Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@blento
ako malo pratiš njegove grafove, vidjet ćeš da i on konstantno mijenja pogled na grobija. to je razumljivo. ewt je takva metoda. moj prvenstveni cilj je pokušati ustanoviti dokle ćemo roniti. svaki pokušaj u tom smislu je dobrodošao, barem se meni tako čini.

Bitna razlika je da on mijenja svoje analize, a ti njegove.

on im je dao pesme i note.....

@ budd

po ewt-u dno se još uvijek ne vidi- može se samo nagađati.
teoretski to dno može biti mnogo niže od današnjeg minimuma.

ostala TA pruža potporu na 3200-3300.
postoje i niže potpore…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

crvene linije su odokativno povučene…
@ blento
evo,
odsad ću ja samo kad indijanac pošalje intraday.
prema ovom grafu, ograničenje sadašnjeg rasta je na 3559.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



@vlad
Kolega stvarno zbunjuješ sa svojim prerađivanjem Cromanovih EWT-a. Molim te nemoj više! Svoje radi …čitamo te. Pozdrav!


@Xman

Moja je krivica sto pokazujem intradayanalize(sto se naravno ne mogu mesati sa dugorocnim razvojem burze) to jest EOD analizama.
Intraday analize pasu mozda daytraderu ali vecinu zanima moguce dno.
one se takoder mijenjaju u vecem razmjeru nego EOD i zato se trebaju cesto azurirati!
Ja cu pratit Crobex i moguce dno crobexa analizirano sa EOD podacima cu stavit na moju web-stranicu a intraday vise nece biti ovde.

Ako vlad zeli laborirati sa razlicitim formacijama nek to cini…ali on samog sebe vara ako upotrebljava intraday analize kao temelj.

Oni koji prate vlada nek razumiju da ja ne podrzavam njegove variante ewt razvitka.

Disclaimer
Informacije dostupne na croman.se ne smiju se smatrati temeljem za donošenje bilo kakvih osobnih,
financijskih,investicijskih odluka, i vi ste suglasni da necete traziti croman.se kao odgovoran za neostvarenje svojih ocekivanja u vezi s tim.
Ne postoje 100% sigurne analize ili garancija da ce bit kao sto analiza pokazuje !
Ewt analize na croman.se daju samo MOGUCI PRAVAC i ca VREDNOST !

Nijedna analiza se nesmije objaviti na drugim forumima (bilo kakvim) bez odobrenja od croman.se

@Vlad,

Otkud ti rast do 3559?
Meni je ipak realnije retracement.

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

Nadam se da veliki igrači ne koriste TA za klanje trejdera [lol]


Nadam se da veliki igrači ne koriste TA za klanje trejdera [lol]

Jok, uopce… To se zove “klanje svinja” [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Neznam zasto neki misle da je korekcija gotova? Danas je za rast zasluzan prije svega redovan promet koji iznosi oko 137mil.kn dok je institucionalni samo 17mil.kn. Meni to izgleda kao dobar potez fondova koji su opet nadmudrili masu. Nema dna dok se globalno stvari ne poprave – ova nagadjanja svih nas vise nikud ne vode.

Engulfing na ingri…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

klin probijen…ali prema dole.
za sada zakazao ovaj segment TA.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Mije zakazao

SAM PROTIV SVIH

nego? što sad to predstavlja i što bi moglo značiti? [rolleyes]

New Report

Close