Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pretpostavljam da si mislio na dno cjelokupne ABC korekcije prema dole a ne dno trenutacne formacija?

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

Iako stara izjava(iz business.hr) opet intresantna.

“Predsjednik Uprave Hanfe Ante Samodol za promjenu sentimenta malih investitora u svom već mnogo puta viđenom homo Balcanicus primitivus stilu optužio je medije za koje nije vijest kada je nešto dobro, nego je vijest kada je nešto loše. Zaprijetio je da će novi Zakon o tržištu kapitala podrobnije regulirati pisanje medija o tržištu kapitala, nakon kojeg će iz medija nestati analitikanti, a pojavit će se analitičari s Hanfinom licencijom! ”

Da se moze misliti da pisanje par ljudi , utjece na razvitak burze,pa makar to bila i Hrvatska pokazuje koliko malo se zna .
Kao uvijek to su oni veliki “igraci ” sto daju cilj…a mali ga prate.

Naso na blumbiju jos jedan hr index pa pogledajte cinimi se puno realniji od Crobexa

SAM PROTIV SVIH

Za vlada i Cromana cinimi se da je ovaj index puno bolji od CROBEXA

SAM PROTIV SVIH


Pretpostavljam da si mislio na dno cjelokupne ABC korekcije prema dole a ne dno trenutacne formacija?

@Abu ali

Bilo bi prakticki da se moze videti kome usmeravas tvoje pitanje.Za svoj dio mogu reci da moguci rast o kome sam ja pisao prije, je bio u pogledu intradaya…posto jos uvijek EOD podaci(pogled na par tjedna unapred) pokazuje na nastavljujuci pad.

ovo danas se zove tehnički otpor mirovinaca na 3200-3300.
tamo svi brokeri tehničari.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Za vlada i Cromana cinimi se da je ovaj index puno bolji od CROBEXA

Geronimo
Ja smatram problem je (barem za mene i tehnicki gledano) da za indexe koji se gledaju(na primer Crobex) nema dovoljno kvalitetnih i dugih podataka.
Taj problem nemam sa americkim i svedskim podacima.(ovde govorim o intraday-minut podacima)

Evo ti 10 minutni zadnjih 30 dana

SAM PROTIV SVIH


Evo ti 10 minutni zadnjih 30 dana

Ja upotrebljavam csv i txt podatke (filove).
crtat po grafikonu nije dovoljno po mome sistemu

svi fond menađeri čisti tehničari.
vidjeli da je grobi na granici otpora pa pomislili da je vrijeme za lupanje.
čitaju ljudi forum.
samo da ne slomiju zube[pray][pray]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

volim brojeve.
u jednom trenutku grobi 3333,33.
milina.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Ispali smo iz kanala koji je vodio prema gore od 10:45 do 11:30. Sad se formira novi kanal sa slabijom stopom rasta, a promet je i dalje konstantan.

S obzirom na open cijenu danas ATPL i IGH su 7%+, PTKM preko 10%, HT 3,40%. Kako se dobit jos ne izvlaci pretpostavljam da to nisu mali ulagaci.

Pilar

New Report

Close