Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Zxinfo ja sam odbacio mogućnost dvostrukog vrha pogladaj kako izgledaju grafovi stranjskih indexa,svi su premašili prethodni vrh a mi smo zbog već spominjanih stvari zapeli.

ja je još nisam odbacio.. pošto još nismo probili vrh. Naravno da ja ne zagovaram da će to tako biti… imam ja i druge scenarije, ali i ovo je jedan koji je moguć i na kojeg treba paziti. Više sam post stavio iz razloga da se malo trzne i na druga razmišljanja i ne popusti oprez i pažnja… ako me razumijete.
[/quote]
Ma sve OK ja sam kratio neki dan DLKV učinio mi se sumnjivim (dvostruki vrh) i promašio sam trenutno,ali bez daljnjega da je korekcija moguća svakog trena da krene kako vani tako i u nas.


To meni ovako nekako izgleda.

bravo Lulu1, kud si zgodna tu si i pametna–dobro si nacrtala graf i od mene 100 bodova za tocnost.
oni koji ne vjeruju uskoro ce se uvjerit.

Sokol ga nije volio ... Mrgud !!


To meni ovako nekako izgleda.

I ja se u potpunosti slažem s tobom, i po brojanju valova, a i po ostalim idikatorima koji ukazuju da je vrijeme za korekciju. Udarili smo u trend liniju i nalazimo se u prekupljenom podrućju uz negativnu divergenciju.

ht

kolegice netrebate nam objašnjavat što se dogodilo, vidjeli smo to i sami [yawn]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Rijetko kad se viđa to, ali nekoliko tehničara je konkretno reklo – slijedi nam korekcija.
Valjda niste promašili, kad ste tako hrabro to napisali.

Ajde da vidimo baš, baš bih volio, nakon duže vremena imam nešto casha. [rolleyes]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Cobex dotaknuo gornju liniju kanala:


Krpa sorry što sam uzeo tvoj graf ali mi se jednostavno drugi nije dalo tražiti.. i nevidim ništa loše u korekciji koja treba biti i nalazi se na svome mjestu. Čak što više ukazuje na dužu jedinicu od prethodnog impulsa što je po meni pozitivno. Kada bi barem mi kao ovi preko bare bili kako ti veliš loše. Brzo bi vratili svoje izgubljeno !!
LP

svaka čast kolega
ovo je trebalo vidjeti prije mjesec dana



Krpa sorry što sam uzeo tvoj graf ali mi se jednostavno drugi nije dalo tražiti.. i nevidim ništa loše u korekciji koja treba biti i nalazi se na svome mjestu. Čak što više ukazuje na dužu jedinicu od prethodnog impulsa što je po meni pozitivno. Kada bi barem mi kao ovi preko bare bili kako ti veliš loše. Brzo bi vratili svoje izgubljeno !!
LP

svaka čast kolega
ovo je trebalo vidjeti prije mjesec dana

eto i graf vizionara

@espresso

Mrgud je legedna, a i curama hvala na trudu… [thumbsup]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Hm, lijepo mi izgleda ovaj propad na Krašu, kao savršena korekcija i idealno vrijeme ulaska nakon prethodnog izlaska! Imali smo val 1 gore, val 2 dolje, a joooooooj, pa gdje ide val 3????
Žalim, al trgujem za bureke….

nema korekcije jer je stopa pada (ili rasta) američkih makroekonomskih pokazatelja u drugoj derivaciji. nebitno jel isti rastu ili padaju. Market ide prema ATH dok god se ne promjeni derivacija. crobex kratkoročno možda može malo predahnuti jer je nelikvidan, iako ne čak niti ne mora jer još uvijek ima težak fundamentalni gap.

I'LL BE BACK

New Report

Close