Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako bi došlo do određenog rasta svjetskih indexa,očekujem da bi i crobex to popratio obzirom na određene pozitivne divergencije i stanje na obv i cmf.Obzirom na sve izgledniji h&s, znači da je odbijanac moguć sve do necklinea,što je često i uobičajeno kod h&s uzorka.

Jedna cjenovno vremenska procjena Crobexa

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

Približavamo se točci jake potpore i odbijanca Crobex-a. Ovisno o vrem,enu dostizanja 1550 do 1650. Naći ćemo se na donjoj liniji dugoročnog cjenovnog kanala.


Jedna cjenovno vremenska procjena Crobexa

Koliko si imao iz likovnog?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Približavamo se točci jake potpore i odbijanca Crobex-a. Ovisno o vrem,enu dostizanja 1550 do 1650. Naći ćemo se na donjoj liniji dugoročnog cjenovnog kanala.

[lol]



Približavamo se točci jake potpore i odbijanca Crobex-a. Ovisno o vrem,enu dostizanja 1550 do 1650. Naći ćemo se na donjoj liniji dugoročnog cjenovnog kanala.

[lol]
[/quote]
A što je tu bilo smješno?

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Evo malo kvazi-tehnicke!
Mozemo to nazvati tockom gdje je Harry sreo Sally!!!!




Više ne bum radila analize Crobexa,sad idem rušiti strane indekse.
Gospon whitefresh je napravil lijepu analizu DAX-a pa reko idem i ja malo pogledati.
I evo kaj sam uočila.Osim kaj je gospon whitefresh dobro uočil flag,jedino kaj se ne slaže je nedostatak volumena na štapu zastavice.Ja sam uočila jedan savršeni kompleksni H&S u nastajanju.Volumeni odgovaraju,visok stupanj simetričnosti.Indeks zatvorio ispod EMA 51.RSI i MACD u banani.
U slučaju probijanja neklajna na 4680 target 4200

Brankica – sve dok dax ne završi ispod 4670 moguć je i obrnut H&S pa i trokut – što sve donosi rast. Nekako mi više miriše na ovaj scenarij.
Ako ništa drugo sutra očekujem prvo pad na početku trgovanja, a nakon toga rast daxa na oko 4790, te nakon toga mala korekcija (isto sutra raste sp 500).
[/quote]

Gospon Knecht,ne bih se složila sa vama.Ne vidim nikakvu mogućnost stvaranja obrnutog H&S, osim ako vi to nacrtate pa mi pokažete a drugo trokut koji ste nacrtali je padajući ispred kojeg su vrlo jasni beriš signali.Osim što imate mali H&S top, imate pad indeksa ispod uptrend linije i pad ispod EMA51.
Pad je po meni izvjestan.
[/quote]

DAX 4618 -1,91%

Neklajn probijen.H&S realiziran

Izgleda da atlantska ide prema targetu od oko 700 koji sam odredio još prije kojih dva tjedna.
A da li će se na njemu zadržati zavisi dalje od Jadranke i njenih rezova u proračunu. Kad vidim koje svinje sjede na vlasti a i u opoziciji mislim da nam se crno piše.
Bog nam pomogao… [bye]

počeli ste pretjerivat… dobar znak za up!

došlo je i više nego do svih targeta o kojima su mnogi sanjali!


Izgleda da atlantska ide prema targetu od oko 700 koji sam odredio još prije kojih dva tjedna.
A da li će se na njemu zadržati zavisi dalje od Jadranke i njenih rezova u proračunu. Kad vidim koje svinje sjede na vlasti a i u opoziciji mislim da nam se crno piše.
Bog nam pomogao… [bye]

[lol] [lol] [lol] [thumbsup] ni mene nije poklopilo na atpl….nabaci koji graf

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

INGR -zavrsila rasprodaja ,ceka se ostale…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close