Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Tzv. "vrhunski" tehničar tony s ovog foruma koji me je napadao, rekao je sljedeće tigrusu kada je IGH bio na 2600točno, prije tjedan dana je to bilo". , citat:

"tu nećes puno zaraditi u skorije vrijeme" [lol]

malo sam gledao temu što smo tržili baš zbog ovakvih postova. tigrus je prodao igh prije rasta, neda mi se samo kopat po forumu, baš kao i dobar dio foruma. toliko o tome.
[/quote]

ja sam prodao IGH jer se nije ponasao prema odredenim pravilima.
plus toga, IGH je bio u padajucem trendu.

da sam zadrzao tih 20 dionica zaradio bi 14000kn , ovako nista.

neki put snazna fundamentalna vijest promjeni grafove za 100%…
[/quote]

iskreno ja ne držim da si pogriješio. mogao si držati i riskirati pad na 2000 ili očekivati rast koji se dogodio. a mogao si otići u kladionicu. nisam pikirao na direktno na tebe nego na inflaciju forumaša koji će za 2-3 mjeseca pisati da su zaradili na igh/thnk. samo sam htio napomenuti da su takvi postovi počeli a nije ni počeo tobogan prema dolje [wink]
[/quote]

prema mojim analizama nije vise bilo nikakave sanse da se tobogan prema dole ne dogodi…
ili su sanse bile vrlo male.
svi supporti su bili probijeni i to je bila opansa igra…

ali eto, IGH je dokaz da treba pratiti i fundamente. bar one najvaznije…

Ovo se i nije moglo očitat na grafu..

Ali će definitivno utjecat na prognoze za skoriju budućnost, samo da se prvi val slegne..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Po TA IGH nikako ni pod razno ne bih uzimao prije par dana. Sad treba vidit hoće li potegnuti dionica nakon objave o garancijama.
E sad kako neki pišu ovdje na forumu TA bi zapravo trebala biti kristalna kugla pa da ponudi odgovore da li će konzorcij dobit garancije ili ne , što je previše je previše.

Ne napadajte bezveze. Na igh je mirisalo na pad i to pošten. TA ne može predvidjeti ovakve vijesti koje su donijele skok igh-a.


Ovo se i nije moglo očitat na grafu..

Ali će definitivno utjecat na prognoze za skoriju budućnost, samo da se prvi val slegne..

nema previse sumnje vise, na IGH je rastuci trend.
to je to – trend se promjenio…

sad samo treba vidjeti koji ce patern biti na grafu

ja mislim da bi mogao to biti cup i handle.
zasto ne?

Kolega Tigruse, vi se, vidim, ( za razliku od nekih ) kužite u te tehnikalije, pa ako vam nije teško, može predviđanje za Tehniku……

Hvala

http://www.kucilooro.webs.com/

Strahovita negativna divergencija na tehnici na momentumu

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

A bome i na dnevnom MACD

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Strahovita negativna divergencija na tehnici na momentumu

Hvala kolega Delux ali vi ste previše puta promašili da bi vam se moglo vjerovati bez da vidim graf.

Ipak ću ja pričekati graf kolege Tigrusa [thumbsup]

http://www.kucilooro.webs.com/

Kolega Vidra nisam tebi nista pisao…

Još malo pa mozda bude tehnike i po 2200

Pa ce i oni koji su tebe slušli biti na nuli
još malo

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]






Tzv. "vrhunski" tehničar tony s ovog foruma koji me je napadao, rekao je sljedeće tigrusu kada je IGH bio na 2600točno, prije tjedan dana je to bilo". , citat:

"tu nećes puno zaraditi u skorije vrijeme" [lol]

malo sam gledao temu što smo tržili baš zbog ovakvih postova. tigrus je prodao igh prije rasta, neda mi se samo kopat po forumu, baš kao i dobar dio foruma. toliko o tome.
[/quote]

ja sam prodao IGH jer se nije ponasao prema odredenim pravilima.
plus toga, IGH je bio u padajucem trendu.

