Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



po mojem grafu je linija otpora 29.11.
pofuk

uf, to je ružan datum 29.11.2009.
tri jedanajstice. [sealed] [rolleyes]
[/quote]
Nemože kolega Pofuk pobjeći od dana republike.

Korkyra

Kolega Mrgude
Neke stvari se ne mogu preci. Na primjer ona crta gore na mom grafu, koju crtam za index sp 500 već od 2625 stranice.

Vidim mrgude propala ti prognoza, koju si stavio na 2543 stranici. Tko sada plača cevape i pivo (pijem duplo).

Moja prognoza za crobex sa 2618 još uvijek 100% drži vodu. [cool]

Gdje su svi ovi vrli "znalci" TA. Nikog nema. Čini se da su se svi pogubili u magli…


Kolega Mrgude
Neke stvari se ne mogu preci. Na primjer ona crta gore na mom grafu, koju crtam za index sp 500 već od 2625 stranice.

Vidim mrgude propala ti prognoza, koju si stavio na 2543 stranici. Tko sada plača cevape i pivo (pijem duplo).

Moja prognoza za crobex sa 2618 još uvijek 100% drži vodu. [cool]

Ajd ti lijepo danas kada ameri zatvore iznad 1110 prestani pisat i počni pišat po sebi?
Kaj veliš na to?

Jer tvoja analiza je pomalo smiješna i ne drži vodu.
Aj bok

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Kolega Mrgude
Neke stvari se ne mogu preci. Na primjer ona crta gore na mom grafu, koju crtam za index sp 500 već od 2625 stranice.

Vidim mrgude propala ti prognoza, koju si stavio na 2543 stranici. Tko sada plača cevape i pivo (pijem duplo).

Moja prognoza za crobex sa 2618 još uvijek 100% drži vodu. [cool]

Ajd ti lijepo danas kada ameri zatvore iznad 1110 prestani pisat i počni pišat po sebi?
Kaj veliš na to?

Jer tvoja analiza je pomalo smiješna i ne drži vodu.
Aj bok
[/quote]

čuj ja sam napiso na temi utjecaja da sam otvorio short i da dam još fore cca+2% za gore….
i kaj sad trebali bi svi isto mislit inače smo smješni……langsam malo….


Kolega Mrgude
Neke stvari se ne mogu preci. Na primjer ona crta gore na mom grafu, koju crtam za index sp 500 već od 2625 stranice.

Vidim mrgude propala ti prognoza, koju si stavio na 2543 stranici. Tko sada plača cevape i pivo (pijem duplo).

Moja prognoza za crobex sa 2618 još uvijek 100% drži vodu. [cool]


Prvo ti nisam htio replicirati ali eto kad već hočeš.. što se tiče pića za to nikada nije bilo, barem kod mene problema, samo ja plaćam uvijek ljudima koje poznam, nadam se da ćemo se prije toga upoznati. E sad vidiš ja sam tamo na toj stranici rekao da idemo u ovome rastu na 2500, kasnije na nekoj drugoj str. i danas na cca 2700 a ti evo vidim reče 2618. Kad dođe do te brojke ja sam ti inače iz Sl. Broda pa ako smiješ, pardon možeš doći rado bih ti naplatio piće !!
Lijep ti pozdrav a naravno i ostaloj ekipi. Još samo jednopa brate i ona stvar se ne diže pravocrtno , malo vamo, malo tamo pa se digne, e tako vidiš i naš Crobex, malo amo, malo tamo ali doći će on moj K na onu brojku, a možda i više, vjeruj mi. [angry]
Još jednom LP svima !!

I very much love INGRA !!



Kolega Mrgude
Neke stvari se ne mogu preci. Na primjer ona crta gore na mom grafu, koju crtam za index sp 500 već od 2625 stranice.

Vidim mrgude propala ti prognoza, koju si stavio na 2543 stranici. Tko sada plača cevape i pivo (pijem duplo).

Moja prognoza za crobex sa 2618 još uvijek 100% drži vodu. [cool]


Prvo ti nisam htio replicirati ali eto kad već hočeš.. što se tiče pića za to nikada nije bilo, barem kod mene problema, samo ja plaćam uvijek ljudima koje poznam, nadam se da ćemo se prije toga upoznati. E sad vidiš ja sam tamo na toj stranici rekao da idemo u ovome rastu na 2500, kasnije na nekoj drugoj str. i danas na cca 2700 a ti evo vidim reče 2618. Kad dođe do te brojke ja sam ti inače iz Sl. Broda pa ako smiješ, pardon možeš doći rado bih ti naplatio piće !!
Lijep ti pozdrav a naravno i ostaloj ekipi. Još samo jednopa brate i ona stvar se ne diže pravocrtno , malo vamo, malo tamo pa se digne, e tako vidiš i naš Crobex, malo amo, malo tamo ali doći će on moj K na onu brojku, a možda i više, vjeruj mi. [angry]
Još jednom LP svima !!
[/quote]

KNECHT19

Šefe sp500 1110,xx

kaj sad tvoji grafovi pali u vodu a ekipa sa forex najavljuje daljnji i to jaki pad dolara?
daj mi molim te savjet jer sam u banani, ubila me petrica

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Mrgude – 26.8.na 2543 strani pričao si, da idemo sigurno prema 2500 a sada pucas na 1970? [lol]

znači konačno krecemo prema 2500.



Mrgude – 26.8.na 2543 strani pričao si, da idemo sigurno prema 2500 a sada pucas na 1970? [lol]

znači konačno krecemo prema 2500.
[/quote]
Je prijatelju građevinac idemo sigurno prema, ma što 2500, 2700 !!
Za sonjica, mogu li ja biti onaj dole s harmonikom, da se prodati harmonika, pa tako još mogu dokupiti koju di…u ?? [thumbsup]

I very much love INGRA !!



Mrgude – 26.8.na 2543 strani pričao si, da idemo sigurno prema 2500 a sada pucas na 1970? [lol]

E moj qju vadis i kad ideš stepenivama dogodi se da vidiš kunu, vratiš se a ono jok, korektivna kuna, pa tako i ovdje, rekao sam ja da ide i na 2700 kasnije koja stranica ali to nisi vidio, prolistaj malo pa češ vidjeti… Da idemo tamo gdje sam ja rekao budi uvjeren da idemo i to ne na onig prvotnih 2500 nego na 27xx, ma ko zna možda i više.. pogledaj prenešenu visinu vala (I) !! ETO [angry]
[/quote]

Doćemo mi i do 5000 samo koje godine [cool]

bit će bolje................


KNECHT19
Šefe sp500 1110,xx
kaj sad tvoji grafovi pali u vodu a ekipa sa forex najavljuje daljnji i to jaki pad dolara?

Jel može komentar nekoga od tehničara? Zanimaju me razine 1.5000 i 1.5050 i koliko je njihov proboj značajan? Hvala
http://www.finviz.com/forex_charts.ashx?t=EURUSD&tf=h1

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

New Report

Close