Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


KNECHT19

Šefe sp500 1110,xx

kaj sad tvoji grafovi pali u vodu a ekipa sa forex najavljuje daljnji i to jaki pad dolara?
daj mi molim te savjet jer sam u banani, ubila me petrica

Biseru – što si mislio sa sp 1110,xx????????

Ako si mislio, da je to bio plafon onda ti mogu reči, da je prije par dana plafon indexa sp 500 bio 1113,69.

Jučer su završili sa 1110,63.

Očekujem sutra pad indexa sp 500 sa sadašnjih 1110,63 najmanje na oko 1086- 1087 potpore (pad preko 2%)

Dolar će rasti, svidjelo se to tebi i onima sa forexa ili ne. Samo danas dolar je oko 0,8 % u plusu.

[lol] [cool]

Kolega knecht

Mnogo puta do sad aste imali krivu procjenu a ja cu vas na to podsjetiti…

04.05.09. | 18:00 | Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize KNECHT19 | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 7979 | profil
korisnik od: 20.12.2006.

ocjena poruke
56%
zajednica –
moderatori
Nema zime. SP radi ko singerica. Rastući trend je završen.Idemo sigurno dole prema targetu od cca. 760

[bye]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Crobex. Mogući HS?

Crobex. Mogući KL?


Crobex. Mogući HS?

Ovo nema veze za H&S



Crobex. Mogući HS?

Ovo nema veze za H&S
[/quote]

Istina više baca na H&M.

LEAVE THE WORLD BEHINED

Dolar, Tehnička analiza, Vaš link
1,60 Ključna zona potpore, probijemo li je a to je samo pitanje vremena…


Crobex. Mogući HS?

http://www.totaltrader.com.au/wp-content/plugins/hot-linked-image-cacher/upload/stockcharts.com/school/data/media/chart_school/chart_analysis/chart_patterns/head_and_shoulders_top_reversal/hs-basicflat-cnet.png ako i je h&s onda je u nastajanju,,,,,evo primjer…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Crobex. Mogući HS?

http://www.totaltrader.com.au/wp-content/plugins/hot-linked-image-cacher/upload/stockcharts.com/school/data/media/chart_school/chart_analysis/chart_patterns/head_and_shoulders_top_reversal/hs-basicflat-cnet.png ako i je h&s onda je u nastajanju,,,,,evo primjer…
[/quote]
a možda je već i nastao Vaš link


Crobex. Mogući HS?

Knele, ovo sam ti htio reci …
to ti je taj mozebitini HS kaj sam govorio…

Opasno smo granici od 2000 bodova.

CROBEX 2.003,25 -1,78%
CROBEX10 1.061,60 -1,24%

Može komentar od tehnički potkovanijih vezano za razine mogućih otpora i potpora?

Hvala!

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



KNECHT19

Šefe sp500 1110,xx

kaj sad tvoji grafovi pali u vodu a ekipa sa forex najavljuje daljnji i to jaki pad dolara?
daj mi molim te savjet jer sam u banani, ubila me petrica

Biseru – što si mislio sa sp 1110,xx????????

Ako si mislio, da je to bio plafon onda ti mogu reči, da je prije par dana plafon indexa sp 500 bio 1113,69.

Jučer su završili sa 1110,63.

Očekujem sutra pad indexa sp 500 sa sadašnjih 1110,63 najmanje na oko 1086- 1087 potpore (pad preko 2%)

Dolar će rasti, svidjelo se to tebi i onima sa forexa ili ne. Samo danas dolar je oko 0,8 % u plusu.

[lol] [cool]
[/quote]

Stari – index sp pao danas sa 1110,63 najniže na 1083,74. Tvoja najniža prognoza za danas bila je 1086 boda. Kako si mogao pogriješiti za čitava 2,26 boda nije mi jasno.[tongue] Pa ovo je ozbiljan forum a ti se zaheb..aš.

Nije ni čudo, da disel – delux piše jako kritički o tebi. Prognozirao si 4.5. ove godine pad po mojim podacima sa oko 920 bodova na 760. Uistinu pad je bio samo sa oko 920 na 870 boda.

Daj uozbilji se ili prestani pisati – pa same zamjere sa tvojim drukovima na dolje. Kako još nisi uočio, ovdje postoji samo druk na gore.
[sad]

New Report

Close