Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da li bi ovo mogli biti po TA signali za buy kod JDPL…..
da čujem i drugačije komentare od iskusnijih tehničara…..

i još jedna slikica……precizno odbijanje od SMA 200

jope, ja se ne bi sada igrao sa kupnjom dionica.
inace, ovo jesu solidni buy signali, ali okolnosti predpostavljenih pokazatelja ne ohrabruju.

po svemu sudeci ameri ce jos jednom testirati neckline (potrebno je precizno utvrditi gdje se tocno nalazi tocka proboja), ali ovaj put odozdol, dakle index ce malo ici prema gore.
ako volumen bude povecan na dan testiranja kod rasta indexa, lijepo prodaj i odmori se malo do daljnjeg.


Sta je je….. teta je bila u pravu i sa spixom i sa dlkv….
Dakle deca sotomaic i ostali opreznije ubuduce sa samponima, bili ste presigurni i presamouvjereni.
To se uvijek placa. Nazalost to prvo plate oni naivci koji ne znaju isfiltrirat ono bitno od nebitnog, drvo od sume.Boga mi pred 2 godine nisam znao ni ja. Valjda svi moraju proci odredjeni ciklus izobrazbe.

Teta samo tako dalje.

[/quote]

i, u čemu je problem?
napisala sam da će dlkv padati, ali ne radi hs-a (i sam si rekao da ipak nije, zapravo rekao si da je, pa nije, pa je)
postala sam i count sa minimalnim targetom (maksimalni je namjerno prekrižen bijelim)
tj. A = C = 340
naravno, C može biti i 1,62 x A (95) jer to je samo guidelines, ne pravilo.
naravno, cijeli ABC može biti tek jedan veliki (A) itd.itd.

U proljeće sam pisala o Ljetnoj šemi, pa ste me redom napadali da sam prestala.

Ali štovani kolega Soni i nekoliko ostalih kolega,
zaista nije OK ovako me s visine tapšati po glavi (u stilu "mlada si, k tome i žensko, i još moraš puuno učiti…")
Vjerujte mi na riječ,
većini za tako nešto treba klupica

srdačan pozdrav
ugodno se provedite na ljetovanju

baj

Stricek Sonny je svaki dan na ljetovanju. Peca na svom ATLANTISU 46.

LP

Scio me nihil scire


da li bi ovo mogli biti po TA signali za buy kod JDPL…..

Zaboravi svijeće s abacusa.
Usporedi svijeću po svijeću, ili pronađi barem jedan gap na bilo kojem abacusovom grafu…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

H&S je u fokusu, pa evo jedan, najsvježiji, primjer…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb



Sta je je….. teta je bila u pravu i sa spixom i sa dlkv….
Dakle deca sotomaic i ostali opreznije ubuduce sa samponima, bili ste presigurni i presamouvjereni.
To se uvijek placa. Nazalost to prvo plate oni naivci koji ne znaju isfiltrirat ono bitno od nebitnog, drvo od sume.Boga mi pred 2 godine nisam znao ni ja. Valjda svi moraju proci odredjeni ciklus izobrazbe.

Teta samo tako dalje.

[/quote]

i, u čemu je problem?
napisala sam da će dlkv padati, ali ne radi hs-a (i sam si rekao da ipak nije, zapravo rekao si da je, pa nije, pa je)
postala sam i count sa minimalnim targetom (maksimalni je namjerno prekrižen bijelim)
tj. A = C = 340
naravno, C može biti i 1,62 x A (95) jer to je samo guidelines, ne pravilo.
naravno, cijeli ABC može biti tek jedan veliki (A) itd.itd.

U proljeće sam pisala o Ljetnoj šemi, pa ste me redom napadali da sam prestala.

Ali štovani kolega Soni i nekoliko ostalih kolega,
zaista nije OK ovako me s visine tapšati po glavi (u stilu "mlada si, k tome i žensko, i još moraš puuno učiti…")
Vjerujte mi na riječ,
većini za tako nešto treba klupica

srdačan pozdrav
ugodno se provedite na ljetovanju

baj

[/quote]

Sad sam ovo vidjela.
Podržavam kolegicu.Ona definitivno nije osoba koja se nije slagala sa H&S i na SPX i DLKV.
Gospon Sonny, morate bolje pogledati o kome je riječ i ispričati se sotomaic jer ovak žensku nazvati da je naivna i kaj ja znam je ružno, a kaj je najbolje ona nije ni kriva ni dužna.
A i da je, nije zaslužila ovakav ton jer je uvijek pristojna i fina i radi super analize.Ne znam zakaj ali sad je postalo moderno tu pljuvati po svima kaj se trude nekog vraga napraviti i analizirati.
Pa kaj i ako sam u krivu, možete mi to reći a da me ne vrijeđate.
Pozdrav

