Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Baš malo gledam mađarski BUX narastao preko 100 %, a za eweteiste i SaleBorg asimiliranu zajednicu, opalio je i 50 % fiba

50% fiba, ako malo prostudirate EWT, i nije neki znacajni otpor…61,8 , 23,6 i 38,2 e to je vec nekaj
a za borgove neznam osim za "7 od 9"….jammmmmyyyyyyyy [lol]

Evo u prilogu graf usporedbe Crobexa, SP500, HSI-a i DAX-a za proteklih 5.g.
Može se primjetiti samo jedno, da smo mi jedini imali ogroman balon od dionica koje nisu ni vrijedile nikada toliko! Netko je to namjerno izveo tako! Da se obogati na grbači Hrvata.
Nadalje, pogrešno se ravnati onim bili smo na 5400 i govoriti o FIBBO linijama jer to nema smisla nikakvog. Jer na 5400 i nismo nikada trebali!
Koliko je naš index moćan, onda ispada da prednjačimo pred svima!

2 kanadera lete preko krova, treći stigao, babe galame pred kućom,..pepela na balkonu kao u herkulanumu
a ja moram prolistati blogove:)
vražja stvar, ta burza

prije evakuacije (oćemo li ponijet televizor:)):

splite, kako misliš pogrešno se ravnati sa 5400? tako je kako je, a ako je ovo npr. B val, minimalni retracement je 20% od A. U tom smislu je onaj prošli vrh na 23% je zadovoljio to pravilo.

balona je bilo i bice i kud ce oni sad sa nastampanim pustim milijardama

Jedno je sigurno zasad smo u kanalu ili čak bolje reći jarku.


2 kanadera lete preko krova, treći stigao, babe galame pred kućom,..pepela na balkonu kao u herkulanumu
a ja moram prolistati blogove:)
vražja stvar, ta burza

prije evakuacije (oćemo li ponijet televizor:)):

splite, kako misliš pogrešno se ravnati sa 5400? tako je kako je, a ako je ovo npr. B val, minimalni retracement je 20% od A. U tom smislu je onaj prošli vrh na 23% je zadovoljio to pravilo.

split009 vjerojatno misli da kompanije gledajuci FER vrijednost nikad nisu niti priblizno vrijedile kao sto bi preracunato vrijedile po cijeni dionica na crobexu 5400.

ja bi rekao da uopce nije bitna FER vrijednost kompanije u odredenom trenutku,
jer mi ne trgujemo na temelju FER vrijednosti kompanija, nego na temelju TRZISNE vrijednosti kompanija.

to je bitna razlka.

međutim kad malo bolje izmjerim ovaj kanal i nije baš kanal.Međutim na rsi jel ovo uzlazni trokut ili klin??

@Lulu1
A zašto nebi kanal bio ovako.

neka bude negdje između mog i tvog,ljudi smo dogovoriti ćemo se.
nego reci mi ova iv plava po pravilu alternacije bi trebala ići dolje ili??

iv plava bi svakako trebala ići dolje. Kratkoroćni pad pa natrag up.

Dobro,hvala ti.Onda ću ja ako bude sutra padalo, kupovati od onih koji nisu ovo pročitali .Zvuči jednostavno.

Točnije ovako, a možda i manja korekcija. Završetak ii od (iii), pa slijedi iii od (iii)…ja mislim da (iii) još nije gotova.

New Report

Close