Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ops,
opet puno stvari istovremeno.
dakle,
ono jučer je odrađena i manja trica i četvorka, a danas petica, tj. ukupno veća trica.
sada je na redu veća četvorka.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

brišem isti post

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Moguce je da ovo ide do 3450 ali poslije toga se bojim i pomisliti sto ce biti.

Ah croman i vlad1111, dajte zamislite da obzirom da je panika, po političkoj ili bilo kojoj drugoj direktivi ovo što je bilo danas bude stvarno dno i preokret trenda npr opale mirovinci i sutra po kupnji uključe se i fondovi pa kad vide da je vrag odnio šalu i mali i eto ti rasta na kvadrat (ne kažem da će tako biti ali je kod nas i to bar teoretski moguće) i što onda koji je val 3, 2 ili 4 ili treba čekati da sve prođe pa izbrojati.
Po fibonacciju je 3200-3300 jaka linija otpora i tu nema priče ako se probije idemo još dolje, a ako ne malo ćemo se motati ovdje pa gore.
Malo zbunjujuće djeluje to brojanje valova čas je vrh 3 pa 4 čas smo odradili peti pa je ipak treći val.
Ili je to ipak prilično subjektivno.
Mislim da za TA treba definitivno imati dosta iskustva i jako dobro poznavanje teorije TA a to ovdje malo tko ima.
I dalje mislim da je TA jako moćno oružje ali uz kobinaciju navedenog, veliko iskustvo i veliko znanje o tome

@croman
mislim da je i ovo moguće

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

evo još malo dorađeno…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

ovo, ovo, ne gornji graf.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Ah croman i vlad1111, dajte zamislite da obzirom da je panika, po političkoj ili bilo kojoj drugoj direktivi ovo što je bilo danas bude stvarno dno i preokret trenda npr opale mirovinci i sutra po kupnji uključe se i fondovi pa kad vide da je vrag odnio šalu i mali i eto ti rasta na kvadrat (ne kažem da će tako biti ali je kod nas i to bar teoretski moguće) i što onda koji je val 3, 2 ili 4 ili treba čekati da sve prođe pa izbrojati. Po fibonacciju je 3200-3300 jaka linija otpora i tu nema priče ako se probije idemo još dolje, a ako ne malo ćemo se motati ovdje pa gore. Malo zbunjujuće djeluje to brojanje valova čas je vrh 3 pa 4 čas smo odradili peti pa je ipak treći val. Ili je to ipak prilično subjektivno. Mislim da za TA treba definitivno imati dosta iskustva i jako dobro poznavanje teorije TA a to ovdje malo tko ima. I dalje mislim da je TA jako moćno oružje ali uz kobinaciju navedenog, veliko iskustvo i veliko znanje o tome


@Che

Intraday analize ,kao ona najzadnja sto sam stavio na forum,pokazuju moguci razvitak istog dana ili najvise 2-3 dana unapred.

Intraday od 1 min ima svaoje valove.
Intraday od 10 mina ima svoje valove. I t d….

Zato se ne vrijedi obazirat na to racunanje.(za onoga ko cini analizu ja vazno…za gledatelje analize je vazno videti pravac i mogucu razinu.
EOD analize…to jest sa podacima od svakog zavrsenog dana …su druga stvar i drugi valovi…za sada je vazno da oni(barem meni) ne pokazuju odredeno dno…nego pad.

Imaj svoju strategiju….i kod analiza i kod trgovanja….to je vazno

Vlad, na zadnjih 1200 postova tražiš dno 3 vala.
Jesi li siguran da si ga našao?[thumbsup]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


ovo, ovo, ne gornji graf.

vlad…vlad

Pogledaj an grafikon…analiza je stvorena sa podacima od 5/3 do 15/4….3 mjeseca????

ma nemoj tako….samo mesas ljudima

*ako nastavis mjesat tvoje analize sa mojima prestat cu stavit moje…sorry cinis samo kasu od svega

ne znaci da ne mozes laborirat …ali ne mjesaj moje analize

ne!
ewt je takva metoda, a sutra je novi dan…[thumbsup]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Vlad, na zadnjih 1200 postova tražiš dno 3 vala. Jesi li siguran da si ga našao?[thumbsup]

Šta kaže Croman na to?

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

New Report

Close