Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




nisam ja tehnicar, tebi niti do koljena meni su fundamenti drazi branci ali nevolim podcjenjivanje drugih ako svi imaju krivih prognoza daj mi reci sta se desilo sa zastavicom croba 2450…??branci i ti i ja znamo da smo mi preplitki za TA vidjelo se i kad smo rasli i sad kad padamo da su otpori tj sad potpore probijaju bez beda…na nasem trzistu postoje oni koji su blizi vatri i oni koji to nisu,tak da branci moja je TA pretpostaviti sto bi se moglo dogoditi da se iskoristi za podizanje croba ili obrnuto,mislim da sam sad nasao nesto sto bi se moglo iskoristiti,i to se nekako priblizava zato mislim da je nervoza medju akumulatorima malo je bed nema skrivenih naloga,opet mozda i grijesim branci nije prvi put ja to priznam…btw evo ti stotke od mene..

ok ajmo rec da smo mi preplitki, makar ja TA mogu radit vrlo uspjesno i na MIV-r-a…nelikvidnost nikako nije opravdanje za krivu procjenu, vec neznanje i neiskustvo
napravi Ta za sp500 i gotovo, crobi bu ti išao gdje i on.
[/quote]

De kompa nemoj pretjerivat, imo si ti izjava kad smo prvi put sa grobijem dotakli 2000-
2100 da je to dno jer ti tako kažeš pa izjave na dlkv cca 300 da skupljaš dugoročno itd….
Langsam malo da ti slava ne udari u glavu…..
[/quote]

Tako je bilo je dno..i znam sta sam pisao ..
nakon toga smo se odbili na 2400

to ti je na dionicama brat bratu jedno 40 %

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


DAX 4618 -1,91%

Neklajn probijen.H&S realiziran

Mala ispravka Brankice – ne kaže se da je obrazac realiziran, nego potvrđen.
Realiziran je kad dostigne target. [wink]

Nisam opasan.

ako ovako nastavi jos jedan dan, dobiti cemo potvrdu ponistenja cijelog rasta od 1250 do 2292.

sad sam malo gledao grafove i cini se da ovim danasnjim padom na 1700,
dobivamo prvu potvrdu ponistenja cijelog rasta…

postoji ipak sansa da se odbijemo od 1500, ako gledamo graf da je rast isao od 1500 do 2292.
vidi graf

ps. ne mogu se oteti dojmu da su se neki potpuno povampirili s obzirom da se odbijanac nije desio…


INGR -zavrsila rasprodaja ,ceka se ostale…

Ingra je "mrtva" dionica….ništa više od nje



INGR -zavrsila rasprodaja ,ceka se ostale…

Ingra je "mrtva" dionica….ništa više od nje
[/quote]
mirovinci si popravljaju ulaz…nakon sumanute kupnje po sadasnjih 400 kn…krajem 2007 ,a dionica je daleko od" mrtve" po meni je mrtvija HT

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


ako ovako nastavi jos jedan dan, dobiti cemo potvrdu ponistenja cijelog rasta od 1250 do 2292.

sad sam malo gledao grafove i cini se da ovim danasnjim padom na 1700,
dobivamo prvu potvrdu ponistenja cijelog rasta…

postoji ipak sansa da se odbijemo od 1500, ako gledamo graf da je rast isao od 1500 do 2292.
vidi graf

ps. ne mogu se oteti dojmu da su se neki potpuno povampirili s obzirom da se odbijanac nije desio…

treba bit oprezan…do odbijaca ce doc prije ili kasnije….no nažalost moguce je da jakoo duboko odemo

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Evo čisto tehnički danas kad izađe BDI idemo još barem 1 odsto dole. [yawn]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Evo čisto tehnički danas kad izađe BDI idemo još barem 1 odsto dole. [yawn]

Brodari su već u oho-ho minusima : ATPL na -6%, a JDPL i ULPL na -8% tako da je smiješno pričati o dodatnom padu od 1% zbog pada BDI-a koji je već višestruko uračunat u današnji pad cijena brodara [yawn]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


dobro jutro svima.

moje čestitke svima koji su imali muda uletit na dnu i omastit brk. ostalima želim više sreće drugi puta… [thumbsup]

Kolega ja sam kupio jer ste napisali da treba uletit.

A sad sam vec 15 % u minusu.

Kada će taj odbijanac više?

KuciloOro: " MMNT će u 3. mjesecu 2008 biti 120 000 kn"

Izgleda da puno ljudi ovdje nije čulo za burzovni pojam "dead cat bounce"….

Jel to ono kad podrepiš mrtvu mačka a ona poskoči,mislim od udarca (dead cat bounce).A inverted cat bounce kad je podrepiš a ona kao oživi,i pobježe? [undecid]

Crobex već drugi dan zaredom ispod donjeg bollingera.
Koliko to može tako??
Do nule?
Promet jadan znači može!?

New Report

Close