Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo jednog grafa, tehnicari… http://en.wikipedia.org/wiki/Image:1929_wall_street_crash_graph.svg
Nagradno pitanje: Na sto li samo podsjeca?

Kad vidim taj graf onda sam još uvjereniji da više nema prostora za pad, a i ono što padnemo ćemo jednako brzo nadoknaditi[thumbsup]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

deimos:

Ali izgleda da treba prodat na odbijanac, vidje tamo u oktobru je opet down…

[cool]

Možda sada, netko optimističniji, pronađe kakav index s jačim odbijancem…

[lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Evo jednog grafa, tehnicari… http://en.wikipedia.org/wiki/Image:1929_wall_street_crash_graph.svg Nagradno pitanje: Na sto li samo podsjeca?

Crobex je doživio veći pad

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Možda ovaj
Vaš link

Inače, ovaj uokvireni dio grafa, je prava mala školica.

U panici, kupi jeftino, na brzinu napucaj cijenu i ponovno prodaj onima od kojih si kupio…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Evo Saudijci su se prepolovili u mjesec-dva:

http://ddo.typepad.com/ddo/2006/06/tadawul_saudi_a_1.html

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Kod njih barem valovi izgledaju pravilno, kao u knjigama[lol]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Jel ima netko graf grcke burze prije par godina? Oni su imali potop, ali mislim da su se relativno brzo odbili. Ja guglam pa nista… [angry]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Vaš link
Vaš link

slabo guglaš [smiley]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Jel ima netko graf grcke burze prije par godina? Oni su imali potop, ali mislim da su se relativno brzo odbili. Ja guglam pa nista… [angry]

Evo jedan od jačih indexa u grčkoj…poznato izgleda[lol]
Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Jel ima netko graf grcke burze prije par godina? Oni su imali potop, ali mislim da su se relativno brzo odbili. Ja guglam pa nista… [angry]

Koje godine,možda ima ovdje
Vaš link

sada se pokazuju slabosti nekih alata ta.

ewt-jako rastezljiva, veliki broj permutacija. sliku treba graditi odozdo prema gore, pri čemu velika slika stalno izmiče. i, uvijek je moguće naći rješenje koje opravdava novonastalu situaciju.

klasični likovi ta (klinovi, trokuti, zastavice isl.)- zna se da nisu odveć pouzdani. obično ih se uzima kao dodatnu potvrdu.

definitivni najpouzdanijim pokazuju se određeni indikatori. u 80% slučajeva odabrana kombinacija ključnih pokazatelja daje signal za kupnju i prodaju nakon kojih nećete zažaliti. pogoditi u 4 od 5 slučajeva je jako dobro.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close