da sam zadrzao tih 20 dionica zaradio bi 14000kn , ovako nista.

neki put snazna fundamentalna vijest promjeni grafove za 100%…
[/quote]

iskreno ja ne držim da si pogriješio. mogao si držati i riskirati pad na 2000 ili očekivati rast koji se dogodio. a mogao si otići u kladionicu. nisam pikirao na direktno na tebe nego na inflaciju forumaša koji će za 2-3 mjeseca pisati da su zaradili na igh/thnk. samo sam htio napomenuti da su takvi postovi počeli a nije ni počeo tobogan prema dolje [wink]
[/quote]

prema mojim analizama nije vise bilo nikakave sanse da se tobogan prema dole ne dogodi…
ili su sanse bile vrlo male.
svi supporti su bili probijeni i to je bila opansa igra…

ali eto, IGH je dokaz da treba pratiti i fundamente. bar one najvaznije…
[/quote]
IGH : divergencije za rast se javljaju već od 05.02. Prilog :odbijanje od linije trenda Slow stochastica, skrivena pozitivna divergencija Slow stochastica, bikovska divergencija CMO-a, a sve pojačano probijanjem donjeg Bollingera i fibo razinom 61.8 % ukupnog rasta. Dakle toliko o tome da TA ne može predvidjeti neke stvari.
E sad……. ono što nažalost TA ne predviđa su STRAH i EMOCIJE, pa grafove tumačimo ovisno o tome želimo li rast ili pad……..

Krepat ma ne molat







Tzv. "vrhunski" tehničar tony s ovog foruma koji me je napadao, rekao je sljedeće tigrusu kada je IGH bio na 2600točno, prije tjedan dana je to bilo". , citat:

"tu nećes puno zaraditi u skorije vrijeme" [lol]

malo sam gledao temu što smo tržili baš zbog ovakvih postova. tigrus je prodao igh prije rasta, neda mi se samo kopat po forumu, baš kao i dobar dio foruma. toliko o tome.
[/quote]

ja sam prodao IGH jer se nije ponasao prema odredenim pravilima.
plus toga, IGH je bio u padajucem trendu.

da sam zadrzao tih 20 dionica zaradio bi 14000kn , ovako nista.

neki put snazna fundamentalna vijest promjeni grafove za 100%…
[/quote]

iskreno ja ne držim da si pogriješio. mogao si držati i riskirati pad na 2000 ili očekivati rast koji se dogodio. a mogao si otići u kladionicu. nisam pikirao na direktno na tebe nego na inflaciju forumaša koji će za 2-3 mjeseca pisati da su zaradili na igh/thnk. samo sam htio napomenuti da su takvi postovi počeli a nije ni počeo tobogan prema dolje [wink]
[/quote]

prema mojim analizama nije vise bilo nikakave sanse da se tobogan prema dole ne dogodi…
ili su sanse bile vrlo male.
svi supporti su bili probijeni i to je bila opansa igra…

ali eto, IGH je dokaz da treba pratiti i fundamente. bar one najvaznije…
[/quote]
IGH : divergencije za rast se javljaju već od 05.02. Prilog :odbijanje od linije trenda Slow stochastica, skrivena pozitivna divergencija Slow stochastica, bikovska divergencija CMO-a, a sve pojačano probijanjem donjeg Bollingera i fibo razinom 61.8 % ukupnog rasta. Dakle toliko o tome da TA ne može predvidjeti neke stvari.
E sad……. ono što nažalost TA ne predviđa su STRAH i EMOCIJE, pa grafove tumačimo ovisno o tome želimo li rast ili pad……..
[/quote]

sad to lijepo izgleda, ali da nije bilo ovog fundamenta ne bi IGHu mozebitne divergencije pomogle.

probijen bollinger prema dole sa EMAom prema dole bez potvrdenih pozitivnih divergencija je zesci shit.

ali dobro, bilo pa proslo…

New Report

Close