Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ cromi
vidio sam, vidio o kojem grafu se radi.
uočio, naravno, i vremenski interval.
obzirom da sam na poslu, sve radim u hitnji: stoga se dešavaju griješke.
no, onaj moj zadnji graf mogao bi biti ok, za sada.
one oznake čine mi se realnijim od tvojih.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


komp poludio, ispričavam se.


@vlad

Ti se igras i ja obustavljam moj pokusaj dat analize ovde.

*ja sam te vec jedanput prije molio da ne mjesas moje analize sa tvojim “istrazivanjima” ali to izgleda nije vazno postivati

Molim vas podatak o tome koje su likvidnije dionice sa zagrebačke burze djelile dividendu i kolika je ista.
Fala!

[color=black][/color]


vlad1111: ” komp poludio, ispričavam se. ” @vlad Ti se igras i ja obustavljam moj pokusaj dat analize ovde. *ja sam te vec jedanput prije molio da ne mjesas moje analize sa tvojim “istrazivanjima” ali to izgleda nije vazno postivati

Croman, molim te ne obaziri se na njega. Ima nas puno koji te pratimo i koje ovo jako zanima. Vlad se malo zanio, cudi me da moze toliko piskarat dok je na poslu.
Nemoj da mi koji te pratimo i cijenimo tvoje analize i savjete ostanemo na suho zbog toga.

on im je dao pesme i note.....


Croman: ” vlad1111: ” komp poludio, ispričavam se. ” @vlad Ti se igras i ja obustavljam moj pokusaj dat analize ovde. *ja sam te vec jedanput prije molio da ne mjesas moje analize sa tvojim “istrazivanjima” ali to izgleda nije vazno postivati ” Croman, molim te ne obaziri se na njega. Ima nas puno koji te pratimo i koje ovo jako zanima. Vlad se malo zanio, cudi me da moze toliko piskarat dok je na poslu. Nemoj da mi koji te pratimo i cijenimo tvoje analize i savjete ostanemo na suho zbog toga.

Za mene je ciniti analize kao kiparski rad.Ali ako neko dode i pokazuje taj isti rad sa promjenam i izmnjenama ,rad gubi vriejdnost i cilj.

Ja nemam vremena i da cinim analize i da ih poslije trebam braniti zato sto neko “laborise” na istom temelju.

Sorry nista od toga

Rjesenje je mozda da stavim poneku analizu na croman.se (to cu pogledat veceras )

@cromi
mislim da se bezrazložno ljutiš.
na posljednjem grafu samo sam naglasio mogućnost postojanja i drugačijeg označavanja od tvojeg.
pa ti si i svoje oznake od 09.04. opet promijenio.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


@cromi mislim da se bezrazložno ljutiš. na posljednjem grafu samo sam naglasio mogućnost postojanja i drugačijeg označavanja od tvojeg. pa ti si i svoje oznake od 09.04. opet promijenio.

ja se ne ljutim.ali prakticki ne ide tako kako ti cinis…to je moj pogled

ali nastavit sa zadnjim grafikonom…i laboriraj…ja nemam vremena za ovakvo dopisivanje


@cromi mislim da se bezrazložno ljutiš. na posljednjem grafu samo sam naglasio mogućnost postojanja i drugačijeg označavanja od tvojeg. pa ti si i svoje oznake od 09.04. opet promijenio.

A stvarno, uzmeš cromanov graf pa šaraš i križaš po njemu. Možda ovako, možda onako. Pa pusti cromana, napravi svoj graf pa šaraj. I ja bi se iznervirao. Pa treći, pa peti val, pa opet treći…

on im je dao pesme i note.....

šteka komp.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@blento
ako malo pratiš njegove grafove, vidjet ćeš da i on konstantno mijenja pogled na grobija.
to je razumljivo.
ewt je takva metoda.
moj prvenstveni cilj je pokušati ustanoviti dokle ćemo roniti.
svaki pokušaj u tom smislu je dobrodošao, barem se meni tako čini.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Ah croman i vlad1111, dajte zamislite da obzirom da je panika, po političkoj ili bilo kojoj drugoj direktivi ovo što je bilo danas bude stvarno dno i preokret trenda npr opale mirovinci i sutra po kupnji uključe se i fondovi pa kad vide da je vrag odnio šalu i mali i eto ti rasta na kvadrat (ne kažem da će tako biti ali je kod nas i to bar teoretski moguće) i što onda koji je val 3, 2 ili 4 ili treba čekati da sve prođe pa izbrojati.

i takve intervencije (fondova,politike…) uvažava ewt.
u takvim situacijama također nastaju prepoznatjive formacije koje se mogu uklopiti u ewt analizu.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Dobro dečki hoće li kakva brojka iscuriti od vas? Gdje je fckin dno?

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close