Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ neznanom junaku koji dijeli jedinice svima koji misle drukčije od njega:

kaže se: "Hvala!" kad ti netko (na upit drugih kolega) ponudi svoje mišljenje i obrazloži ga određenim argumentima… ili barem šutiš i ne javljaš se ako nemaš što pametno reći, i ne ocjenjuješ ono što ne razumiješ. [bye]



a zašto svi mudro šute o ingri … kaj smrdi možda
grafovi stoje taman za brutalni kapital

a slušaj nakon trostrukog testiranja linije potpore, trebala se jače odbiti. Ovako postoji mogućnost da probije i ode još niže, iako to ne mora biti, naravno. Ali rizik je značajan, pa je bolje pričekati dok se slika ne raščisti, ako niste kockar, ili nemate neku inside-info [thumbsup]
[/quote]

Ingri je i 40 jaka linija potpore, tako da postoji šanse da i tu bude neko vrijeme akumulacija….Zar se isplati riskirati zbog tolko malo ??? Kad se ovo odbije teško će se uloviti….



a zašto svi mudro šute o ingri … kaj smrdi možda
grafovi stoje taman za brutalni kapital

a slušaj nakon trostrukog testiranja linije potpore, trebala se jače odbiti. Ovako postoji mogućnost da probije i ode još niže, iako to ne mora biti, naravno. Ali rizik je značajan, pa je bolje pričekati dok se slika ne raščisti, ako niste kockar, ili nemate neku inside-info [thumbsup]
[/quote]

Uvijek postoji mogučnost za jedno i drugo.Mogli su oni to pogurati još dolje da su htjeli pogotovo prošlih dana kada je kupnja bila jako slaba.
Graf ukazuje na rast ali naravno uvijek treba biti oprezan.
Mislim da su karte jako dobre pa se vrijedi kockat.

bit će bolje................

Može li jedna TA od VDKT unaprijed zahvalan

Evo grafički prikaz IGNR-e.
Ucrtana dugoročna potpora. Bollinger se suzio i očekuje se skori proboj. Adx se opasno primaknuo D- liniji, probijene linije pada, klinovi, trokuti, RSI u porastu dok cijena (vjerojatno) bottom-ira…
Ergo: ima šanse za solidan rast, ali me brine da se nije bolje odbila nakon onog dna (s divergencijom) 21. 12. 2009., nego čak lagano ulazi u određenu skrivenu negativnu divergenciju u odnosu na taj relativni vrh pred Božić.
Ukratko, svakako je vrijedno imati je naoku i biti spreman za ulaz, ali postoji i određena mogućnost da ne krene sve po planu, zato ja puštam "rulet-kapital" neka najprije uleti [thumbsup] [bye]

Moželi neko staviti analizu thnk-r-a


Može li jedna TA od VDKT unaprijed zahvalan

Skrivena negativna divergencija na RSI-u (vjerovatan nastavak pada)
Probili smo negativnu trend liniju, ali mislim da ovdje nema kruha još neko vrijeme..
Nažalost, još jedna negativna prognoza [sad]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


Evo grafički prikaz IGNR-e.
Ucrtana dugoročna potpora. Bollinger se suzio i očekuje se skori proboj. Adx se opasno primaknuo D- liniji, probijene linije pada, klinovi, trokuti, RSI u porastu dok cijena (vjerojatno) bottom-ira…
Ergo: ima šanse za solidan rast, ali me brine da se nije bolje odbila nakon onog dna (s divergencijom) 21. 12. 2009., nego čak lagano ulazi u određenu skrivenu negativnu divergenciju u odnosu na taj relativni vrh pred Božić.
Ukratko, svakako je vrijedno imati je naoku i biti spreman za ulaz, ali postoji i određena mogućnost da ne krene sve po planu, zato ja puštam "rulet-kapital" neka najprije uleti [thumbsup] [bye]

po mojim analizama najgore sto se ingri moze dogoditi je to da nastavi u horizontali glavinjati izmedu 39 i 42kn…

previse je signala za rast na INGRI , a ako ukljucimo i analizu za Crobex ,
sanse za pad INGRE su stvarno minimalne.

[smiley]



Može li jedna TA od VDKT unaprijed zahvalan

Skrivena negativna divergencija na RSI-u (vjerovatan nastavak pada)
Probili smo negativnu trend liniju, ali mislim da ovdje nema kruha još neko vrijeme..
Nažalost, još jedna negativna prognoza [sad]
[/quote]

Ebiga biće bolje nisi ti kriv ( evo 100)
Hvala ti

Khmn, vidim da ste danas dobre volje pa ako bi mogli postati kakvu analizu za kraš……naravno mogu i drugi ako imaju volje…….

unaprijed zahvaljujem.,


Moželi neko staviti analizu thnk-r-a

Pozitivna divergencija na RSI-u
Probijen klin na gore!
Zasad čisto ok izgleda..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!




@Khmm

Bio bih zahvalan ako može ERNT-R-A

Skrivena negativna divergencija u nastajanju..
Ide to dolje, možda do potpore na 1280.
Uglavnom, kratkoročno negativno..
Dugoročno, proboj klina itd., vjerovatno pozitivno..

Sretno!
[/quote]
to nije divergencija

New Report

Close