Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tek sad sam primjetio da na novo uređenim stranicama hrportofolio ima svakakvih grafova za sve naše dionice. Klikneš na onu krivulju ispred naziva dionice pa kako se snađeš.
Da li to netko koristi i vrijedi li štogod?

Za moj ukus je malo šaren ali graf ko graf svaki je dobar ako prikazuju točne podatke.Meni je puno bolji sfera station web chart ovdje sa poslovnog može se crtati po ovim grafovima.

Evo jedan lepi obrnuti H&S na SPX sa targetom na 1270. Nemamo kaj drugo nego pratiti da li bude propal kao onaj normalni H&S od prije ili bude uspješan.

crobex, potencijalni EWT count…

Pametan, ako to želiš.

http://www.poslovni.hr/123159.aspx
Tjedna TA.

who dares, wins


Evo jedan lepi obrnuti H&S na SPX sa targetom na 1270. Nemamo kaj drugo nego pratiti da li bude propal kao onaj normalni H&S od prije ili bude uspješan.


Jel može graš za škver oće naći kupca ili ćemo i dalje mi plaćati vaš nerad.

Ovo sam dobio od jednoga kolege što radi u škveru poslao mi je analizu molim komentare.

Ej, gospon trava, pa to vam je tzv. topping uzorak.Znači da je situacija vrlo volatilna jer su oscilacije cijene jako velike, a cijena stalno radi higher high i lower low.Sad je u petom vejvu dotakla vrh i prema ovom obrascu bi se trebala sjuriti prema doljnjoj granici otprilike 850 bodova.Ali naravno pitaj Boga kak će to biti

nadanje … sap do 1010 pa korekcija 50-tak bodova pa opet gore … ali o tom svi pričaju

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


Ovo sam dobio od jednoga kolege što radi u škveru poslao mi je analizu molim komentare.

Ej, gospon trava, pa to vam je tzv. topping uzorak.Znači da je situacija vrlo volatilna jer su oscilacije cijene jako velike, a cijena stalno radi higher high i lower low.Sad je u petom vejvu dotakla vrh i prema ovom obrascu bi se trebala sjuriti prema doljnjoj granici otprilike 850 bodova.Ali naravno pitaj Boga kak će to biti


Pa koliko ja vidim to je sve promašeno, kao i obično.

p.s jel se radi o kolegi koji je umislio da je žensko.


nadanje … sap do 1010 pa korekcija 50-tak bodova pa opet gore … ali o tom svi pričaju

ako svi pričaju onda je mala vjerojatnost da će se i dogoditi

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

PROBIJEN PROŠLI VRH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

kolega evo stotka

http://www.kucilooro.webs.com/


PROBIJEN PROŠLI VRH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Buy signali na Crobexu.Čekam potvrdu zatvaranjem iznad 1925 i polako kupujem.
Samo da S&P ne pokvari planove.A izgleda kao da bi mogel

New Report

Close