Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

-1,0 [cool]


Postoji mogućnost mini h&s na crobexu s targetom 1740.

postoji mogucnost i da ja dobijem na lotu

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


danas je tehnicka analiza USA GDP u 14:30, pa da vidimo, ocekuju -1.5 2q, iskreno mi se to cini preoptimisticno, dao Bog da se prevarim, cemu se potajno i nadam [huh]

ajd nemoj vise predvidjati
bolje igraj loto

btw vidio sam danas one managere koji hodaju kao serifi po gradu, kao da im je kita naotekla
ono je prezalosno, tamna odijela a vani plus milion

hahaha

Postanite Eu-robovi

jes uplatio,moraš prvo uplatit,to mu dođe kao obvezno!

Pajdo a sta ti radis ovdje nego predvidjas? Iznio sam svoje misljenje i cinjenicu da je jedina danas vrijedeca tehnicka analiza GDP number sto se pokazalo i tocno jer su futuresi okrenuli u crveno.

No pain no Game


danas je tehnicka analiza USA GDP u 14:30, pa da vidimo, ocekuju -1.5 2q, iskreno mi se to cini preoptimisticno, dao Bog da se prevarim, cemu se potajno i nadam [huh]

I naravno prevario se, hehe. Recesija znatno usporila, tako da se već možda i u idućem ili najkasnije u zadnjem kvartalu ove godine očekuje rast GDP-a onako kako je Bernanke predviđao.


Pajdo a sta ti radis ovdje nego predvidjas? Iznio sam svoje misljenje i cinjenicu da je jedina danas vrijedeca tehnicka analiza GDP number sto se pokazalo i tocno jer su futuresi okrenuli u crveno.

Znači TA nam govori da e biti dugo, toplo i zeleno ljeto?
Krasno!
Di je baron? sorry mislio sam brankica sa svojim target sp500 od 840? ili još bolje crobexom od 1200?
barone nemoj molim te reči da si po enti put prodao na dnu?

majko mila…kaj je tako teško kupiti kada je crveno i prodati kada je zeleno?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Postoji mogućnost mini h&s na crobexu s targetom 1740.

postoji mogucnost i da ja dobijem na lotu
[/quote]
[lol]

Uhljebe na ulicu!!!!!



Pajdo a sta ti radis ovdje nego predvidjas? Iznio sam svoje misljenje i cinjenicu da je jedina danas vrijedeca tehnicka analiza GDP number sto se pokazalo i tocno jer su futuresi okrenuli u crveno.

Znači TA nam govori da e biti dugo, toplo i zeleno ljeto?
Krasno!
[/quote]
Samo da i mi popratimo to izvana, jos jedan rebalans i valjda ce onda biti manje šokova u drzavi

No pain no Game

Tek sad sam primjetio da na novo uređenim stranicama hrportofolio ima svakakvih grafova za sve naše dionice. Klikneš na onu krivulju ispred naziva dionice pa kako se snađeš.
Da li to netko koristi i vrijedi li štogod?

who dares, wins

Na spx-u manja korekcija od dan-dva.

SPX i DOW.Vrlo vjerovatno da je u četvrtak bio vrh.Osim ako nije.
Dva megafončeka za cijenjene kolege

New Report

Close