Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Crobex, prema očekivanju…

ako ti je prema očekivanju, onda si digo grdnu lovu od B do C.

I'LL BE BACK

"prema očekivanju" odnosilo se na očekivani odbijanac.
Točka D je mjesto za kupovinu.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


"prema očekivanju" odnosilo se na očekivani odbijanac.
Točka D je mjesto za kupovinu.

Točka D se ne smije shvatiti ovako ofrlje….točka D je točno 50% koji smo mi probili za točno 10% tako da spomenuti pattern po meni ne igra….
LP

Nešto se ameri kao ne žele odlučiti na koju će stranu.

Jedna od potencijalnih mogućnosti za CROBEX po mom sudu! Idućih mjeseci plesanje gore dolje.
Ipak imamo kakvu takvu vladu i vrijeme je da se iskorigiramo! Dok se otkrije kako je vlada nesposobna Crobex bi mogao potegnuti do 2000. Pa opet dolje!
Po meni mi kasnimo više tjedana za SP500 i to se pokazuje svaki put. A opet 1 moj prijatelj veli Ameri prate nas!
Danas idealan dan za daytradere, da je barem takav svaki!

ULPL-R-A
Nekako mi ovo sve izgleda kao ROUNDING BOTTOM na ovoj dionici!
Ne isključujem pad do 450kn, dakle 20% još dolje, al nekako ne isključujem u skoroj budućnosti ni rast do nekih 1400kn. E sad, dvojba kao nekad kad sam pisao o DLKV-R-A (pogledajte prethodne postove) da li će pasti sa 300kn na 275kn ili će rasti do 500kn. Bio je rast ipak gore!
Pad dolje 20% ili rast gore 220%. Ja ne pokušavam uhvatiti dno niti me zanima za glavni dio portfelja!


ja sam odlučio uopće više ne pratit inozemne burze…

mi imamo svoju logiku i svoju tehničku i praćenje svega me više koštalo nego donijelo!

dok su oni pali ni 10% mi smo skoro 30%… stvarno se pratimo u mp3! [lol]


da al smo i mi narasli duplo više od nih

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.



"prema očekivanju" odnosilo se na očekivani odbijanac.
Točka D je mjesto za kupovinu.

Točka D se ne smije shvatiti ovako ofrlje….točka D je točno 50% koji smo mi probili za točno 10% tako da spomenuti pattern po meni ne igra….
LP
[/quote]

Nije bas tako. Do naglog preokreta dolazi nakon sto vrijednost padne ispod zone. Potvrdu patterna dobit cemo ukoliko danas uslijedi proboj iznad 50%.

Malo osnova na Crobexa.

Nisam opasan.

whitefresh da je to tako jednostavno kako si ti nacrto i lamećeš o osnovama!

onda bi i ti zarađivao na burzi! [wink]


whitefresh da je to tako jednostavno kako si ti nacrto i lamećeš o osnovama!

onda bi i ti zarađivao na burzi! [wink]

nemojte zezati kolegu Whitefresha…

ajde neka netko kaze sto se upravo dogadja, jer mi je stvarno dosadno i plus toga nitko nista ne pise…
[yawn] [sad]


whitefresh da je to tako jednostavno kako si ti nacrto i lamećeš o osnovama!

onda bi i ti zarađivao na burzi! [wink]

Ponekad baš jednostavno rješenje ispadne točno.

New Report

Close