H&S je u fokusu, pa evo jedan, najsvježiji, primjer…

Gospon krpa, slažem se da je to opcija broj dva.False brejkaut je moguć.Zato uvijek čekam da cijena ostane dva-tri dana ispod neklajna kao potvrda obrasca.
U slučaju da se false brejkaut pokaže točnim, SPX ima set otpora koje treba savladati do 900,a i SMA200 je na 883 tako da vjerujem da bi u tom slučaju bilo formirano još jedno rame za kompleksni H&S.Osim ako ne skoči na 920 danas


jeli zli, jel poceo p3?
[undecid]

ili petica

ili b od velikog B

ili C ( A poceo 2007, ovo sad kratko bilo B i sad C) prekratko i preslabo bi bilo B

ili DAJ BOG da je dvojka

Aj malo mašte, kad vec nemremo sa sigurnoscu nikaj rec

Izgleda da su ameri konačno dovršili srednjeročnu ABC-X-ABC korekciju koja ih je mučila zadnjih mjesec dana… čak smo na kraju dana nakon dugo vremena konačno vidjeli i konjicu…

ništa od H&S-a, previše ljudi to očekuje, a kad svi očekuju niko ništa ne radi, niko ne okreće pedale… slično je bilo npr. kod inauguracije obame, kad su svi očekivali veliki rast, o dogodilo se upravo obrnuto…

enivej, pritisak je bio slab, volumen slab, medvjedi uglavnom neodlučni…

glede crobexa, jučer smo napravili higher low, i ako danas napravimo breakout vrha od prekojučer na 1754, imamo prve konkretne naznake trenda, "higher highs, higher lows"…

naravno, ne mogu biti siguran, al kad već tražiš da se izjasnim… [kiss]

Pametan, ako to želiš.



jeli zli, jel poceo p3?
[undecid]

ili petica

ili b od velikog B

ili C ( A poceo 2007, ovo sad kratko bilo B i sad C) prekratko i preslabo bi bilo B

ili DAJ BOG da je dvojka

Aj malo mašte, kad vec nemremo sa sigurnoscu nikaj rec

Izgleda da su ameri konačno dovršili srednjeročnu ABC-X-ABC korekciju koja ih je mučila zadnjih mjesec dana… čak smo na kraju dana nakon dugo vremena konačno vidjeli i konjicu…

ništa od H&S-a, previše ljudi to očekuje, a kad svi očekuju niko ništa ne radi, niko ne okreće pedale… slično je bilo npr. kod inauguracije obame, kad su svi očekivali veliki rast, o dogodilo se upravo obrnuto…

enivej, pritisak je bio slab, volumen slab, medvjedi uglavnom neodlučni…

glede crobexa, jučer smo napravili higher low, i ako danas napravimo breakout vrha od prekojučer na 1754, imamo prve konkretne naznake trenda, "higher highs, higher lows"…

naravno, ne mogu biti siguran, al kad već tražiš da se izjasnim… [kiss]
[/quote]
hmm

tad kad je nastupao obama samo naivci su cekali rast, TA je ukazivala na pad…
SP bi morao odlepit preko 925 da bi se neke stvari ponistile…
A dotad mozemo svi tajedno zapjevat "SVE JE ISTO SAMO NJEGA NEMA" [thumbsup]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.




Sta je je….. teta je bila u pravu i sa spixom i sa dlkv….
Dakle deca sotomaic i ostali opreznije ubuduce sa samponima, bili ste presigurni i presamouvjereni.
To se uvijek placa. Nazalost to prvo plate oni naivci koji ne znaju isfiltrirat ono bitno od nebitnog, drvo od sume.Boga mi pred 2 godine nisam znao ni ja. Valjda svi moraju proci odredjeni ciklus izobrazbe.

Teta samo tako dalje.

[/quote]

i, u čemu je problem?
napisala sam da će dlkv padati, ali ne radi hs-a (i sam si rekao da ipak nije, zapravo rekao si da je, pa nije, pa je)
postala sam i count sa minimalnim targetom (maksimalni je namjerno prekrižen bijelim)
tj. A = C = 340
naravno, C može biti i 1,62 x A (95) jer to je samo guidelines, ne pravilo.
naravno, cijeli ABC može biti tek jedan veliki (A) itd.itd.

U proljeće sam pisala o Ljetnoj šemi, pa ste me redom napadali da sam prestala.

Ali štovani kolega Soni i nekoliko ostalih kolega,
zaista nije OK ovako me s visine tapšati po glavi (u stilu "mlada si, k tome i žensko, i još moraš puuno učiti…")
Vjerujte mi na riječ,
većini za tako nešto treba klupica

srdačan pozdrav
ugodno se provedite na ljetovanju

baj

[/quote]

Sad sam ovo vidjela.
Podržavam kolegicu.Ona definitivno nije osoba koja se nije slagala sa H&S i na SPX i DLKV.
Gospon Sonny, morate bolje pogledati o kome je riječ i ispričati se sotomaic jer ovak žensku nazvati da je naivna i kaj ja znam je ružno, a kaj je najbolje ona nije ni kriva ni dužna.
A i da je, nije zaslužila ovakav ton jer je uvijek pristojna i fina i radi super analize.Ne znam zakaj ali sad je postalo moderno tu pljuvati po svima kaj se trude nekog vraga napraviti i analizirati.
Pa kaj i ako sam u krivu, možete mi to reći a da me ne vrijeđate.
Pozdrav

[/quote]

Nikoga nikad ne vrijeđam. Ako sam išta povrijedio kod Vas ili bilo koga drugoga onda su to klimave taštine.
Iskreno se ispričavam ako vas to boli.

LP

Scio me nihil scire

New Report

Close