Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Isprike male nije mi povuklo grafove u prthodnom postu.

Na satnom grafu spx i dax-a identične situacije.


Isprike male nije mi povuklo grafove u prthodnom postu.

kolega nikson, dugo nije bilo nešto ovako jasno i decidirano objašnjeno na ovom topicu. puno vam hvala na trudu kojeg ste uložili u ovih nekoliko grafova i argumentirali. naravno da je IVO korekcija anomalija. Naravno, Brankičina tehnička ju je predvidjela. ali nije predvidjela da će, zamisli, veliki igrači na SP-u poput Goldman Sachsa kupovati dionice. To je tzv. selektivno predviđanje, a to TA ne trpi i odmah kažnjava.

I'LL BE BACK


sad će se nakon 5 dana rasta javit ovi nepogešivi i reći da idemo dole jedan dan sljedeći tjedan…. ovo sam napisao jer im prvi želim čestitati na pogotku i ono fakat ova TA je čudo i ono super to kužite.samo napred [thumbsup]

evo ovo je moj post od 14 ja mislim i predvidio sam obrnuti top takozvani pot [lol] preko nenormalno dobre illy kave u nenormalno dobroj illy šolji… ali također postoji mogućnost da top ostane top tako da bumo gore..u prevodu za laike – nešto od ova dva scenarija bude – ili idemo gore ili dole… sutra se javim oko 10 i 15 da se nahvalim jer nemrem fulat [thumbsup]



Isprike male nije mi povuklo grafove u prthodnom postu.

kolega nikson, dugo nije bilo nešto ovako jasno i decidirano objašnjeno na ovom topicu. puno vam hvala na trudu kojeg ste uložili u ovih nekoliko grafova i argumentirali. naravno da je IVO korekcija anomalija. Naravno, Brankičina tehnička ju je predvidjela. ali nije predvidjela da će, zamisli, veliki igrači na SP-u poput Goldman Sachsa kupovati dionice. To je tzv. selektivno predviđanje, a to TA ne trpi i odmah kažnjava.
[/quote]
Hvala guverneru na komplimentima.Na ovom topicu glavna greška se javlja da se zaboravlja prvo i osnovno pravilo TA a to je analiza TRENDA.Jednom kad si utvrdio kuda dugoročno ide cijena tada na red nastupaju otpori,suporti,geometrijski likovi,obrasci,oscilatori,volumeni,vrijeme i svijeće
Svi ovi pomoćni alati služe samo za poboljšanje performansi portfeljea odnosno otprilike kad kratiti poziciju a kad dodatno pojačati poziciju.

Ovdje upišite svoj komentar…

Nije bolest sve što boli

pozdrav

Zanima me sljedeće pa ukoliko je netko upoznat molio bih da mi odgovori.
Koliko je cijena izrade aplikacije za prikazivanje podataka s odgodom 15 min s burzi (koji se automatski refreshaju (recimo 5 regonalnih burzi) na vlastitoj stranici. Naime imam ugovor s quotestation firmom (data vendor) koji mi salju podatke putem xml.feed-a.


pozdrav

Zanima me sljedeće pa ukoliko je netko upoznat molio bih da mi odgovori.
Koliko je cijena izrade aplikacije za prikazivanje podataka s odgodom 15 min s burzi (koji se automatski refreshaju (recimo 5 regonalnih burzi) na vlastitoj stranici. Naime imam ugovor s quotestation firmom (data vendor) koji mi salju podatke putem xml.feed-a.


Ako je to samo prikaz podataka, to je vrlo jednostavno za napraviti i u rangu je par manday-a

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Disu ovi silni tehničari da nisu otkaz dali ili se nemogu dogovorit

@ crni picek
vijećaju. ne mogu se dogovoriti koje je tvoje pitanje…
a inače, stanje je u čekanju. da se vidi da li 1880 drži vodu, tj. 982 svoju. itd…

ovaj post nije ni u kojem smislu poziv na kupnju ili prodaju dionica.

Granica za Crobex je 1865 i taj iznos neće biti probijen, Crobi i dalje pleše unutar rastućeg trokuta, sutra svako crveno će promijeniti vjerovatno boju u zeleno ili to napraviti u srijedu.
U idućih 4-5 dan imat ćemo TREND i treba ga pratiti.
Volumeni trgovanja jako smanjeni, po meni je vjerovatnost proboja na gore izglednija.
Ostaje biti strpljiv i čekati TREND!
S obzirom da je u petak bio Inverted hammer danas je bio očekivan pad i dogodio se.
Koliko će trajati? Po meni još samo sutra!

Gap na Crobexu. Uskoro se može očekivati popunjavanje:

New Report

Close