cat bounce" te da se prodaje drugi dan, nakon 1. dana rasta. Ja mu povjerovao i prodao na 3300. Uđem ja opet kad mi javi. [thumbsup]

@zosprajc
jet ti shvačaš kaj si rekao sa "inverted dead cat bounce"? u kojem će smjeru dalje dionica? [lol]

ne shvačam, nego shvaćam. objasnio mi kolega. [smiley]

Zanimljiv graf sa spiralnim kalendarom (lunarni ciklusi + fibo ciklusi) za Dow Jones… nije moj, napravio ga uberbear, ali možda nekog inspirira, pa eto…

kraj ciklusa pada na… VALENTINOVO! 😛

Pametan, ako to želiš.


ne shvačam, nego shvaćam. objasnio mi kolega. [smiley]

pobjeglo mi ć, susjedno slovo na tastaturi [thumbsup]
a zašto si onda prodao?

@zosprajc
Zar ne bi trebalo izbjegavati trgovanje po tom obrascu u slučaju snažnih fundamentalno dobrih vijesti, jer tada dionica nastavlja dalje rasti? Zaista me zanima mišljnje i molim vas da ne shvatite ovo kao provokaciju. [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!

jel može TA za ddjh i koei?

thnx

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

Zazelenila se Kina, američke futurse gore gura. I švabe već znaju diće al dal za crobi ima sriće?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Zazelenila se Kina, američke futurse gore gura. I švabe već znaju diće al dal za crobi ima sriće?

dobar haiku 😉

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

New Report

Close