Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



analiza za IGH

danas na IGH se dogodila rijetko dobra prilika za kupnju.

promet od cca 2.500.000kn sa dostizanjem targeta na 2640kn bi se cak mogao protumaciti kao svojevrsna kapitulacija investitora koji su potaknuti triggerom o nedobivanju posla u Crnoj Gori odlucili prodati svoju dionice.

graf ce Vam puno toga pojasniti, ali ovo danas na IGH je jos jedna prekrasna prica o sinergiji Tehnicke Analize i hladnokrvnog odlucivanja u investiranju.

Brutalni Kapitial je zakon.

[cool]

ekipa, ja sam prodao svojih 20 IGH odmah jutros na 1629kn.
ostvario gubitak od 21 kn po dionici.

ispricavam se na pogresci.
USA me zeznuo.
[/quote]
A nitko mu nije vjerovao pa ni on sam sebi!
Dobar primjer kako treba vjerovati više u TA, nego u svoj i tuđi osjećaj!

izuzev ovog gapa danas na igh, ima li kakvih gapova od jučer i na kojim razinama?…..

Tzv. "vrhunski" tehničar tony s ovog foruma koji me je napadao, rekao je sljedeće tigrusu kada je IGH bio na 2600točno, prije tjedan dana je to bilo". , citat:

"tu nećes puno zaraditi u skorije vrijeme" [lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Tzv. "vrhunski" tehničar tony s ovog foruma koji me je napadao, rekao je sljedeće tigrusu kada je IGH bio na 2600točno, prije tjedan dana je to bilo". , citat:

"tu nećes puno zaraditi u skorije vrijeme" [lol]

malo sam gledao temu što smo tržili baš zbog ovakvih postova. tigrus je prodao igh prije rasta, neda mi se samo kopat po forumu, baš kao i dobar dio foruma. toliko o tome.



Tzv. "vrhunski" tehničar tony s ovog foruma koji me je napadao, rekao je sljedeće tigrusu kada je IGH bio na 2600točno, prije tjedan dana je to bilo". , citat:

"tu nećes puno zaraditi u skorije vrijeme" [lol]

malo sam gledao temu što smo tržili baš zbog ovakvih postova. tigrus je prodao igh prije rasta, neda mi se samo kopat po forumu, baš kao i dobar dio foruma. toliko o tome.
[/quote]

ja sam prodao IGH jer se nije ponasao prema odredenim pravilima.
plus toga, IGH je bio u padajucem trendu.

da sam zadrzao tih 20 dionica zaradio bi 14000kn , ovako nista.

neki put snazna fundamentalna vijest promjeni grafove za 100%…

svaka čast tigruse! pogriješio si i priznao. a to šta te netko zbog toga pljuca više govori o njemu nego o tebi. [thumbsup]


Tzv. "vrhunski" tehničar tony s ovog foruma koji me je napadao,r ekao je sljedeće tigrusu kada je IGH bio na 2600točno,….

Objasni kakve veze ima vrhunsko tehnicarstvo s ovim skokom IGH.


svaka čast tigruse! pogriješio si i priznao. a to šta te netko zbog toga pljuca više govori o njemu nego o tebi. [thumbsup]

Slazem se. Samo veliki ljudi mogu priznat greske.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

e ovo je preslično! (bar za sada)

Vadi jedan krumpire i upita ga drugi jesu li dobri krumpiri, a ovaj prvi mu odgovori da ovi bolji i jesu, a ovi gori i nisu.


Eh, sad smo svi pametni a da jučer Jure nije iskamčio jamstva svi bi se u rupu sakrili.. neš ti šta je ovdje TA pomogla.. [rolleyes]

Nije stvar da li je netko pametan, ali tip se pravio pametan kao i uvijek. Neki nisu ništa komentirali.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!




Tzv. "vrhunski" tehničar tony s ovog foruma koji me je napadao, rekao je sljedeće tigrusu kada je IGH bio na 2600točno, prije tjedan dana je to bilo". , citat:

"tu nećes puno zaraditi u skorije vrijeme" [lol]

malo sam gledao temu što smo tržili baš zbog ovakvih postova. tigrus je prodao igh prije rasta, neda mi se samo kopat po forumu, baš kao i dobar dio foruma. toliko o tome.
[/quote]

ja sam prodao IGH jer se nije ponasao prema odredenim pravilima.
plus toga, IGH je bio u padajucem trendu.

da sam zadrzao tih 20 dionica zaradio bi 14000kn , ovako nista.

neki put snazna fundamentalna vijest promjeni grafove za 100%…
[/quote]

iskreno ja ne držim da si pogriješio. mogao si držati i riskirati pad na 2000 ili očekivati rast koji se dogodio. a mogao si otići u kladionicu. nisam pikirao na direktno na tebe nego na inflaciju forumaša koji će za 2-3 mjeseca pisati da su zaradili na igh/thnk. samo sam htio napomenuti da su takvi postovi počeli a nije ni počeo tobogan prema dolje [wink]


Tzv. "vrhunski" tehničar tony s ovog foruma koji me je napadao, rekao je sljedeće tigrusu kada je IGH bio na 2600točno, prije tjedan dana je to bilo". , citat:

"tu nećes puno zaraditi u skorije vrijeme" [lol]

Pročitaj bolje i sve što sam napisao tada o tomu. Pisao sam da prema tehničkoj poziciji je takvo i takvo stanje, osim ako ima dođe dobar info… što je valjda svakomu s IQ-om većim od 50 bilo jasno da IGH totalno ovisi o tom poslu o Crnoj gori, a ne o TA.
Ako elementarne stvari ne razumiješ, onda ih barem nemoj ni komentirati [bye]

New Report

Close