Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dragi mehaničari i inžinjeri kako ovaj preokret komentišete?

Očekivano, napisala sam još prije dva dana na str.2555 da slijedi mala korekcija do fibo 50% ili manja kako je i uslijedila 38,2% pa uzlet gore. Ali ipak nisam zbog bureka bježala vani, nego sam bez nerviranja čekala da se korekcija odradi.
A i Tigrus ima dobar nos pa je možda ovaj put kupio čak 5 JDPL jer mu je ostalo keša kad je prodao čak 1 IGH koji je kupio isto jutros po osjećaju pa je ubrzo zbrisao vani jer mu je u tom trenutku nos izgleda bio začepljen.

Ameri nas prate u stopu, odrađuju isto kao mi! Odbijanac vjerovatno oko 993.
Eto tako ispada da mi svima određujemo TREND!

Deca, evo jedna slikica od Marbera da vidite kaj on misli o burektrejdu i njegovim implikacijama.
Čovjek je genijalac

ATPL ima 2 targeta ovisno o tome da li je ovo ipak TROKUT ili KLIN, odnosno kako će tržište odlučiti jer proteklih dana je tržište neodlučno za smijer i MEDVJEDI opet pritiskaju!
Kako ovo nisu samo bureci postam 2 targeta za ATPL jer od ova 2 jedan će se sigurno ostvariti!
Osobno bi volio da bude gornji, al tržište ima zadnju!

Evo i moje viđenje ATPL. Po meni simetrični trokut.Bijelom linijom sam označila liniju uptrenda na kojoj je cijena danas našla potporu.Cijena je pala ispod SMA21 te je moguće da to postane otpor.Radi se o 1130.Pošto se radi o trokutu koji označava neodlučnost tržišta, potrebno je sačekati ishod trokuta a preporuka je HOLD za one koji imaju ATPL i STANDBY za one koji nemaju.

Ima li ovdje forexovaca? Kakve su prognoze za EURUSD? Vidim da bi ovo danas mogao biti važan dan ali nisam detaljnije proučavao.


Ameri nas prate u stopu, odrađuju isto kao mi! Odbijanac vjerovatno oko 993.
Eto tako ispada da mi svima određujemo TREND!


Svaka čast Splite.Ako nisi žensko svaka ti dala.
Jel se ovo konta di je sada SP kao točka preokreta ili mora još pasti.

Korkyra

Evo jedan optimističniji graf koji je također potencijalna mogućnost razvoja događaja!
Al opet napominjem ne mora biti ovako! Moja ideja mogućeg razvoja događaja!

Samo za gospona plavog.
ADPL. Cijena izišla iz Bollingera, RSI prekupljen, mogući dupli vrh na 59.
Moguće formiranje šalice, tj. drške.Podrška na 52

BDI.Cijena na dnu silaznog kanala.Cijena ispod SMA50.Pozitivna divergencija MACD histograma.
Preprodan,ali vidjet ćemo da li će biti u stanju probiti trend liniju na RSI ili će se odbiti od nje.

Kolegice Brankica,
Da li drži vodu ovaj rastući trokut na DIOK-iju sa targetom negdje oko 220-225

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Pogledajte tjedni MACD na crobexu…kljun mu je upravo probio nulu
Pogledajte mjesecni MACD na SPX 500 …

Nema velikog pada, ide se gore, ostat će bez gaća tko ne kupi dionice

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

New Report

Close