Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Molim Vas komentar.
Da li nakon pada u ožujku 2009. godine generalno sljedi rast do barem 38%?
I da li tih 38% na crobexu iznosi cca 2851?

Ako da u kojem vremenskom okviru se taj rast realizira?


Molim Vas komentar.
Da li nakon pada u ožujku 2009. godine generalno sljedi rast do barem 38%?
I da li tih 38% na crobexu iznosi cca 2851?

Ako da u kojem vremenskom okviru se taj rast realizira?

????????? [huh]

I love the Smell of Profits in the Morning

Inače, kratkoročno, na Crobiju se formira evening star … dakle, slično kao i za vrijeme lipanjsko-srpanjske korekcije … moje mišljenje da ne će biti toliki pad …

s druge strane, šteta što crobi nije rastao više nego u lipnju, jer bi to bila naznaka rastućeg trenda (svaki sljedeći viši vrh, i "pliće" dno)

I love the Smell of Profits in the Morning

fazane može li graf?


Inače, kratkoročno, na Crobiju se formira evening star … dakle, slično kao i za vrijeme lipanjsko-srpanjske korekcije … moje mišljenje da ne će biti toliki pad …

s druge strane, šteta što crobi nije rastao više nego u lipnju, jer bi to bila naznaka rastućeg trenda (svaki sljedeći viši vrh, i "pliće" dno)

A što ovo nije rastući trend?

fazan

nije baš pravi evening star, nemamo gap(jaz)

http://www.agram-brokeri.hr/default.aspx?id=35996


fazane može li graf?

dakako …

usporedite dva vrha … gotovo su na identičnim razinama … i usporedite obrasce svijeća …

osim toga i nagib rasta je puno blaži, što meni osobno govori da su vremena izrazite volatilnosti i velikih cijenovnih skokova iza nas … sada slijedi bočno kretanje "up" i "down" … pa tek nakon toga pravi rast …

I love the Smell of Profits in the Morning

Fazan, nije ti crobex industrogradnja, vjerojatno si pomješao grafove..
Jasno mi je da je teško promatrati rast crobexa dok indg ljubuje s najnižim razinama u posljednjih nekoliko godina, ali njeni dionicari su ionako navikli na prizemno stanje [bye]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.



fazane može li graf?

dakako …

usporedite dva vrha … gotovo su na identičnim razinama … i usporedite obrasce svijeća …

osim toga i nagib rasta je puno blaži, što meni osobno govori da su vremena izrazite volatilnosti i velikih cijenovnih skokova iza nas … sada slijedi bočno kretanje "up" i "down" … pa tek nakon toga pravi rast …
[/quote]

mozes li, molim te lijepo, staviti ovakav graf sa tjednim slow stochom?




Jeli vidite sad kolega negativnu divergenciju ?

Ako budete malo pažljivije crtali kolegice, onda će te vidjeti da crtu na oscilatoru niste povukli sa istog datuma kao i onu na Crobexu. Vidjet će te da oda divergencije nema.
A čak i da je (a nije), radi se o POTENCIJALNOJ divergenciji. Vrh tek treba biti formiran na crobexu.
[/quote]

Dobro odgovara li vam više ovako na 6 satnom grafu…na 60min još bolje. Manje bitno, svatko ima pravo na svoje mišljenje, kao što će i dionice individualno odraditi korekciju Crobexa, neke malo manje a neke malo više. Po mom mišljenju korekcija nije gotova. Niti se ona može odviti u jednom danu, niti ćemo slobodnim padom dolje već a,b,c.

[/quote]

Nemojte me zafrkavati kolegice, pa znao sam nekad pročitati vaše postove na ovoj temi, ali nikad niste ovako griješili. Ne mojte tražiti i forsirati divergencije tamo gdje ih nema.
Meni su divergencije posebno drage (najpouzdanije su mo one na RSI-ju), ali sad ih jednostavno nema.
[/quote]

To što vrhovi stohastika nalaze na istoj razini dok cijena radi višlji vrh isto je divergencija, ali ja više o tome ne želim raspravljati. I da, jako sam pogriješila kad sam rekla da slijedi korekcija i to ne samo zbog "divergencije" nego i ostalih indikatora koji su se poklopili, ali vi to ionako znate. A ja sam jako pogriješila kad sam rekla da će doći do manje korekcije, i kad sam rekla na kraju dana da to nije bio kraj korekcije, jer ovo sad je rast indeksa samo ja ne vidim dobro. A da sam ranije priložila grafove u kojima predviđam dugoročniji rast isto jesam. A kao što je ranije kolegica Sotomaic napisala, kome se ne sviđaju grafovi u kojima mi spominjemo mogućnost kraće korekcije nek ih lijepo preskoče i ne čitaju.
Lijep pozdrav kolega


mozes li, molim te lijepo, staviti ovakav graf sa tjednim slow stochom?

za koje razbolje ?

I love the Smell of Profits in the Morning



mozes li, molim te lijepo, staviti ovakav graf sa tjednim slow stochom?

za koje razbolje ?
[/quote]

pa 6 mjeseci.
moze i godina dana.

New Report

Close