Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tigrus..

zaista ne bih o targetima..meni je to bezveze, pojma nemam gdje će i na koju stranu tržište, a ak prevagne na dolje nikakve tu ja targete ne vidim..glupo mi je napisat ako kranu dolje da idu do recimo tih 820, a onda oni to probiju pa napisat drugi dan , eh ne, idu oni i na 770 npr..to svatko može , jer najlakše je u padajućem trendu davat targete svaki dan 3 % niže ili u rastućem svaki dan 3% više..

Zato ja cijenim cromana, čovjek je pisao ono što nas zanima, glavne promjene trenda..
Idemo probat odredit gdje možemouci i bit mirni dva tri tjedna ili još bolje mjeseca..na takvim rastovima se uzme strašna lova, ovo sve je nekak pretapanje iz šupljeg u prazno.

Isitna sljedeći tjedan ćemo vidjeti gdje vozi Amerika radi kvartalnih rezultata ako budu solidni možemo očekivati stabilizaciju ako ne idu dole target 820 ili 770 nebitan a kod nas uzimite u obzir psihozu stvorenu političkom situacijom i target odredite sami!

LEAVE THE WORLD BEHINED



Malima kojima šatro djelite savjete, njih ne zanima što će biti sutra, njih zanima kad je obrat trenda, kad mogu kupit i zaboravit, al vi im ne dajtet takve prognoze..
Zli ti namo opet pišeš što ćebit za 2 sata..
Opusti se JA ću ti napisat kad mozes sigurno uć i zaboravit na gledanje burze, ovo sve je trejdanje, a od trejdanja se necete najest kruha na burzi..

1. nikad nisam ni tvrdio da se može obogatit dejtrejdanjem, naprotiv.
2. možda nekog ipak zanima što će se dogoditi danas ili za dva sata.
3. za obrat trenda ne mogu reći da se dogodio, jer za to nemamo pokazatelje. a i kad se dogodi, to ćeš ti najavit, pa ne moram ja… [thumbsup]

jel pošteno? [smiley]

ako DAX radi a-b-c flat formaciju, to spada pod tehničku analizu i zato o tome i pišem na ovoj temi, ne vidim tu problem.
[/quote]

hehehe lukavac..budem ja napisao kad vidim jasne signale, nije valjda da se bojiš napisat kaj vidiš da ne fulaš. [tongue]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


Pucaju brane. Sve se urušava. Ivo je bio veliki čovjek

Ma o cemu ti pricas ?

http://www.necenzurirano.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1453&Itemid=1


Ma o cemu ti pricas ?
http://www.necenzurirano.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1453&Itemid=1

O tjelesnoj građi našeg premijera. Kad takav od 2 metra i 100 kg padne dobro se zatrese. Rekli bi u jednom crtiću – sakrazam! [rolleyes]

Dajte mi avion - Idem dobrovoljno za avijatičara u Abesiniju!

Tablica 1: Pregled recentnih padova vlade u Europi
Izvor: Agram Brokeri d.d.
U donjoj tablici nalazi se pregled nekih od slomova vlasti posljednjih mjeseci uzrokovanih primarno globalnom financijskom krizom. Prvo što je moguce uociti je kako se broj politickih kriza intenzivirao u razdoblju kada je tržište pocelo formirati svoje dno. Drugo, vecina politickih kriza dogadala se na podrucje srednje i istocne Europe.
Ono što je možda i zanimljivije je kako su financijska tržišta reagirala na takva dogadanja. Moguce je uociti kako su utjecaji bili u rasponu od 0 (Madarska) do 12 dana (Italija i Latvija) uz prosjecno trajanje korekcije od 7,4 dana.
Prosjecan pad u promatranom je razdoblju iznosio 4,64%. Usporedi li se s jucerašnjim padom CROBEX-a od 6,97% (vrh-dno), može se zakljuciti kako je ostavka premijera vecinom ugradena u tržište. Naravno, moguce je, posebice uzme li se u obzir prosjecno trajanje korekcije, da tržište ima negativan nagib slijedecih nekoliko dana. U svim navedenim slucajevima tržište je ubrzo dosegnulo cjenovne razine više od onih prije politicke krize.

Država Datum Trajanje (dana) Korekcija
Italija 24.1.2008 12 4,38%
Island 26.1.2009 7 4,37%
Latvija 20.2.2009 12 6,57%
Češka 24.3.2009 6 7,89%
Mađarska 31.3.2009 0 0%
Prosjek 7,4 4,64%

Ovo su države koje su baš u banani, i koje su objavile kakav takav bankrot.
Napominjem da smo i jučer padali -2,09 i danas u tijeku pad -4,12 što nije obuhvaćeno analizom.
Sada analizirajte i donesite zaključke sami.
Nevjerojatno što im se dopušta.

Korkyra



Pucaju brane. Sve se urušava. Ivo je bio veliki čovjek

Ma o cemu ti pricas ?

http://www.necenzurirano.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1453&Itemid=1

[/quote]

Ako je iole istina ovo sto tu pise, dode mi da se selim iz drzave!!!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



Ma o cemu ti pricas ?
http://www.necenzurirano.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1453&Itemid=1

O tjelesnoj građi našeg premijera. Kad takav od 2 metra i 100 kg padne dobro se zatrese. Rekli bi u jednom crtiću – sakrazam! [rolleyes]
[/quote]

Hasta la victoria siempre




Ma o cemu ti pricas ?
http://www.necenzurirano.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1453&Itemid=1

O tjelesnoj građi našeg premijera. Kad takav od 2 metra i 100 kg padne dobro se zatrese. Rekli bi u jednom crtiću – sakrazam! [rolleyes]
[/quote]

[/quote]

koji je ovo kretenizam.

pitam se kada ce vise shvatiti sto im je osnovna zadaca i ozbiljno poceti nesto raditi za ovu drzavu,
umjesto da se natjecu koji ce kome bolje nasapunati dasku.

dok si oni medusobno podvaljuju, Hrvatska polako, ali sigurno ostaje bez svega.

mislim da je ulpl blizu svog dna za ovu rundu… Tako mi govori TA …zato sam kupio 100 ak com, tek tolko da navijam s vama za gore na njoj

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

mislim da je ulpl blizu svog dna za ovu rundu… Tako mi govori TA …zato sam kupio 100 ak com, tek tolko da navijam s vama za gore na njoj

po meni dobra kupnja, sve ispod 650 kuna

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

To isto mislim i za HDEL (ima još dionica).

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

mislim da je ulpl blizu svog dna za ovu rundu… Tako mi govori TA …zato sam kupio 100 ak com, tek tolko da navijam s vama za gore na njoj

koje indikatore gledas?

New Report

Close