Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo ne treba smetnut s uma da bi se nekoj od perjanica moglo dogoditi da završi kao Viktor Lenac a tada joj nijedan bullish wedge neće pomoći. Inače slažem se oko fundamentalne podcijenjenosti tržišta i marži sigurnosti.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Meni u principu i ne trebaju neki drastični rastovi već da se prekinu ove oscilacije gdje sam npr. od pon. do petka +-2000€ i to mi ne daje apsolutno nikakvu sigurnost šta će biti onaj tamo drugi tjedan. Više bi volio da koliko toliko sigurno mogu računati da ću recimo svaki dan zaraditi 100€ i da si na osnovu toga mogu složiti neku dugoročniju strategiju. Rast kad krene ići će godinu,dvije i na osnovu tog prihoda mogao bi skoknuti do banke po još novca za nešto drugo. Ali dok je ovako na to ni ti ne pomišljam.

who dares, wins


Meni u principu i ne trebaju neki drastični rastovi već da se prekinu ove oscilacije gdje sam npr. od pon. do petka +-2000€ i to mi ne daje apsolutno nikakvu sigurnost šta će biti onaj tamo drugi tjedan. Više bi volio da koliko toliko sigurno mogu računati da ću recimo svaki dan zaraditi 100€ i da si na osnovu toga mogu složiti neku dugoročniju strategiju. Rast kad krene ići će godinu,dvije i na osnovu tog prihoda mogao bi skoknuti do banke po još novca za nešto drugo. Ali dok je ovako na to ni ti ne pomišljam.

Slažem se kolega mene isto neznimaju nekakvi drastični rastovi kojh 600 pa do 800 % ja bih bio zadovoljan.Ovih par tisuća eura što se da zaraditi tjedno ma, nije vrijedno komentara!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Na spx-u negativne divergencije, na crobiju pozitivna,s tim da bi se poništila padom ispod 1869 .


Na spx-u negativne divergencije, na crobiju pozitivna, s tim da bi se poništila padom ispod 1869 .

ovo na SPX za mene nije dobra divergencija, točke nisu dobro izabrane, al na Crobexu je bila krasna obična na 60 min…crobex je probio još dole do 1875 nakon što sam crto, a oscilatori nisu pa izgleda još bolje neg na ovom grafu.

@james knox polk etc.
Da ne duljim i mudrujem previše,dobro su nacrtane.A ak me upitaš zašto,onda ću ti objasniti.



@james
knox polk etc.
Da ne duljim i mudrujem previše,dobro su nacrtane. A ak me upitaš zašto, onda ću ti objasniti.

Zašto?

Pa recimo da su ovo između istaknutijih brega šumovi.Tako mene učili.Aj laku noć i tebi.


Pa recimo da su ovo između istaknutijih brega šumovi. Tako mene učili. Aj laku noć i tebi.

od previše šumova se na kraju ništa ne čuje.
posebno na ovom stohu i macd histogramu, a još je 30 min graf, skrivena divergencija i živčani oscilator (10).
http://www.youtube.com/watch?v=NDXQUS_Ot_A [kiss]

al ga trkeljate, da nekažem serete s tim postocima švarc i ekipa fundići. otvorite si temu u mjesnoj zajednici.

Evo kako vile dugoročnije izgledaju! Sve se i dalje odvija po planu i programu.



Meni u principu i ne trebaju neki drastični rastovi već da se prekinu ove oscilacije gdje sam npr. od pon. do petka +-2000€ i to mi ne daje apsolutno nikakvu sigurnost šta će biti onaj tamo drugi tjedan. Više bi volio da koliko toliko sigurno mogu računati da ću recimo svaki dan zaraditi 100€ i da si na osnovu toga mogu složiti neku dugoročniju strategiju. Rast kad krene ići će godinu,dvije i na osnovu tog prihoda mogao bi skoknuti do banke po još novca za nešto drugo. Ali dok je ovako na to ni ti ne pomišljam.

Slažem se kolega mene isto neznimaju nekakvi drastični rastovi kojh 600 pa do 800 % ja bih bio zadovoljan.Ovih par tisuća eura što se da zaraditi tjedno ma, nije vrijedno komentara!
[/quote]

A kad izgubiš da li je onda vrijedno komentara? 01.06. sam bio u puno komotnijoj situaciji nego sad i u opće ne vidim razlog da tamo ni smi ostali.

who dares, wins

New Report

Close