Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Moze li netko staviti tjedni MACD za crobex
Hvala [wink]

Evo ga tjedni crobexa s MACD-om !!
LP
[/quote]

Mislim da si stavio mjesečni.

Evo tjednog
[/quote]
Ne prijatelju stavio sam tjedni osim ako mi se TT-jac kupljeni nije pokvario. Nisam ga razvukao nego onako po domači kako se otvori, otvori i 100% je tjedni vjeruj mi !! No evo još jedan tjedni s dodacima, pogledajte i pretpostavite gdje se nađemo !!
LP svima !!
[/quote]

auuuuu mrgude

pa jel ja to dobro vidim, jel to on možda nulu presjekao [shocked] [shocked] [proud] [wink]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


HDEL.Jedna lijepa zastavica.

bravo Branki [thumbsup]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.



Vjerojatno se još uvijek radi o testiranju navedenog otpora tako da očekujem polagano hlađenje indeksa ali bez jačeg korigiranja. Zamjećuje se već na nekim dionicama da nemogu svladati prethodni vrh. Tako recimo i za HDEL očekujem lagnao hlađenje prema otprilike 270 kn vjerojatno do prve potpore koju predstavljaju velika linija trenda i SMA50.

Kolega a što je bilo ovo prošlih dana ako nije hlađenje.
HDEL ti je imala hlađenje u ovom turnusu sa 320 se je hladila i dotakla je 273.
Drugo, pa zar ne vidiš po danasnjem trgovanju da joj sljijedi rast prema proslom vrhu od 405.
Samo sam malo sumnjicav jer ju je danas kupio kolega Pofuk.
[/quote]
Kolega Pero jel to ovo hlađenje.

Korkyra

[/quote]

auuuuu mrgude

pa jel ja to dobro vidim, jel to on možda nulu presjekao [shocked] [shocked] [proud] [wink]
[/quote]

U to nikada nisam niti sumnjao, rekao sam još prije tjedan dana i više i danas ponovio. Sretnemo se tamo gore.. da bih bio u pravičnosti smanjio sam na 25xx bodova, zavisi od tete Jule i koliko kerozina bude bilo. Ako BDI krene žešče i to poprate naši brodari, ni trenutka ne sumnjam u rečeno. IPAK nikoga ne nagovaram na kupnju, čak što više čuvajte keš, trebat će Vam za stare i crne dane !!
Ja ionako nikada novac nisam volio. Čim ga dobijem izgubim ga ili utrošim u nešto korisno, pa makar i na moju štetu kako neki tvrde.
LP opet svima !!

I very much love INGRA !!

Na ovo sam mislio, polako ali sigurno !!
bdi opp 33 pkt!
Baltic Exchange Dry Index 2462 UP 33
BCI Baltic Exchange Capesize Index 3598 UP 3
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2611 UP 62
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1831 UP 38
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 891 UP 11

I very much love INGRA !!

šta s onim nemalim gapom na ingri?


šta s onim nemalim gapom na ingri?

to sam baš htio i ja pitati. nekako mi se čini da se prodaja pojačava. po meni je vjerojatan ishod lagano hlađenje i popunjavanje tog GAP-a do kraja tjedna (možda do SMA20) da bi sljedeći tjedan nastavili dalje prema gore.

nisi jedini koji ga čekaš … možda baš zbog toga nebu niš [angry]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

INGRA.Pošto je u modi trenutno.15min.
Negativna divergencija na RSI i CCI.


INGRA.Pošto je u modi trenutno.15min.
Negativna divergencija na RSI i CCI.

Dvostruki, trostruki vrh ili kak se to zove, jel moguće?
Popunjavanje gapa jel i to za očekivati?

Jel bi po tom realan prijedlog, lagani dokup oko 51, iskrcaj oko 53, i onda dočekati na 48??

Mali H&S na 15 min.Moguće target i ujedno duplo dno na 50


Mali H&S na 15 min.Moguće target i ujedno duplo dno na 50

Osim ako nije

New Report

Close