Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tehnika je tipični primjer graditeljskog sektora uz VDKT-R-A.
Evo dugoročni graf Tehnike u prilogu pa vi procijenite sami što se događa…
Sličnu analogiju sam postao i na TISKU kad je bio 240kn pa je bilo ismijavanje.
A bome ne vidim da je itko prodao TISAK

Ja na ovoj slici vidim bearish wedge, koja je probijena prema dolje.
Vidim imaš velikog iskustva u plakanju u naletima panike.
[cool]

YES WE CAN !!!

Imali su i Ameri BEARISH WEDGE pa vidi gdje su sada

Zihercino, na tvom mjestu pogledao bi fino volumene na vrhu,a i na dnu, a na osnovu volumena bi izvukao ipak neke zaključke!
A ništa, sutra ću postaviti naloga na kupnju 500kom na 200kn, pa ako ti nije problem zapucaj to do 200kn.Jer ionako to ne vrijedi ni lipe

Jel ti znaš što je BEARISH WEADGE???? Proboj na velikom volumenu!
A taj veliki volumen ovdje nedostaje, meni ovo više nalik na lažnjak i jedno
fino ukrcavanje pametnog kapitala.
A to je svaki kapital koji nema veze s tobom!

Regresijski kanal na Crobexu:

Evo i od mene jedan drukerski. Vidim da je počela pucačina ovdje tko je jači. Ja sam stari vuk i čekam Vas ispod mosta na razini vodostaja od cca 1970, zlatna sredina, normalno ako ne ode gore, jer sam u dionicama 101 % !!
Lijepi pozdrav ekipi koja se nalazi u kanalu i onima koji su uspjeli isplivati !!

I very much love INGRA !!


Evo i od mene jedan drukerski. Vidim da je počela pucačina ovdje tko je jači. Ja sam stari vuk i čekam Vas ispod mosta na razini vodostaja od cca 1970, zlatna sredina, normalno ako ne ode gore, jer sam u dionicama 101 % !!
Lijepi pozdrav ekipi koja se nalazi u kanalu i onima koji su uspjeli isplivati !!

Prijatelju, nego mi reci kad okrenemo kojom to brzinom ide gore???

Splićo moj kad okrenemo, stampedo, tko brže izađe bit će bogatiji, tko ne uspije opet gubi. Opće poznata opasnost !!
LP [thumbsup]

I very much love INGRA !!

Mrgude – 26.8.na 2543 strani pričao si, da idemo sigurno prema 2500 a sada pucas na 1970? [lol]


Mrgude – 26.8.na 2543 strani pričao si, da idemo sigurno prema 2500 a sada pucas na 1970? [lol]

E moj qju vadis i kad ideš stepenivama dogodi se da vidiš kunu, vratiš se a ono jok, korektivna kuna, pa tako i ovdje, rekao sam ja da ide i na 2700 kasnije koja stranica ali to nisi vidio, prolistaj malo pa češ vidjeti… Da idemo tamo gdje sam ja rekao budi uvjeren da idemo i to ne na onig prvotnih 2500 nego na 27xx, ma ko zna možda i više.. pogledaj prenešenu visinu vala (I) !! ETO [angry]

I very much love INGRA !!

Odjednom na svim građevinarima osjetno pojačala kupnja, samo se ti nalozi ne vide.
Što se događa, jeli navlakuša ili……

Korkyra


po mojem grafu je linija otpora 29.11.
pofuk

uf, to je ružan datum 29.11.2009.
tri jedanajstice. [sealed] [rolleyes]

New Report

Close