Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Po meni IGH u problemima…

Jel ta linija znači da je IGH nužno morala puzati prema istoj gore prema 5000 kn do početka kolovoza, a u slučaju da bilo kad ode ispod nje slijedi pad na 2500 kn?

Hm, više mi izgleda da je ta linija samoj sebi svrha…al dobro, jel može bar ovako? Malo nam je dosta padanja…

Eto, današnji pad Crobex-a tehnička analiza nije predviđala, a dogodio se. Tako da se i danas po tko zna koji puta pokazalo da tehnička analiza na ZSE baš puno ne koristi, budući da se Crobex ponašao u skladu s ostavkom premijera, a ne u skladu tehničke analize.
No istina bog da smo se snažno odbili i završili iznad donje linije uzlaznog kanala koji je započeo još u trećem mjesecu.

Neka bi bio više nego dobar znak što smo se snažno odbili od donje linije regresijskog kanala:

jel ide netko od vas sutra na predavanje o TA?

Pretpostavljam da je ovo bila neka zezancija…


Nema problema xmane za pravog ewt-istu,malo izmjeniš count i opet sve štima.

Brankice,

Jel možeš, molim te, napisat tvoje targete za ledo i tisk?

ne znam di bi vi petrokemiju recimo više korigirali preko 62% fiba!? [smiley]

samo rijetki shvate i iskorite te rijetke momente!

možda i da nacrtamo…

smak svijeta – gotovo je – svi smo mrtvi bez smradanera! [lol]

brankice jesu targeti možda 30, 50? [rolleyes]


ekipa, samo da vam kazem da ce ameri danas probiti 930.
evo pogledao sam grafove i stvara se cup sa handlom sa vrhom na 928 i sada slijedi hladenje oscilatora kao drska.
nakon toga ide jos prema gore!
iznad 930!

evo, izvolite…
ipak se ostvarila cup sa handle…
ipak radi ova TA unatoc Sanaderu…
[thumbsup]



ekipa, samo da vam kazem da ce ameri danas probiti 930.
evo pogledao sam grafove i stvara se cup sa handlom sa vrhom na 928 i sada slijedi hladenje oscilatora kao drska.
nakon toga ide jos prema gore!
iznad 930!

evo, izvolite…
ipak se ostvarila cup sa handle…
ipak radi ova TA unatoc Sanaderu…
[thumbsup]
[/quote]

Gospon Tigrus, vi ovdje pričate o probijanju 930 a onda pričate o cup nad handle na nekakvom grafu koji definitivno nije od SPX.
Ne pratim vas baš


Brankice,

Jel možeš, molim te, napisat tvoje targete za ledo i tisk?

Tisak.Zatvorio ispod uptrend linije.Isto tako se nalazi ispod SMA21 koji je u padu i u dva dana bi mogao presjeći SMA 51 što bi bilo vrlo beriš.Svi ostali indikatori u lošem položaju.Mogući simetrični trokut kao kontinuirajući upravo u realizaciji na točno oko 75% obrasca gdje i je idealno.
Čeka se konfirmacija u volumenu iako u slučaju da je ovo down brejkaut volumen nije bitan.Vrlo nezahvalan obrazac za bilo što prognozirati,ali ako je ovo bio pravi brejkaut danas,trebalo bi pričekati da cijena ostane još dva dana ispod trend linije. U tom slučaju bi target za Tisak bio oko 150.

Brankice

hvala

New Report

Close