Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vjerojatno se još uvijek radi o testiranju navedenog otpora tako da očekujem polagano hlađenje indeksa ali bez jačeg korigiranja. Zamjećuje se već na nekim dionicama da nemogu svladati prethodni vrh. Tako recimo i za HDEL očekujem lagnao hlađenje prema otprilike 270 kn vjerojatno do prve potpore koju predstavljaju velika linija trenda i SMA50.

Kolega a što je bilo ovo prošlih dana ako nije hlađenje.
HDEL ti je imala hlađenje u ovom turnusu sa 320 se je hladila i dotakla je 273.
Drugo, pa zar ne vidiš po danasnjem trgovanju da joj sljijedi rast prema proslom vrhu od 405.
Samo sam malo sumnjicav jer ju je danas kupio kolega Pofuk.

Korkyra


Brankica, kad će troznamenkasti crobex?

Jel primaš i Crobex10? [tongue]



Brankica, kad će troznamenkasti crobex?

Jel primaš i Crobex10? [tongue]
[/quote]

ne [smiley]

I'LL BE BACK



U prijašnjem postu je napisano da crobex ima izgledan target na nivou od cc 2200,međutim pogled na
graf sa ucrtanom parabolom govori nam da je index već sada na značajnim otporima,biti će zanimljivo
vidjeti kako će se index ponašati idući tjedan.Ova parabola je vjerodostojna jer se index zadnji put
odbio od nje na nivou cc2300.

http://www.svijet-dionica.net/

Ovo je jedna od jačih fora koje sam pročitao zadnjih dana. Kada se probiju sve trend linije onda nacrtamo parabolu, pa sam još nju treba probiti. Nema tog grafa za koji sada ne nacrtam neku funkciju koja nije probijena. Ne bi bilo loše znati o kojoj se paraboli radi u ovom slučaju?

Kud ide crobex napisao sam prije 3 mjeseca i prije 3 tjedna i prošli tjedan opet. A vi samo crtajte parabole, ewteje, fibije, ganove i slične gluposti. Pozdrav do 2300.
[/quote]

ovo što sam ja napisao je samo mogući zastoj u rastu indexa
evo što sam ja 30.06.2009 rekao za s&p 500

Analiza načinjena 30.06.2009 upozoravala je da rast indexa nije gotov,naime index ja zastao pri
padu na 880 bodova iako je probijen rastući klin index je rastao sa vanjske strane klina.
Ako pogledamo u povjest sličnu situaciju smo imali 2003 kada je index radio H&S obrazac ,ja sam
tada vjerovao u ovaj rast i gotovo cijelo vrijeme imao dionice u vlasništvu.

http://www.svijet-dionica.net/

HDEL.Jedna lijepa zastavica.


Vjerojatno se još uvijek radi o testiranju navedenog otpora tako da očekujem polagano hlađenje indeksa ali bez jačeg korigiranja. Zamjećuje se već na nekim dionicama da nemogu svladati prethodni vrh. Tako recimo i za HDEL očekujem lagnao hlađenje prema otprilike 270 kn vjerojatno do prve potpore koju predstavljaju velika linija trenda i SMA50.


HDEL.Jedna lijepa zastavica.


Pa to pričam. Završetak formacije do otprilike 270 kuna. Do linije trenda. Ostaje za vidjeti hoće do ovoga doći brže ili sporije. I da li će potpora izdržati.

never surrender


Moze li netko staviti tjedni MACD za crobex
Hvala [wink]

Evo ga tjedni crobexa s MACD-om !!
LP

I very much love INGRA !!


Hehe zakuco vam Tigrus[tongue]. Da će Ingra rasti iz aviona se vidlo.

paaa, ne baš:)
Wiking je pitao Tigra o čemu je riječ, a da je Tigar znao napisao bi, ne bi se odmah nakostriješio:)

obrazac je odličan, izgleda jednostavno, ali kad ga se krene tražiti naleti se na gomilu problema.
dakle-da bi radio, u točki 5 mora doći do proboja (ovaj je bio impresivan)

(svijeće ne mogu komentirati jer ih ne znam)



Hehe zakuco vam Tigrus[tongue]. Da će Ingra rasti iz aviona se vidlo.

paaa, ne baš:)
Wiking je pitao Tigra o čemu je riječ, a da je Tigar znao napisao bi, ne bi se odmah nakostriješio:)

obrazac je odličan, izgleda jednostavno, ali kad ga se krene tražiti naleti se na gomilu problema.
dakle-da bi radio, u točki 5 mora doći do proboja (ovaj je bio impresivan)

(svijeće ne mogu komentirati jer ih ne znam)
[/quote]

aha, znaci ekipica je ustvari predvidjela rast?

bas me zanima kako ce se objasniti negativne divergencije oko kojih se ekipica takoder slozila…

[cool]




Hehe zakuco vam Tigrus[tongue]. Da će Ingra rasti iz aviona se vidlo.

paaa, ne baš:)
Wiking je pitao Tigra o čemu je riječ, a da je Tigar znao napisao bi, ne bi se odmah nakostriješio:)

obrazac je odličan, izgleda jednostavno, ali kad ga se krene tražiti naleti se na gomilu problema.
dakle-da bi radio, u točki 5 mora doći do proboja (ovaj je bio impresivan)

(svijeće ne mogu komentirati jer ih ne znam)
[/quote]

aha, znaci ekipica je ustvari predvidjela rast?

bas me zanima kako ce se objasniti negativne divergencije oko kojih se ekipica takoder slozila…

[cool]
[/quote]
nacrtali su divergencije na nedovršenim vrhovima…viđeno već 1000 puta na ovom forumu
neznanje ili navlakuša…




Hehe zakuco vam Tigrus[tongue]. Da će Ingra rasti iz aviona se vidlo.

paaa, ne baš:)
Wiking je pitao Tigra o čemu je riječ, a da je Tigar znao napisao bi, ne bi se odmah nakostriješio:)

obrazac je odličan, izgleda jednostavno, ali kad ga se krene tražiti naleti se na gomilu problema.
dakle-da bi radio, u točki 5 mora doći do proboja (ovaj je bio impresivan)

(svijeće ne mogu komentirati jer ih ne znam)
[/quote]

aha, znaci ekipica je ustvari predvidjela rast?

bas me zanima kako ce se objasniti negativne divergencije oko kojih se ekipica takoder slozila…

[cool]
[/quote]

iskreno da priznam, s ingrom nemam ništa, a i nemam viška keša, (žalim zbog toga).
ja ne mogu kupiti 1 dionicu kao ti jer plaćam velike provizije (ne žalim se)

vidjela sam wikingov graf koji je bio odličan (i još je uvijek!!) i to je to.
da li će slijedećih dana kao obrazac propasti- možda da a možda i ne, kao i svaki drugi

ps. i mene je začudilo da ga nisi prepoznao, nisi-nisi, nema veze.

@ ajde tigrus,
nemoj sad pretjerivati. Ona ucrtana divergencija iz aviona se vidjelo da ima nekoliko elementarnih pogrešaka… Ne trebaš se zbog toga oholiti [wink]
Bilo je kvalitetnih znakova za rast, a među ostalim i ogroman porast volumena u zadnje vrijeme i to s vrlo sitnim pomacima cijene. Preslagivanje je očito u toku, netko veliki kupuje… plus sve ostalo.

New Report

Close