Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


INGRA.Pošto je u modi trenutno.15min.
Negativna divergencija na RSI i CCI.

poštovana gospođo ili gospođice Brankica-dali se pikaju te divergencije na 15 minutnom grafu. nekad ste koliko sam čitao-nisam se javljao samo pratio da divergencije čak ni satne nisu, ako se nevaran važeće, samo dnevne i dalje. Jesan li u pravu ja ili vi. sad vidin i H&S 15 minutni-onda knjige koje se nude za čitat niš ne valjaju. Tam ima neka vremenska ograničenja koliko obrasci trebaju trajat i mislim da je opisano i za divergencije koje su prave a koje lažne. Ak nisam u pravu molim vas da me ispravite.

Sokol ga nije volio ... Mrgud !!

Pogledajte koliki je promet danas

IMT?



INGRA.Pošto je u modi trenutno.15min.
Negativna divergencija na RSI i CCI.

poštovana gospođo ili gospođice Brankica-dali se pikaju te divergencije na 15 minutnom grafu. nekad ste koliko sam čitao-nisam se javljao samo pratio da divergencije čak ni satne nisu, ako se nevaran važeće, samo dnevne i dalje. Jesan li u pravu ja ili vi. sad vidin i H&S 15 minutni-onda knjige koje se nude za čitat niš ne valjaju. Tam ima neka vremenska ograničenja koliko obrasci trebaju trajat i mislim da je opisano i za divergencije koje su prave a koje lažne. Ak nisam u pravu molim vas da me ispravite.
[/quote]

Niste u pravu.Kao što možete primjetiti nakon te divergencije cijena je pala sa 53 na 51,50.
Pozdrav

08.09.2009 OČEKUJEM RAST ATLANTSKE PLOVIDBE
ATPL-R-A zadnja dva mjeseca radi trokutasto gibanje,odnosno simetrični trokut koji se može probiti i gore i dole,međutim vidimo da GANN linija daje snažnu podršku na ovim razinama.dionica se uspjela
održati iznad gann linije i unutar ovih crnih vila.Treba prvo sačekati proboj ovoga malog trkuta
da bi se otvorio put prema zadnjem vrhu cc1350 kn odnosno 1900 kn.

http://svijet-dionica.net/


HDEL.Jedna lijepa zastavica.

Deca, evo i ono kaj se čeka na kraju zastavice smo dobili.
Proboj na lijepom volumenu.
Pogledamo koliko iznosi razmak između rozih linija,dodamo taj iznos na gornju roza liniju i dobijemo target od 420.Pusa


šta s onim nemalim gapom na ingri?

Hm, da nije to možda breakaway gap. Ako je to bi zaista bilo jako dobro [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!



šta s onim nemalim gapom na ingri?

Hm, da nije to možda breakaway gap. Ako je to bi zaista bilo jako dobro [thumbsup]
[/quote]

nema sto drugo biti.



HDEL.Jedna lijepa zastavica.

Deca, evo i ono kaj se čeka na kraju zastavice smo dobili.
Proboj na lijepom volumenu.
Pogledamo koliko iznosi razmak između rozih linija,dodamo taj iznos na gornju roza liniju i dobijemo target od 420.Pusa
[/quote]

oće troznamenkasti crobex bit onda _nakon_ toga? Brankice… kad će bit troznamenkasti crobex? puno hvala.

I'LL BE BACK



HDEL.Jedna lijepa zastavica.

Deca, evo i ono kaj se čeka na kraju zastavice smo dobili.
Proboj na lijepom volumenu.
Pogledamo koliko iznosi razmak između rozih linija,dodamo taj iznos na gornju roza liniju i dobijemo target od 420.Pusa
[/quote]
A ja sam kolegice lijepo to sinoć i jutros objasnjava onom Peri, ali neće slušata i hoće hlađenje, a mi se tek sa HDEL zagrijavamo.

Korkyra




HDEL.Jedna lijepa zastavica.

Deca, evo i ono kaj se čeka na kraju zastavice smo dobili.
Proboj na lijepom volumenu.
Pogledamo koliko iznosi razmak između rozih linija,dodamo taj iznos na gornju roza liniju i dobijemo target od 420.Pusa
[/quote]
A ja sam kolegice lijepo to sinoć i jutros objasnjava onom Peri, ali neće slušata i hoće hlađenje, a mi se tek sa HDEL zagrijavamo.
[/quote]

Nemojte se ljutiti al za točan target je potrebno vremena. Ne ide sve isti dan. Velik volumen je vjerojatno ovdje radi bolje distribucije. Moj obrazac se negira probojem prethodnog vrha. Vi biste sada oboje htjeli da HDEL raste isto ko INGRA, ne ide to tako.
Tko je znao je ovo danas dobro iskoristio. Očito nije svatko vidio i distribuciju i cijenu na gornjem bolingeru. A zna se šta to znači. Bit će jednom i rasta al sada nije vrijeme.

never surrender


08.09.2009 OČEKUJEM RAST ATLANTSKE PLOVIDBE
ATPL-R-A zadnja dva mjeseca radi trokutasto gibanje,odnosno simetrični trokut koji se može probiti i gore i dole,međutim vidimo da GANN linija daje snažnu podršku na ovim razinama.dionica se uspjela
održati iznad gann linije i unutar ovih crnih vila.Treba prvo sačekati proboj ovoga malog trkuta (ako se ostvari)
da bi se otvorio put prema zadnjem vrhu cc1350 kn odnosno 1900 kn.

http://svijet-dionica.net/


vi ste gopon vrela, najte se ljutit najbolji od svih tehnicara – atpl na 1350 odnosno 1900 – razlika 550 kn. najbolje odma na 2300 kao crobi i bez brige, svi u debeloj zaradi.
koristim vaš graf protuzakonito – najte me tužit. [pray]

Sokol ga nije volio ... Mrgud !!





HDEL.Jedna lijepa zastavica.

Deca, evo i ono kaj se čeka na kraju zastavice smo dobili.
Proboj na lijepom volumenu.
Pogledamo koliko iznosi razmak između rozih linija,dodamo taj iznos na gornju roza liniju i dobijemo target od 420.Pusa
[/quote]
A ja sam kolegice lijepo to sinoć i jutros objasnjava onom Peri, ali neće slušata i hoće hlađenje, a mi se tek sa HDEL zagrijavamo.
[/quote]

Nemojte se ljutiti al za točan target je potrebno vremena. Ne ide sve isti dan. Velik volumen je vjerojatno ovdje radi bolje distribucije. Moj obrazac se negira probojem prethodnog vrha. Vi biste sada oboje htjeli da HDEL raste isto ko INGRA, ne ide to tako.
Tko je znao je ovo danas dobro iskoristio. Očito nije svatko vidio i distribuciju i cijenu na gornjem bolingeru. A zna se šta to znači. Bit će jednom i rasta al sada nije vrijeme.
[/quote]

bojim se, kolega Pero, da ces se neugodno iznenaditi…
ima i "starijih" stvarcica od AD distribucije

New Report

Close