Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kako ovo misliš macd da signal za kupnju?

Što nije jasno? [huh]

Nisam opasan.



I dalje imamo klasični obrazac lower highs i lower lows.

ako je 2292 manje od 1881 onda stvarno imamo
[/quote]

Što to znači?

Nisam opasan.

pa što macd treba napraviti da dobijem kupovni signal,sve je jasno,zanima me kak to gledas, naravno, ak zelis odgovoriti, ja NE zelim odje pisati kako i na koji nacin gledam TA

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


pa što macd treba napraviti da dobijem kupovni signal,sve je jasno,zanima me kak to gledas, naravno, ak zelis odgovoriti, ja NE zelim odje pisati kako i na koji nacin gledam TA

zasto?
[huh]




I dalje imamo klasični obrazac lower highs i lower lows.

ako je 2292 manje od 1881 onda stvarno imamo
[/quote]

Što to znači?
[/quote]

da smo napravili higher high

još fali higher low i po mom laičkom znanju mi smo u bull marketu

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



pa što macd treba napraviti da dobijem kupovni signal,sve je jasno,zanima me kak to gledas, naravno, ak zelis odgovoriti, ja NE zelim odje pisati kako i na koji nacin gledam TA

zasto?
[huh]
[/quote]

eh tigrus

prvo i prvo nacin na koji gledam TA je vecim djelom Geronimova umotvorina, zajedno smo ga samo malo doradili..
A neke stvari nisam spreman djelit s virtualnim likovima koje nikada nisam niti čuo a kamoli vidio..
Ako vec nekome pokazem nešto u što je uložen JAKO velik trud da bi se dovelo do razine zadovoljavajuce funkcionalnosti, onda bih bar volio znat s kime dijelim znanje.

uostalom ovdje su svi jakoo nezahvalni…cromana smo otjerali, a ostale koji si išta znali ili ne pišu ili su na najboljem putu da prestanu.

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.





I dalje imamo klasični obrazac lower highs i lower lows.

ako je 2292 manje od 1881 onda stvarno imamo

[/quote]

Što to znači?
[/quote]

da smo napravili higher high

još fali higher low i po mom laičkom znanju mi smo u bull marketu
[/quote]

jako si skroman u procjeni svog znanja!

Forumaši conan je investitor koji ima izuzetno dobar njuh za trend

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.




pa što macd treba napraviti da dobijem kupovni signal,sve je jasno,zanima me kak to gledas, naravno, ak zelis odgovoriti, ja NE zelim odje pisati kako i na koji nacin gledam TA

zasto?
[huh]
[/quote]

eh tigrus

prvo i prvo nacin na koji gledam TA je vecim djelom Geronimova umotvorina, zajedno smo ga samo malo doradili..
A neke stvari nisam spreman djelit s virtualnim likovima koje nikada nisam niti čuo a kamoli vidio..
Ako vec nekome pokazem nešto u što je uložen JAKO velik trud da bi se dovelo do razine zadovoljavajuce funkcionalnosti, onda bih bar volio znat s kime dijelim znanje.

uostalom ovdje su svi jakoo nezahvalni…cromana smo otjerali, a ostale koji si išta znali ili ne pišu ili su na najboljem putu da prestanu.
[/quote]

ja cromana nisam tjerao + vrijedao i ne dijelim odgovornost za njegov odlazak.
i nisu bas svi tako nezahvalni.
bar ja tako mislim…
[huh]

Često se ovdje zadnjih dana vrijednost crobexa od 1800 spominjala kao otpor odnosno da će se poslije odbiti prema dolje do… (e tu već ima raznih teorija za sada).
Danas čestitke svima (prepoznat će se već i sami) crobex došao do 1801.25 [thumbsup]
Već sutra vidjet ćemo dali je to bio zaista otpor od koga će se odbiti znatnije prema dolje ili samo stanka na putu… [undecid]
Ako netko ima ikakvu ideju kamo će crobex idućih dana pravi je trenutak da je (po)kaže jer sutra po otvaranju će svi biti pametni.
Unaprijed hvala na "hrabrim"prognozama, ja nisam toliko dobar ali bih rado pročitao (i vidio) nešto od znalaca (sigurno nisam jedini) [wink]






I dalje imamo klasični obrazac lower highs i lower lows.

ako je 2292 manje od 1881 onda stvarno imamo
[/quote]

Što to znači?
[/quote]

da smo napravili higher high

još fali higher low i po mom laičkom znanju mi smo u bull marketu
[/quote]

jako si skroman u procjeni svog znanja!

Forumaši conan je investitor koji ima izuzetno dobar njuh za trend
[/quote]

Nemam ja TA znanje. Znam osnove. Neko vrijeme sam više proučavao al sam shvatio da ja iz toga nemam added value i da je bolje da se držim osnova, koje su mi puno pomogle. Tko je talentiran svladat TA dublje svaka čast, ja nemam taj čip u glavi. A i TA koristim samo kao pomoćno sredstvo. Prvenstveno sam fundamentalac.

Ako već dajemo komplimente, ja sam ovdje na forumu vidio dosta ljudi koji su kupovali na zadnjem dnu (i ja sam među njima) i dosta onih koji su prodavali na zadnjem vrhu (nisam jedan od njih) ali jedini za kojeg sam primjetio da je napravio oboje je kolega Dizelas. (ispravite me ako je bilo jos takvih)

Da ne budem skroz off-topic: onaj low od ponedjeljka je na fibo 61,8 retracemetu od zadnjeg rasta…

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Tako je majstore Conan, samo gdje ti vidis da je lower lows?
Razina 1500?

Scio me nihil scire

ustvari higher low, jasno…..

Scio me nihil scire

New Report

Close