Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vlad ima problema sa internetom.

SAM PROTIV SVIH


opet smo se malo odbili od 3560,91 tako da nije dotaknut minimum od 3559,74 od preključer, zasad

[lol] [lol] [lol] [lol]


Vlad ima problema sa internetom.

je vlad kraj tebe…geronimo [wink]

…on toliko pise da compjuter strejka

[bye]


opet smo se malo odbili od 3560,91 tako da nije dotaknut minimum od 3559,74 od preključer, zasad

Uskoro cemo se zabit nesto nize, kopanje rupe u tijeku[bye]

No pain no Game


vlad ti pises: “dakle, nakon dna očekuješ korekciju na gore, a potom opet npr. u 5 koraka dole.” To su tvoje rijeci a ne moje…

ne bih rekao.
ja samo zaključujem što ti misliš na temelju tvojih riječi.

rekao si da poslije dna ne ide višegodišnji rast u 5 koraka.
ako nema takvog rasta, slijedi

korekcija prema gore nakon ovog pada.

korekcija može biti zig-zag (volio bih!!!), flat, triangle, double ili triple three i još ponešto.[smiley]

bilo bi lijepo kad bi ti rekao kada je po tebi “velika” korekcija počela (ref. onaj moj graf na rast-u)
je li pri crobex-u 5280?

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


GERONIMO: ” Vlad ima problema sa internetom. ” je vlad kraj tebe…geronimo [wink] …on toliko pise da compjuter strejka [bye]

ja i geronimo se nismo vidjeli u životu.
vjerovao ti ili ne.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Croman: ” GERONIMO: ” Vlad ima problema sa internetom. ” je vlad kraj tebe…geronimo [wink] …on toliko pise da compjuter strejka [bye] ” ja i geronimo se nismo vidjeli u životu. vjerovao ti ili ne.


@vlad

” ja i geronimo se nismo vidjeli u životu. vjerovao ti ili ne” < vjerujem ti

Ali vlad nemoj da pokusavas tumacit moju ewt analizu…posto da je tako jednostavno svi Ewt aktivni bi imali iste resultate.A nemaju.Imaju razlicite analize.

Ja sam pokazao i EOD i Intraday analize.Ti valovi se ne mogu mesat skupa.
Ja jedini znam gde moje analize vode…
ali ti mozes slobodno pogadat

PS ne mislim nista lose…samo napred…i sretno

Pa daj nam croman otkri kuda tvoje vode…
hvala

No pain no Game

još uvijek postoji mogućnost da je odrađen vrh vrh (4).

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


vlad1111: ” Croman: ” GERONIMO: ” Vlad ima problema sa internetom. ” je vlad kraj tebe…geronimo [wink] …on toliko pise da compjuter strejka [bye] ” ja i geronimo se nismo vidjeli u životu. vjerovao ti ili ne. ” @vlad ” ja i geronimo se nismo vidjeli u životu. vjerovao ti ili ne” < vjerujem ti Ali vlad nemoj da pokusavas tumacit moju ewt analizu…posto da je tako jednostavno svi Ewt aktivni bi imali iste resultate.A nemaju.Imaju razlicite analize. Ja sam pokazao i EOD i Intraday analize.Ti valovi se ne mogu mesat skupa. Ja jedini znam gde moje analize vode… [/b]ali ti mozes slobodno pogadat PS ne mislim nista lose…samo napred…i sretno

evo vidiš…
ja te jednostavno pitam kad je po tebi počela korekcija, a ti mistično odgovaraš.
nhf
ne bojim se postati svoja nagađanja- učim kao i svi.
i, neće me biti nimalo sram ukoliko fulam.

mislim da bi i ti mogao reći o svojim predviđanjima.
ok, nešto si prije si rekao i tijekom vremena korigirao.
to je sve normalno i to razumijem- takva je ewt.

ne trebaš se bojati staviti prognozu- svi ćemo je rado pogledati.
ako poslije i bude korigirana- opet dobro, pogled se može mijenjati u hodu.

ako pak ne želiš- i to je dobro, sve pet.
iako sam siguran da ćeš ovdje biti barem do dna, kako si i rekao.

pozdrav…svako dobro…i sretno
[smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

evo opet slike- vrh 4 možda odrađen

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Pa daj nam croman otkri kuda tvoje vode… hvala


@roger

Dao sam vam toliko putokaza…a vi ne vidite (ili pravo kazano …ne citate)

Nasdaq nivo 2120-2100 je cilj. Barem za mene.Tu smatram ce doc do pozitivnog preokreta i za Crobex.
(naravno mogu imat krivo)

Ako kazem 3300 ili 3250? sto to igra ulogu(onaj koji nije izasao na 5000 nivo treba ili prodat ili cekat dno.

Navratit cu kad bude cisti signal DNA i preokreta …to jest RAST

[bye][bye][bye]

New Report

Close