Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

od 30.06.2009


dobro , vidim da su se neki dobro uplasili…
i vec se sipaju prognoze iz rukava kao da idemo prema 1000.
to je definitnvo dobar znak, jer je otprilike slican ali obrnuti sentiment ka i na 2300.

za brankicu:
ne moze ti se crobex zaustaviti na 1770.
ili ide gore ili ide do 1500.

samo su ta dva scenarija vjerojatna.

i dalje tvrdim da slijedi odijanac od ove razine 1880.
moze li netko biti ljubazan pa prikazati kako na teletraderu izgleda ovaj lokalni "triple bottom" na 1880 uz oscilatore MACD i SlowStoh.

dobro, ne treba sada pretjerivati sa prognozama za pad, do 1250 nece doci.

znali smo da 1770 nece izdrzati, iako je branikica tvrdila da je to target.

razlog tome je: ako se porbije zadnja linija postotne promjene trenda koja je ponistena probojem i potvrdom ispod cca 1840 u dva dana, cijena ide na pocetnu vrijednost a to je 1500.

to se ne bi dogodilo da nije premijer dao ostavku, prema TA nije bilo velike sanse za proboj 1880.
1880 je bio nase najjace uporiste.

i sto sada?
ovo je crobex ni na nebu ni na zemlji…
[sealed]


ameri su imali loš jobless, a on kod njih ima skoro religiozni status, to im je vjerojatno najvažniji pokazatelj.

nije tako, jobless nisu ništa posebno važni, bezbroj put su na užasne joblesse dobro rasli.
ali banke su stabilizirane, komoditiji i nekretnine odradile dno, a nezaposlenost još nije pa je na tome sva pozornost trenutno i zato ovakva burna reakcija.

jaooo dečki opet filozofiranja i nagadanja..daj se okanite trejdanja za čevapčiće..tržište ne voli neizvjesnost i zato pada..
nece burza nikud pobjeci, svi koji su propustili posljednji rast zanimljivo kako im sad sve valja..
u americi se radi hedenšolders..
Našu burzu netrebate ni gledat, mi cemo kamo i ameri..

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


jaooo dečki opet filozofiranja i nagadanja..daj se okanite trejdanja za čevapčiće..tržište ne voli neizvjesnost i zato pada..
nece burza nikud pobjeci, svi koji su propustili posljednji rast zanimljivo kako im sad sve valja..
u americi se radi hedenšolders..
Našu burzu netrebate ni gledat, mi cemo kamo i ameri..

Znaš kaj dizelaš,

ma jest brate da si sirov, al imaš nos za prodat, od sad pratim tebe, mislil sam da je gubica faca, al neam ja tolko peneza da stalno kupujem.

hedenšolders

koji?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ljudi još nešto..ovim vašim prognozama danas ćemo tamo ili danas ćemo vamo, sutra ćemo …time NIKOME ne pomazete..ili to radite da se dokazete tko je pametniji.
Malima kojima šatro djelite savjete, njih ne zanima što će biti sutra, njih zanima kad je obrat trenda, kad mogu kupit i zaboravit, al vi im ne dajtet takve prognoze..
Zli ti namo opet pišeš što ćebit za 2 sata..
Opusti se JA ću ti napisat kad mozes sigurno uć i zaboravit na gledanje burze, ovo sve je trejdanje, a od trejdanja se necete najest kruha na burzi..
Kad dobijem jasne kupovne signale za dulje crijeme onda cu napisat i uc, vrijeme ce pokazat tko ce opet biti u pravu!

