Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A što ako nakon 3300 opet kliznemo dolje pa započnemo još novih 5 korektivnih valova? Gdje bi nam bio kraj? Teoretski crobex ne može ići niže od 0 bodova dakle još smo u dobrom plusu.

Šalu na stranu , ne vjerujem da će se trend tek tako okrenuti, bojim se da crobex godinama neće vidjeti 5000 bodova.
Gledao sam malo povijest američkih indexa i vidim vremenski razmak 5-10 godina da se bar približi nekom zadnjem maksimumu, nećemo valjda i mi penziju dočekati da bar nulu doživimo

Che:

Nećemo kolega.
Ulaskom u eu ćemo grabit prema novim ath-ima.


A što ako nakon 3300 opet kliznemo dolje pa započnemo još novih 5 korektivnih valova? Gdje bi nam bio kraj? Teoretski crobex ne može ići niže od 0 bodova dakle još smo u dobrom plusu. Šalu na stranu , ne vjerujem da će se trend tek tako okrenuti, bojim se da crobex godinama neće vidjeti 5000 bodova. Gledao sam malo povijest američkih indexa i vidim vremenski razmak 5-10 godina da se bar približi nekom zadnjem maksimumu, nećemo valjda i mi penziju dočekati da bar nulu doživimo

ako je moj veliki graf (rast-ov, 5-godišnji) korektan, onda je minimum dna od ca 3300 dno cijele velike korekcije ABC.
poslije toga počinje višegodišnji (vjerojatno) rast u 5 velikih koraka.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Dečki, sve ste do sada pogodili, trebali bi zarađivati na tome.

No, što je s crnim labudom?

Hell is Empty and all the Devils are Here

uf koji optimista do kraja :), 🙂

ovo mi izgleda ko navlačenje prodaje

[cry][cry][cry][embarass]

SKORa-M-A[color=blue][/color]


” ako je moj veliki graf (rast-ov, 5-godišnji) korektan, onda je minimum dna od ca 3300 dno cijele velike korekcije ABC. poslije toga počinje višegodišnji (vjerojatno) rast u 5 velikih koraka.


@vlad

Korekcija na gore ce bit…ali visegodisnji rast? se bojim da ne (pogled sa Ewt)
naprotiv…

@cromi
pretpostavio sam da ti vidiš 5280 kao početak velike korekcije.
meni se čini, onoliko koliko vidim iz rast-ovog višegodišnjeg crobex grafa, da je korekcija počela ranije.

ti pretpostavljaš da sada završavamo prvi veliki pad (5 koraka).
potom slijedi korekcija prema gore , a onda opet veliki pad u 5 koraka.

nadam se da nisi u pravu.[smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Cro daj zalijepi onaj svoj INTRADAY da vidimo kaoko izgleda sad situacija

Hebiga, izgleda da jedino što je lako probilo gornji support je Zlato [huh]
Mi smo vec na 3200, cim padne HT, ja bi reko. Ovo su cijene 3200 crobexa osim Ht , INA , ADRS


@cromi pretpostavio sam da ti vidiš 5280 kao početak velike korekcije. meni se čini, onoliko koliko vidim iz rast-ovog višegodišnjeg crobex grafa, da je korekcija počela ranije. ti pretpostavljaš da sada završavamo prvi veliki pad (5 koraka). potom slijedi korekcija prema gore , a onda opet veliki pad u 5 koraka. nadam se da nisi u pravu.[smiley]


@vlad

pet valova tu i pet valova tamo….hehe

nije to tako jednostavno…ima i drugih formacija u Ewt, ali onaj ko bude znal sto se desava zasparat ce i muke i novca

ne zboravi da fundamentalno gledano je kriza u Americi,i jos sve nije doslo na videlo…a da ne govorimo mogucim korekcijama rusije ili kine

Razlike fundamentalnog pogleda i EWT je da sa EWT se moze vidite….dogadaje sto ce biti unapred

Cromi ovo sto je vlad napisao je nepravilna korekcija po Frost i Prechteru.

A bitno je napomenuti da se nepravilna korekcija dogadja na rastucim trzistima ponavljam na rastucim trzistima a to znaci da ce usljediti novi val rasta nako kraja ove korekcije.[thumbsup][wink][cool]

SAM PROTIV SVIH


Cromi ovo sto je vlad napisao je nepravilna korekcija po Frost i Prechteru. A bitno je napomenuti da se nepravilna korekcija dogadja na rastucim trzistima ponavljam na rastucim trzistima a to znaci da ce usljediti novi val rasta nako kraja ove korekcije.[thumbsup][wink][cool]

@geromino

“a to znaci da ce usljediti novi val rasta nako kraja ove korekcije.[thumbsup][wink][cool]” = sa time se slazem

ali interesantno je sto ce bit posle toga … (i za crobex i Omxs30 i nasdaq i Dow)

Za ove naveden ima intersantan razvoj…ali to cu opisati jedan drugi put

> Uzmimo korak po korak…najprije je intersantno kad bude ovo dno a posle toga koliko ce bit Rast

PS kad se radi o prechteru ne slazem se sa njegovim pogledom(barem ne uvijek)

New Report

Close