Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Hehe zakuco vam Tigrus[tongue]. Da će Ingra rasti iz aviona se vidlo.

paaa, ne baš:)
Wiking je pitao Tigra o čemu je riječ, a da je Tigar znao napisao bi, ne bi se odmah nakostriješio:)

obrazac je odličan, izgleda jednostavno, ali kad ga se krene tražiti naleti se na gomilu problema.
dakle-da bi radio, u točki 5 mora doći do proboja (ovaj je bio impresivan)

(svijeće ne mogu komentirati jer ih ne znam)
[/quote]

aha, znaci ekipica je ustvari predvidjela rast?

bas me zanima kako ce se objasniti negativne divergencije oko kojih se ekipica takoder slozila…

[cool]
[/quote]

iskreno da priznam, s ingrom nemam ništa, a i nemam viška keša, (žalim zbog toga).
ja ne mogu kupiti 1 dionicu kao ti jer plaćam velike provizije (ne žalim se)

vidjela sam wikingov graf koji je bio odličan (i još je uvijek!!) i to je to.
da li će slijedećih dana kao obrazac propasti- možda da a možda i ne, kao i svaki drugi

ps. i mene je začudilo da ga nisi prepoznao, nisi-nisi, nema veze.

[/quote]

aj dobro, necu Vas vise zezati zbog te analize INGRE.
(ne bi ovo sve uopce niti napisao da niste bili tak bezobrazni)

ja sam uz pomoc svojih metoda analize (alata) dosao do odredenih zakljucaka koji su se ispostavili tocnim.
analizu INGRE sam stavio na forum, dao sam targete (40kn za ulaz ili 46kn za ulaz) i sve obrazlozio.

a sto ste Vi u meduvremenu radili ?
[sealed]

ali dobro, da se iskupite za ovo, mozete ponuditi targete za izlaz iz ingre.
(ali ne na nacin da stavljete grafove i cekate da vam ih ja objasnim)

@
u međuvremenu …
-odrađuje se odbijanac na svim svjetskim indeksima
-odrađuju se skrivene bikovske divergencije na dlkv-u (kojima si se ti, btw, narugao)
-potvrdio se target većih vila na spx
-čekam da se potvrde i one male

i ne možeš reći da sam bila bezobrazna prema tebi, osobito ne otkad si ispalio svoje mjere:)
trudim se ne biti prema nikome, osim prema mom najboljem kritičaru (koji za to ima razumijevanja:))

Evo npr. Volumen na INGRI.
Inače, za one koji moraju zaraditi u vrlo kratkom roku nakon što kupe dionicu, neka svakako posebno obraćaju pažnju na promjene volumena trgovanja na burzi i to kombiniraju s drugim pokazateljima.
Prepoznajete li još kakvih sličnih kretanja trenutno na burzi? – [wink]



Moze li netko staviti tjedni MACD za crobex
Hvala [wink]

Evo ga tjedni crobexa s MACD-om !!
LP
[/quote]

Mislim da si stavio mjesečni.

Evo tjednog

bit će bolje................

@bestija2,
pa nije tako teško vidjeti radi li se o tjednom ili mjesečnom. Naravno, da je Mrgud stavio dobro tjedno razdoblje, ne bi on to nikad pogriješio. Razlika je samo što je njegov s histogramom, a tvoj samo s pomičnim prosjecima…
Mjesečni ti izgleda ovako




Moze li netko staviti tjedni MACD za crobex
Hvala [wink]

Evo ga tjedni crobexa s MACD-om !!
LP
[/quote]

Mislim da si stavio mjesečni.

Evo tjednog
[/quote]
Ne prijatelju stavio sam tjedni osim ako mi se TT-jac kupljeni nije pokvario. Nisam ga razvukao nego onako po domači kako se otvori, otvori i 100% je tjedni vjeruj mi !! No evo još jedan tjedni s dodacima, pogledajte i pretpostavite gdje se nađemo !!
LP svima !!

I very much love INGRA !!

kriv sam,LP.

bit će bolje................

kakav je to otpor kojeg probiješ ko kroz putar? [undecid] Brankica?

I'LL BE BACK

može li netko od odlikaša bacit kakvu analizu i graf od igh…….po mogučnost da zaključak bude kako to ide još dosta up……. [cool] [thumbsup]

početak novog indeksa

Kako ste kolege tehničari [wink]

Pa kaj je s ovom ingrom i kabom?

Zakaj rastu?

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

@dizelaš
…da citiram ševu,kako vidiš tako sudi.

New Report

Close