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Meni se samo kanalici prividjaju! Pa cak i na crobiju!
Blagi Bože Zdravko, pa kakvi su to ljudi, samo kanalice vide!
A ima i raznih drugih cudesa kojekakvih, kojekuda!!!!!


ljudi još nešto..ovim vašim prognozama danas ćemo tamo ili danas ćemo vamo, sutra ćemo …time NIKOME ne pomazete..ili to radite da se dokazete tko je pametniji.
Malima kojima šatro djelite savjete, njih ne zanima što će biti sutra, njih zanima kad je obrat trenda, kad mogu kupit i zaboravit, al vi im ne dajtet takve prognoze..
Zli ti namo opet pišeš što ćebit za 2 sata..
Opusti se JA ću ti napisat kad mozes sigurno uć i zaboravit na gledanje burze, ovo sve je trejdanje, a od trejdanja se necete najest kruha na burzi..
Kad dobijem jasne kupovne signale za dulje crijeme onda cu napisat i uc, vrijeme ce pokazat tko ce opet biti u pravu!

pošteno……
[thumbsup]



jaooo dečki opet filozofiranja i nagadanja..daj se okanite trejdanja za čevapčiće..tržište ne voli neizvjesnost i zato pada..
nece burza nikud pobjeci, svi koji su propustili posljednji rast zanimljivo kako im sad sve valja..
u americi se radi hedenšolders..
Našu burzu netrebate ni gledat, mi cemo kamo i ameri..

Znaš kaj dizelaš,

ma jest brate da si sirov, al imaš nos za prodat, od sad pratim tebe, mislil sam da je gubica faca, al neam ja tolko peneza da stalno kupujem.
[/quote]
sasvim je nebitno dal imaš malu il veliku lovu..svakome je njegov novac najbitniji i najvrijedniji..
Transparentno svaki put napišem što sam radio, ako je netko zaradio prateci mene , meni je jako drago, pa makar to bio i ti s kojim nisam imao dobar odnos posljednje vrijeme.
Mozete pisat za mene da sam sirov, seljak, primitivac, al ja pišem iskreno i imam rezultat iza sebe..

Mat lalic, svi mi tu nekog jarca znamo, al ipak najviše vjeruj samom sebi!

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


jaooo dečki opet filozofiranja i nagadanja..daj se okanite trejdanja za čevapčiće..tržište ne voli neizvjesnost i zato pada..
nece burza nikud pobjeci, svi koji su propustili posljednji rast zanimljivo kako im sad sve valja..
u americi se radi hedenšolders..
Našu burzu netrebate ni gledat, mi cemo kamo i ameri..

jel ti mislis na ovaj sa targetom na SP500 od oko 820?

Tigrus..

zaista ne bih o targetima..meni je to bezveze, pojma nemam gdje će i na koju stranu tržište, a ak prevagne na dolje nikakve tu ja targete ne vidim..glupo mi je napisat ako kranu dolje da idu do recimo tih 820, a onda oni to probiju pa napisat drugi dan , eh ne, idu oni i na 770 npr..to svatko može , jer najlakše je u padajućem trendu davat targete svaki dan 3 % niže ili u rastućem svaki dan 3% više..

Zato ja cijenim cromana, čovjek je pisao ono što nas zanima, glavne promjene trenda..
Idemo probat odredit gdje možemouci i bit mirni dva tri tjedna ili još bolje mjeseca..na takvim rastovima se uzme strašna lova, ovo sve je nekak pretapanje iz šupljeg u prazno.

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


Malima kojima šatro djelite savjete, njih ne zanima što će biti sutra, njih zanima kad je obrat trenda, kad mogu kupit i zaboravit, al vi im ne dajtet takve prognoze..
Zli ti namo opet pišeš što ćebit za 2 sata..
Opusti se JA ću ti napisat kad mozes sigurno uć i zaboravit na gledanje burze, ovo sve je trejdanje, a od trejdanja se necete najest kruha na burzi..

1. nikad nisam ni tvrdio da se može obogatit dejtrejdanjem, naprotiv.
2. možda nekog ipak zanima što će se dogoditi danas ili za dva sata.
3. za obrat trenda ne mogu reći da se dogodio, jer za to nemamo pokazatelje. a i kad se dogodi, to ćeš ti najavit, pa ne moram ja… [thumbsup]

jel pošteno? [smiley]

ako DAX radi a-b-c flat formaciju, to spada pod tehničku analizu i zato o tome i pišem na ovoj temi, ne vidim tu problem.

Pametan, ako to želiš.

New Report

Close