Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo vlad pa pokusaj da ucrtas double three.Da vidimo dali isto gledamo na stvar.

SAM PROTIV SVIH

Saljem ti inta day za zadnjih 30 dana

SAM PROTIV SVIH


Ameri imali odlican izvijestaj o nezaposlenima pali sa -407 000 na -350 000

Pa prema ovome rekao bi da su imali porast nezaposlenih
http://data.bls.gov/PDQ/servlet/SurveyOutputServlet?data_tool=latest_numbers&series_id=LNS14000000

možda je malo off topic, ali, croman, geronimo, vlad (abecednim redom), svaka čast na trudu, samo nastavite, timski rad, pregršt informacija, konstruktivna razmjena mišljenja i procjena, samo tako, čitani ste [thumbsup]

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

Ma dajte ljudi ova korekcija nema veze s amerikancima i ne znam čime, kao niti što npr prošle godine brodari nisu rasli zbog rasta bdi indexa, kad je raslo raslo je špekulantski tj pumpalo sjetite se samo korekcije prije ht -a kad su se jeftino(za ondašnje prilike) prodavale dionice da bi se sudjelovalo na IPO-u, a nakon toga prije povrata love od ipo-a bjesomučno pumpanje indexa do ATH tako da novopridošli dioničari skupo kupuju, a veliki igrači prodaju dionice.
Želim samo reći s ovim da je Jurčić imao debelo pravo kad kaže da je naša burza 90% špekulantska. I ovaj pad je iskusnijim očekivan a nadrapaće mali fondovi i mali igrači.
Kako god, ima ona˝i to će proći˝ dakle što je tu je , ali blizu smo kraja.Ako padne na 1000 index, onda dižem kredit ali ne za dionice nego ću vidjeti koju ću firmu kupiti, možda ubodem Ledo ili IGH[cool]


možda je malo off topic, ali, croman, geronimo, vlad (abecednim redom), svaka čast na trudu, samo nastavite, timski rad, pregršt informacija, konstruktivna razmjena mišljenja i procjena, samo tako, čitani ste [thumbsup]

Ako vam ne odgovorim na ovom forumu onda je zbog toga sto par dana(ca tjedan) necu biti uz compjuter.

Ja sam pisao svoje misljenje o razvitku…i vidit cemo sto ce vrime pokazat

sretno

Cromane Vlad, dali je moguće da odrađujemo 5 val, velikog A vala. brojeći valove nekako mi se ovo najizglednije čini.

Croman

Ako vam ne odgovorim na ovom forumu onda je zbog toga sto par dana(ca tjedan) necu biti uz compjuter.

Ja sam pisao svoje misljenje o razvitku…i vidit cemo sto ce vrime pokazat

sretno

-ha ha ha


potpora je stoga što ima puno dugoročnih igrača koji su ušli na 3300.
do 3300 isplati im se prodavati.
ispod 3300 pritisak prodaje bi trebao značajno oslabiti.

…ovo smatram pogrešnim!!!

…današnja kupnja je puno slabija nego što je bila tih dana…
…i nije dovoljno jaka za preuzeti količinu koja je tada tržila…
…ukoliko dođe do toga da se oslanjamo na tu potporu…i ukoliko se ta potpora bazira na istrpavanju tih dionica…vrlo brzo će biti probijeno tih 3300…

…dakle…ukoliko nismo u mogućnosti negativan trend zaustaviti sada dok još nismo došli do te razine…nemamo šta tražiti niti tamo…
…zar ne vidite da svaki put nakon manjeg pada…kupnja nije u stanju zaustaviti niti navalu margina…tek kad se dobro istresu…onda se sa nešto manjom količinom novca pobere prodaja i na taj način se zaustavljaju sljedeći margini…tako je bilo i u utorak…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

Vjerujem da ce rast krenuti danom kad bude zadnji dan dividende gdje ce povuci sve gore na ogromnom prometu jer niko ne bude htio propustiti 9% dividende a od BF nema nista[wink]

smješno da itko kupuje na npr.340…ako već danas može po 310…
…uostalom ako se i dogodi da počne navala na HT…to bi moglo biti na uštrb drugih dionica…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...


ako je moj veliki graf (rast-ov, 5-godišnji) korektan, onda je minimum dna od ca 3300 dno cijele velike korekcije ABC.
poslije toga počinje višegodišnji (vjerojatno) rast u 5 velikih koraka.

…vlad1111…
…kao i mnogi ovdje na forumu…iznimno cijenim tvoj trud i volju koju imaš prilikom pokušaja da odgonetneš daljnja kretanja crobija…ali moram ti reći da si toliko zaglavio u jednom smjeru da si sam sebe uvjerio kako je jedino rješenje dno od 3300 i za tebe ne postoji niti jedna druga opcija…počeo si na sve to gledati previše subjektivno…a to je kod analiza najlošija moguća kombinacija…

…a što se tiće rasta…ako ga uskoro bude…i ako bude višegodišnji…moguć je ili sa vrlo malim postotcima…ili sa vrlo velikim oscilacijama…ova druga opcija mi je mnogo izglednija…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

Polomio sam se trazeci i nasao sam Nasa korekcija se zove Diagonal triangletype 1 patern

Evovam link pa pogledajte http://www.scribd.com/doc/192647/Elliott-Wave-Course

Sada je klin u funkciji maksimala, dno je tu nema pada na 3300-3200

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close