Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

oni su u eu a mi ne

Srbi su uzeli pomoć od MMF-a tako da su svjetski moćnici i financijske institucije preuzeli inicijativu u svezi financijske politike države.

Primjer iz Bosne
http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/bosna-i-hercegovina/mmf-preuzeo-potpunu-kontrolu-nad-finansijama-bih,54113.html

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


evo ovako:
znatno smo manje narasli od svjetskih, a dvostruko više od okolnih indeksa

Belex je došao sa 347 do 719, što je cca 110 %

Da mi narastemo 110 posto bili bi na cca 2600

CROBEX je na o,9 knjigovodstvene, Mađari na 1,6
A oni su primjer lošeg gospodarstva
[/quote]
Ne kolega mi smo trenutno na 1,1 knjigovostvene i nismo član n EU što je otegotna okolnost i mnogi nas i dalje smatraju Balkonom što mi i svojim ponašanjem potvrđujemo sviđalo se to nekome ili ne.


Evo Vam roglje ispravne, da se ne raspreda o pravilu crtanja. Kako rekoh počeo sam i krugove u žitu crtati, nebi li krenulo jugo umjesto bure, evo i kiše koja upravo pada uz pojačanu i prenešenu senjsku buru u ravnu slavoniju !!.
LP

Prijatelju teško će ti ove vile držati vodu.


evo ovako:
znatno smo manje narasli od svjetskih, a dvostruko više od okolnih indeksa

Belex je došao sa 347 do 719, što je cca 110 %

Da mi narastemo 110 posto bili bi na cca 2600

CROBEX je na o,9 knjigovodstvene, Mađari na 1,6
A oni su primjer lošeg gospodarstva
[/quote]

Belex ima retracement u odnosu na pad manji od 14%, a mi smo s prošlim vrhom prešli 23%

što dobivam ako usporedim knjigovodstvenu vrijednost crobexa sa fibo retracementom spx-a ili u kojem odnosu je rast beleksa 110% prema retracementu crobexa 23%
i što bi se iz toga moglo zaključiti?

sad samo fibo u odnosu na pad:
belex < 14
slovenci 14
crobex 23
cac – između 23 i 38
atx -između 23 i 38
nikkei-između 23 i 38
spx +38
dax + 38
dow +38
ftse -između 38 i 50
nasdaq 50

evo da sad radimo neku pravu statistiku, knjigovodstvena vrijednost u drugi stupac , u treći postotak rasta a ne retracementa…itd.


….

evo ovako:
znatno smo manje narasli od svjetskih, a dvostruko više od okolnih indeksa
….

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]


evo ovako:
znatno smo manje narasli od svjetskih, a dvostruko više od okolnih indeksa

Belex je došao sa 347 do 719, što je cca 110 %

Da mi narastemo 110 posto bili bi na cca 2600

CROBEX je na o,9 knjigovodstvene, Mađari na 1,6
A oni su primjer lošeg gospodarstva
[/quote]
Evo baš sam malo pročavao srbe i ima pun kufer firmi koje posluju sa dobiti a trže se od 0,5-0.8 knjigovostvene, što je ipak podcjenjeno jako u odnosu na nas mi jedan dio možemo opravdati skorim ulaskom u EU ali razlika je prevelika a mentalitet dosta sličan.

Baš malo gledam mađarski BUX narastao preko 100 %, a za eweteiste i SaleBorg asimiliranu zajednicu, opalio je i 50 % fiba

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

The Five Stages of Panic Buying:

The Five Stages of Panic Buying

za sad na 1. mjestu po retracementu: merval buenos aires, prešli 61,8%
ova samba ima najurednije valove

samba



Evo Vam roglje ispravne, da se ne raspreda o pravilu crtanja. Kako rekoh počeo sam i krugove u žitu crtati, nebi li krenulo jugo umjesto bure, evo i kiše koja upravo pada uz pojačanu i prenešenu senjsku buru u ravnu slavoniju !!.
LP

Prijatelju teško će ti ove vile držati vodu.
[/quote]

Osvrt na tvoj irregular flat qou vadis. Možeš postaviti stvari na dva načina, gledajući tvoj count da je dno u prosincu te da je započeta korekcija u obliku irregular flata.
1. Da je to korekcija ukupnog pada (u skladu sa Amerima, Europom, Prechterovim countom tj. P2);
2. Ili u gorem slućaju da je to korekcija pada od svibnja 2008 (velika 4..tj P1 nije gotov).
I u jedno i drugom slućaju retracement je premali. U drugom lošijem countu trebali bi dostići 2500 bodova, tako da bi vile izdržale vodu.
A vidim da se pojavljuje jedan jako dobar oscilator kojem su neki kolege već ranije pridodavali pažnju, a i ja sve više uočavam da on nekako najbolje drži vodu. Kad svi tehničari na pd-u počinju najavljivati kataklizmu možemo nastaviti put gore. [lol]



….

evo ovako:
znatno smo manje narasli od svjetskih, a dvostruko više od okolnih indeksa
….

[/quote]
Ako usporedimo sva 3 grafa koje je MMM stavio, onda jedino CROBEX tu divlja gore ili dolje, ostali idu po nekom normalnom pravcu. To je naše tržište! KRCATO ŠPEKULANTIMA!
Oni što su 100% u dionicama i ne mogu gurati gore, al u panici mogu dobro pogurati dolje što je već pokazano!
Očekujem CROBI na 1940 uskoro! Iako se nadam radije da ćemo probiti tih famoznih 2050, al dok to ne vidim ne ulazim!

New Report

Close