Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

najvažnije je da smo napravili ovaj zarez na padu to bi trbalo biti dno i lagano rast stagnacija pa izvjesca e sad ako bi izvjesca bila dobra sljedi oporavak

ma ruknuli fondovi, vidi se iz aviona.
moguće da su dobili i političke instrukcije.
lupaju pa makar poslije i izgorili.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


najvažnije je da smo napravili ovaj zarez na padu to bi trbalo biti dno i lagano rast stagnacija pa izvjesca e sad ako bi izvjesca bila dobra sljedi oporavak

polako, polako…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Dok sam pisao vratili smo se nazad u kanal od 10:45, promet i dalje konstantan (40mil/h).

Pilar

koliko smo bili najnize danas?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Ispali smo iz kanala koji je vodio prema gore od 10:45 do 11:30. Sad se formira novi kanal sa slabijom stopom rasta, a promet je i dalje konstantan. S obzirom na open cijenu danas ATPL i IGH su 7%+, PTKM preko 10%, HT 3,40%. Kako se dobit jos ne izvlaci pretpostavljam da to nisu mali ulagaci. Pilar

Zbog odredenih prijaznih ljudi na ovom forumu stavit cu grafikone dok ne vidimo dno.

Moguci scenario Crobex_intraday_pogled : vidi privitak

…živio nam vlad1111…
…imaš čestitke…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

@cromi
evo, dobro sam pretpostavio da vrh 3 još nismo bili odradili.
arhivirali smo ga danas.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@ cromi
zar ne očekuješ u 4 valu prošireni flat ili trokut prije nego zig zag?

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


koliko smo bili najnize danas?

-1,5% ali to je od prosječne jučerašnje cijene, tako mi pg računa


koliko smo bili najnize danas?

3216,39

You either do it right or you get eliminated!


@ cromi zar ne očekuješ u 4 valu prošireni flat ili trokut prije nego zig zag?


@vlad

Ne razumi me krivo.Ja imam veliki respekt za tvoju volju i ambiciju kod pokusavanja razumiti ewt.
Ali moj sistem je jednostavan: ja pratim svaki novi podatak i pokusavam poslije toga stvorit jednu sliku(ne unapred)

Moje iskustvo i posebni software (par godina rada) daje resultat realtivno dobro

sretno

New Report

Close