Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolege tehnicari molim da me uputite koja pravila vrijede za gap da bi se uzeo kao ozbiljan? dakle velicina u odnosu na cijenu, u kojem kontekstu je stvoren da odredene pravilnosti vrijede te u kojem roku se on popunjava? unaprijed hvala na svim korisnim info i trudu za pisanje odgovora!

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..


kolege tehnicari molim da me uputite koja pravila vrijede za gap da bi se uzeo kao ozbiljan? dakle velicina u odnosu na cijenu, u kojem kontekstu je stvoren da odredene pravilnosti vrijede te u kojem roku se on popunjava? unaprijed hvala na svim korisnim info i trudu za pisanje odgovora!

kupi murphija za 400kn.
ako das cash dobis ga za 360kn.

to ti je najbolje i najkorisnije sto sam ti mogao napisati.



Zasad po planu

kolega jesam dobio pomucenje ili je vasa prognoza da smo do tri kralja na razinama oko 1700 ako ne i nize??
sto je onda iza toga po vama i molim u kojem roku?
respect!
[/quote]
Kolega, postoji mogucnost jednog veceg pada (veceg od ovog sto sam nacrtao) ali to je zasad relativno daleko. Nista nije sto posto sigurno i treba pratiti razvoj situacije, ovo je samo najvjerojatniji razvoj dogadjaja.

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

@tigrus

kolega, promijenili ste ploču?


kolege tehnicari molim da me uputite koja pravila vrijede za gap da bi se uzeo kao ozbiljan? dakle velicina u odnosu na cijenu, u kojem kontekstu je stvoren da odredene pravilnosti vrijede te u kojem roku se on popunjava? unaprijed hvala na svim korisnim info i trudu za pisanje odgovora!

*** *****

@abu ali & tigrus: zahvaljujem kolege na odgovorima, 100tka za trud i info [thumbsup]

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..



@tigrus

kolega, promijenili ste ploču?

u kojem smislu?


ovdje stvarno nema smisla pisati ništa smisleno [bye]

Ima smisla pisat, ali moras promjenit stil…
Ja dnevno dobijem 20 PVT upita za targete…
Vec sam napisao da imas znanje ( i to poprilicno) ali krivi pristup…Previse cinjenica i previse termina upotrebljavas koji su prosjecnom forumašu nezanimljivi i ja bih se usudio reci nepotrebni…

Ja mozda previše psujem i ne kazem da je moj pristup ok, al ti pak trazis neko savrsenstvo u komunikaciji izmedju forumaša
Ma ako zelis pomoc ljudima, uvijek im napiši ugrubo gdje da vide trziste za tjedan dva…samo dobre prijatelje nauci kako da dodju do toga da mogu prepoznat gdje ce trziste.

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Bravo kolega! Vas uvjek slušam i vaše targete. I ovo vam je odličan post. Možete li baciti koji target za Ulpl, Dlkv. Ja baš kao i vi vjerujem u novo bull tržište!
E da i koliko je ono krobeks po vama bio 9.6.? Možete li to nekako doznat?

Izgleda da je Srećko u ponedjeljak sve promašio sa onom tjednom analizom. Ako ništa drugo bar se je vratio u uobičajenu rutinu.

who dares, wins



ovdje stvarno nema smisla pisati ništa smisleno [bye]

Ima smisla pisat, ali moras promjenit stil…
Ja dnevno dobijem 20 PVT upita za targete…
Vec sam napisao da imas znanje ( i to poprilicno) ali krivi pristup…Previse cinjenica i previse termina upotrebljavas koji su prosjecnom forumašu nezanimljivi i ja bih se usudio reci nepotrebni…

Ja mozda previše psujem i ne kazem da je moj pristup ok, al ti pak trazis neko savrsenstvo u komunikaciji izmedju forumaša
Ma ako zelis pomoc ljudima, uvijek im napiši ugrubo gdje da vide trziste za tjedan dva…samo dobre prijatelje nauci kako da dodju do toga da mogu prepoznat gdje ce trziste.

[/quote]
Ne treba Tony ništa menjati! Ja osobno volim pročitati ono što nam on napiše jer u svakom svom postu napiše ono što zna i ne iskrivljuje činjenice kako to neki drugi rade i kad čitam njegov post uvjerena sam da čitam nečije znanje a ne navlačenje na pojedine dionice…

[emo_cool]


Izgleda da je Srećko u ponedjeljak sve promašio sa onom tjednom analizom. Ako ništa drugo bar se je vratio u uobičajenu rutinu.

Koju si ti analizu čitao? [rolleyes]

Srećko kaže, citiram:
“Prošli tjedan smo identificirli Bullish divergenciju, po
kojoj je možda vec odradeno ono što je trebalo biti
odradeno (prebrzo), no vec pomolu imamo mogucu
Hidden Bearish divergenciju sa dva lower higha na
cijeni i dva higher higha na RSI indikatoru u još
uvijek kratkorocnom negativnom trendu. Ukoliko
vidimo negativan pocetak tjedna, sa potvdom
divergencije, izgledno je ponovno testiranje potpore
na 2.000.

New Report

Close