Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Čini se moguće da smo na točki preokreta. Odbili smo se od fibb. 50 i doljnje stranice padajućeg klina a poklopio se oversold i preokret na stochastic oscilatoru. Sada je već lijpo vidljiv klin. Prošli put smo bili predalego od vrha klina pa nismo imali snage za izaći ali sada samo već dosta bliže. Možda još jedan pokušan pa onda bull run.


kolega moze li friski graf….isti ovaj sa danasnjim danom i trokutom ,hvala najljepsa….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Ovaj put "pametan" rast.

Ovo je korekcija down trenda, ne rast.
p.s. da me ne proglasis drukerom, ja sam 100% u dionicama. 🙂



Ovaj put "pametan" rast.

Ovo je korekcija down trenda, ne rast.
p.s. da me ne proglasis drukerom, ja sam 100% u dionicama. 🙂
[/quote]

100-tka od mene kolega.[thumbsup]
Klasičan Kickoff obrazac, trenda prema dolje. Neiskusne zavara.




Ovaj put "pametan" rast.

Ovo je korekcija down trenda, ne rast.
p.s. da me ne proglasis drukerom, ja sam 100% u dionicama. 🙂
[/quote]

100-tka od mene kolega.[thumbsup]
Klasičan Kickoff obrazac, trenda prema dolje. Neiskusne zavara.
[/quote]

Može li neki argument? Možda jest, možda nije, ne može se tako pisati bez ikakvih argumenata…
Kad bi bilo tako jednostavno odrediti kad je korekcija trenda, a kad je prava promjena trenda, onda bi svi bili uspješni investitori…

Cijela TA bi se mogla svesti na prepoznavanje impulsnih i korektivnih valova. Nema toga tko je uvijek u pravu pa tako biti bezrezervno uvjeren u samo jednu varijantu imho nije pametno. Iako sam 100% u dionicama i meni iskreno za sada ovo izgleda više kao korektivni val. Al zar nije svaki takav u svom početku?

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Ne sudi ništa prema jednom danu trgovanja. Likvidnost niska. Možda je netko malo jaći ušao,a trejderi uhvatili priliku pa dopumpali. Do petka će stvar biti jasnija. Po meni stagnacija.
Presto sam brojat,koliko tjedana crobex završava u minusu?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Cijela TA bi se mogla svesti na prepoznavanje impulsnih i korektivnih valova. Nema toga tko je uvijek u pravu pa tako biti bezrezervno uvjeren u samo jednu varijantu imho nije pametno. Iako sam 100% u dionicama i meni iskreno za sada ovo izgleda više kao korektivni val. Al zar nije svaki takav u svom početku?

Slazem se majstore… kod mene je situacija ista…..
Pa makar bio u krivu, nije mi zao na crobex 2050. Dok je omjer winnera nad loserom dobar ne bojim se pretjerano za kill instinkt

Scio me nihil scire


kolega moze li friski graf….isti ovaj sa danasnjim danom i trokutom ,hvala najljepsa….

Napravili smo malo više od pola puta do gornje stranice klina (oko 2090). Još jedan ovakav dan, Crobex preko 2100 i mogli bi smo konstratirati da smo se odbili van. Na MACD-u se formira dno također, ovakvi dvostruki, trostuki pokušaji okretanja macd-a su dosta česti zadnje vrijeme što očito pokazuje da još uvijek ima puno skepticizma a to je pozitivno.

Validus je već pred dva dana nadišao Crobexove probleme.


Validus je već pred dva dana nadišao Crobexove probleme.


Da, baš je super graf, smanjenje volumena, formiranje klina jer to nije zastavica, i boooom, propad do 15-16kn


Da, baš je super graf, smanjenje volumena, formiranje klina jer to nije zastavica, i boooom, propad do 15-16kn

Nervoza je dobrodošla ovih dana kod onih koji su prodali dionice i imaju keš.


Ako se odbijemno odbit cemo se od cca 2010-2030…

opet ja" pogodio"

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close