Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Hebiga, izgleda da jedino što je lako probilo gornji support je Zlato [huh] Mi smo vec na 3200, cim padne HT, ja bi reko. Ovo su cijene 3200 crobexa osim Ht , INA , ADRS

ad, ali nije važno.
i ewt i ostala TA gleda formacije indeksa bez obzira na njegova unutarnja previranja.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

A što mislite o scenariju crobex na 3200 i potom neka jadna korekcija u 3 vala na gore s malim prometima do npr max 3700-3900 i potom opet 5 valova na dolje do 2200 ili još niže?
Meni se i to čini moguće obzirom na stanje na tržištu. Uf sva sreća da nisam dizao kredit za dionice

prema klinu:

pad traje najdalje do 17.-18. 04.
najniže moguće dno- ca 3490.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@geromino

“a to znaci da ce usljediti novi val rasta nako kraja ove korekcije.[thumbsup][wink][cool]” = sa time se slazem

ali interesantno je sto ce bit posle toga … (i za crobex i Omxs30 i nasdaq i Dow)

Za ove naveden ima intersantan razvoj…ali to cu opisati jedan drugi put

> Uzmimo korak po korak…najprije je intersantno kad bude ovo dno a posle toga koliko ce bit Rast

PS kad se radi o prechteru ne slazem se sa njegovim pogledom(barem ne uvijek)

Pretpostavljam da očekujete(vidite) da će rast koji sljedi nakon ovog pada stati na nižoj razini od ATH CROBEXa?


Cro daj zalijepi onaj svoj INTRADAY da vidimo kaoko izgleda sad situacija


@xman

Saljem jedan intraday…ali ovo sam napravio u brzini pa manja vjerovatnost…

(garancije nema da ce tako biti ali postoji mogucnost)

*ono sto pokazuje na val4 moze u buducnosti se azurirati…ali do onda vazi slika

pozdrav


Croman: ” @geromino “a to znaci da ce usljediti novi val rasta nako kraja ove korekcije.[thumbsup][wink][cool]” = sa time se slazem ali interesantno je sto ce bit posle toga … (i za crobex i Omxs30 i nasdaq i Dow) Za ove naveden ima intersantan razvoj…ali to cu opisati jedan drugi put > Uzmimo korak po korak…najprije je intersantno kad bude ovo dno a posle toga koliko ce bit Rast PS kad se radi o prechteru ne slazem se sa njegovim pogledom(barem ne uvijek) ” Pretpostavljam da očekujete(vidite) da će rast koji sljedi nakon ovog pada stati na nižoj razini od ATH CROBEXa?

Takav je moj pogled sa danasnjim podacima…. odgovor: Da

hehe, cromi..
nadam se da sada nisi u pravu, daj Bože.

ako i jesi, opet možemo lako ne ići ispod ca 3300.
prema tvom zadnjem grafu još tražimo 4 vrh.
sastavnice 4. vala:
4.val je:
A(odrađen),
B(upravo započeli traženje dna),
C (korekcija prema gore, a jučer si rekao ca 3700-3730).
tek potom veliki pad, 5. korak, koji može biti i veći i manji od 340 bodova(koliko iznosi pad 3. vala).

ako, u tvom slučaju, vrh 4. bude ca 3700, a 5. val bude snizio crobex za 400 bodova, opet ne padamo ispod 3300- opet dolazimo do granice prema ostalim pokazateljima TA.

nadajmo se da ameri neće kolabirati pa da i mi nećemo doživjeti ekstenziju 5. vala.[smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Može li pet val potrajati dok CROBEX ne dođe na razinu od 160?

Hell is Empty and all the Devils are Here


Može li pet val potrajati dok CROBEX ne dođe na razinu od 160?

puno toga je moguce ali dali je vjerovatno?

Danas- 14.30 nova statistika iz USA : tradebalansa i nezaposleni ?Dali ce ta statistika utjecat?

@ cromi

dakle,
nakon dna očekuješ korekciju na gore, a potom opet npr. u 5 koraka dole.

ako u ovom prvom velikom potonuću potonemo, dakle, s 5280 na ca 3300, DAKLE AKO NE BUDE EKSTENZIJE PETOG VALA, slijedi korekcija na gore.
mislim da bi ona mogla biti povrat za ca 0,33 do 0,66 ukupnog pada od 1980
crobex maximum nakon korekcije: između ca 4100 i ca 4800

potom ponovo pad, vjerojatno u 5 koraka.

nadam se da griješiš.
ali, utješno je što možemo očekivati korekciju prema lijepom intervalu, npr 4100-4800.
naravno, ako ne bude ekstenzije 5. vala.

nadam se da si fulao točku početka korekcije.
[smiley][smiley][smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


@ cromi dakle, nakon dna očekuješ korekciju na gore, a potom opet npr. u 5 koraka dole. ako u ovom prvom velikom potonuću potonemo, dakle, s 5280 na ca 3300, DAKLE AKO NE BUDE EKSTENZIJE PETOG VALA, slijedi korekcija na gore. mislim da bi ona mogla biti povrat za ca 0,33 do 0,66 ukupnog pada od 1980 crobex maximum nakon korekcije: između ca 4100 i ca 4800 potom ponovo pad, vjerojatno u 5 koraka. nadam se da griješiš. ali, utješno je što možemo očekivati korekciju prema lijepom intervalu, npr 4100-4800. naravno, ako ne bude ekstenzije 5. vala. nadam se da si fulao točku početka korekcije. [smiley][smiley][smiley]

vlad ti pises:
“dakle, nakon dna očekuješ korekciju na gore, a potom opet npr. u 5 koraka dole.”

To su tvoje rijeci a ne moje…

opet smo se malo odbili od 3560,91 tako da nije dotaknut minimum od 3559,74 od preključer, zasad

New Report

Close