Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tigrus -> pattern sam za sebe nije dovoljan.

a slow stohastic je???

I love the Smell of Profits in the Morning



@mimoza

a zasto bi ulazili u brodare ako je BDI stalno u padu?
sad je na 2390.


Zato što će se danas okrenuti BDI, i svi cemo skupa pijevati KUD PLOVI OVAJ BROD KUD NAM DIONICE ODNOSI [thumbsup]

Hasta la victoria siempre


tigrus -> pattern sam za sebe nije dovoljan.

a slow stohastic je???

pa na tjednoj razini u kombinaciji sa patternom svijeca, fibbo razinama i targetima formacija
je dovoljan.

eto, sad sam otkrio tajnu velike moci.

[tongue]


plutone

sotomaic vidi korekciju cim upali računalo, njoj vec bijeli miševi iskacu od korekcije..Nije problem kaj ona krivo progozira, (to nadoknađuje urednoscu [lol]) vec je problem što bocno druka na dolje, iako nema elemenata za tako nešto.


ono što je na crobexu razina 2050-2060, to je na dlkv-u 420-425 = značajan otpor koji je potrebno savladati za dalji rast

ovo je zadnje što sam napisala za crobex i dlkv
još nisam počela pisati o padu

i bis:
http://www.youtube.com/watch?v=z1JmWvpR0ro

ps
molim moderatora da očisti temu, uključujući i ovaj post
pozdrav

ajmo mi u ćevape s vrhnjem i puno luka, da padamo i da je moj evening točan ?

I love the Smell of Profits in the Morning


To što vrhovi stohastika nalaze na istoj razini dok cijena radi višlji vrh isto je divergencija, ali ja više o tome ne želim raspravljati.

Slažem se s tim da zaključimo raspravu, ali samo da se još osvrnem na ovo citirano.
Istina, divergencija je i kad je oscilator na istoj razini a cijena radi višlji vrh, ali to ne vrijedi za oscilator koji je u debelom overboughtu i ne može dalje!
Ako je stohastiku maksmimalna vrijenost 100, a prvi vrh je skoro na toj vrijednosti, kako misliš da napravi viši vrh???
To moraš paziti kod divergencija, naročito kod tih oscilatora koji vrlo lako dostižu maksimalne vrijednosti. (Zato je meni RSI najbolji za div., maksimalne vrijednosti (pa čak ni prekupljenost) ne dostiže često)

lp


ajmo mi u ćevape s vrhnjem i puno luka, da padamo i da je moj evening točan ?

mljac…
[smiley]

pa za sada je tocan evening star, ali sumnjam da ce se odrzati do kraja dana.
u najbolju ruku u ponedjeljak ce ga demantirati zelena svijeca…

danas DAX

@house
slažem se za rsi, jer ne dolazi stalno u overbought

ako crobex danas završi ispod 2200 dali je to nagovještaj korekcije da 2050- 2000

Da đoni be gud,s tim da bi u tom slučaju i hanfa izdala potvrdu u kojoj to garantiraju.Šalim se nemoj se ljutit na ovako glupi odgovor,ali to je jače od mene.


ako crobex danas završi ispod 2200 dali je to nagovještaj korekcije da 2050- 2000

Ako završi ispod 2214 onda može ići do 2170 (38,2% FR) ili do 2134 (50% FR) što je normalna korekcija koja ne ugrožava rastući trend….

New Report

Close