Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da danas nije baš pametno prodavati,sutra bi moglo gore.Danas je Td sell 8. dan.

Malo klasične TA na S&P-u 500 – u tri koraka

1. korak

RSI je u padu probio razinu 70, što uobilajeno predstavlja pritisak prodaje

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

3. korak

dnevni novčani tok, razina pritiska kupnje u zadnje vrijeme, zabilježena je samo još dva puta u zadnjih 10 godina. Oba prethodna puta nisu bila recesiona i stopa rasta GDP-a bila je stabilna, rastuća, za razliku od sada.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

drugi korak je negdje ispario pa ga ponavljam

negativna divergencija na tjednom grafu novčanog toka ukazuje na slabljenje pritiska kupaca i očekivani obrat trenda

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]


Onaj graf ti je [thumbsup].
Ameri danas u startu lete u .. + …(na 981).

I zeznuo se.. Idu i više…na 890.


DJIA presao 9000 bodova – ocekivano i vjerovatno znak za dolazak masovne rasprodaje u 8mj. Stopa nezaposlenosti slijedece godine u SAD-u vjerovatno oko 20%. Totalno nepovjerenje u sustav kakav poznajemo – pocetak novog doba u industriji koji ce tek oko 2013 zaživjeti. DJIA do kraja godine vjerovatno izmedju 4000-4500 bodova.

Pišeš totalne gluposti, bez ikakvog argumenta i grafa, jel bi ti jednu okladu kod bilježnika ovjerio ?


drugi korak je negdje ispario pa ga ponavljam

negativna divergencija na tjednom grafu novčanog toka ukazuje na slabljenje pritiska kupaca i očekivani obrat trenda


ovdje nema divergencije, nije dobro povučeno.
ljubičasto je bila divergencija i odrađena je padom nakon toga, a divergencija između zadnja dva vrha (crno) nema.

Odradili ameri svoje. Odoh ja na more. Pare treba i trošiti. Pozdrav.


Odradili ameri svoje. Odoh ja na more. Pare treba i trošiti. Pozdrav.

kod tebe kolega svaki tjedan još jedan cak više. [thumbsup]


Odradili ameri svoje. Odoh ja na more. Pare treba i trošiti. Pozdrav.

kad smo rasli od 1300 do 2300 svaki tjedan si slao klinove, već sam se uplašio da ih neće bit više, al sad mi je lakše [thumbsup]

I'LL BE BACK

Velik GAP na ATPL-R-A. Uskoro slijedi popunjavanje.

Pobogu nije isto gap zbog dividende kao i gap zbog drugih razloga.

New Report

Close