Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nedavno je kolega Krpa dao prikaz grafa bullish patterna koji je dobio potvrdu padom ispod razine 50%, te naglim preokretom i zatvaranjem iznad razine 50%. Na nekim dionicama kao i na PTKM se pojavio buy signal. Cijena je okrenula smjer dolaskom do svoje median linije dok je stohastik u oversold podrucju, a napravivsi gap iznad oznacene linije dobiven je buy signal.

Nedavno je kolega Krpa dao prikaz grafa bullish patterna koji je dobio potvrdu padom ispod razine 50%, te naglim preokretom i zatvaranjem iznad razine 50%. Na nekim dionicama kao i na PTKM se pojavio buy signal. Cijena je okrenula smjer dolaskom do svoje median linije dok je stohastik u oversold podrucju, a napravivsi gap iznad oznacene linije dobiven je buy signal.

Da me kolege nebi krivo shvatile. U prethodnom postu zelim reci da se pojavio signal da postoji mogucnost daljnjeg rasta i odradivanja korekcije prethodnog pada. Trend je i dalje padajuci i nakon ovog retracementa slijedi pad.

Dupli vrh, sada ćemo se vjerojatno uskladiti sa amerima:
1) 70% vjerojatnosti: pad do 1700 (potpora) / 1650 (62% fibo) ako krenu više odrađivati njihov šampon
2) 30%: sideways klizanje do kraja ljeta ili nekog izvještaja koji će triggerirati daljnji rast

u negativnom trendu smo od 2300..
nema sigurnih kupovnih signala i dalje.
macd dnevni ozbiljno nagazio u neg podrucje..

p.s prodao dio ulpl kupljen prije par dana..da i ja zaradim za burek.. [lol]

ak neko hoce imam jos 47 kom za uvalit, dam i po 600 [tongue]

100 bum ostavil

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


u negativnom trendu smo od 2300..
nema sigurnih kupovnih signala i dalje.
macd dnevni ozbiljno nagazio u neg podrucje..

p.s prodao dio ulpl kupljen prije par dana..da i ja zaradim za burek.. [lol]

ak neko hoce imam jos 47 kom za uvalit, dam i po 600 [tongue]

100 bum ostavil

daj meni sve ali ne za 600, nego za recimo 512.
sta fali 512?
dobra cijena s obzirom da kako sada stvari stoje…

http://www.teletrader.com/_java/jTrader.asp?SymbolName=tts-13907555

evo medo, besplatan je [wink]

grafovi u ovom trenu nisu optimisticni, pa ih se niti ne moze stavljati u tom kontekstu…

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

SPX.Cijena tri dana ispod neklajna onog H&S kojeg sam uočila.Što se mene tiče to je potvrđen H&S i to bi bilo to.
Ako pogledamo indikatore, oni su dali sell signale.Imamo čisti sell na PPO,RSI je pao ispod 40 a CMF je pao u negativu.Zaokružila sam vam da vidite da su u 10. mjesecu 2008. indikatori dali isti sell signal.
Prvi target 845

IMaš koju dobru Brankice?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


SPX.Cijena tri dana ispod neklajna onog H&S kojeg sam uočila.

pa to sam i ja uočio a veze nemam sa TA. pa to je cijeli svijet uočio i uočava već danima.samo se o tom priča na svim stranim forumima. niš od tog.

I'LL BE BACK

al meni tam sve nest smrdi na akumulaciju…hm

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......



SPX.Cijena tri dana ispod neklajna onog H&S kojeg sam uočila.

pa to sam i ja uočio a veze nemam sa TA. pa to je cijeli svijet uočio i uočava već danima.samo se o tom priča na svim stranim forumima. niš od tog.
[/quote]

Da, to su svi uočili nakon kaj sam ja stavila graf.Do tad nisam nikog čula na forumu da je spomenuo H&S.
Meni se čini da su trenutno u većini oni kaj misle da većina koja čeka taj H&S ne može biti u pravu.
Kaj vi mislite,gospon guverner?

New Report

Close